Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Ashigaru napisał:

The future is bright in Portland.

This bright is a front light from train of the other side the tunel :P.

Just sayin.

3 godziny temu, fluber napisał:

Czy konto Allie la force to konto Elda? 

Sugerujesz, że jestem trans i pochodzę z Tajlandii?

No wiesz co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Eld napisał:

 

Sugerujesz, że jestem trans i pochodzę z Tajlandii?

No wiesz co...

Szukam jakiejkolwiek informacji że to nie Turner do Ciebie pójdzie i jedyne co znalazłem to te wzmiankę z fake konta w media roomie. 

No nawet w sobotę pisałeś w wątku z argumentami na fa że przychodzi do Ciebie zajebisty rim protector w 2 rundzie i byłem pewien że mowa o turnerze. Allen był wśród centrów którzy rozegrali minimum 30 meczów na 14 miejscu pod względem rim Protection, gdy Turner to absolutne top 2 z gobertem i nie przyszłoby mi do głowy że miałeś na myśli jego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Szukam jakiejkolwiek informacji że to nie Turner do Ciebie pójdzie i jedyne co znalazłem to te wzmiankę z fake konta w media roomie. 

No nawet w sobotę pisałeś w wątku z argumentami na fa że przychodzi do Ciebie zajebisty rim protector w 2 rundzie i byłem pewien że mowa o turnerze. Allen był wśród centrów którzy rozegrali minimum 30 meczów na 14 miejscu pod względem rim Protection, gdy Turner to absolutne top 2 z gobertem i nie przyszłoby mi do głowy że miałeś na myśli jego. 

Wczoraj wieczór do pewnego momentu ten temat mnie bawił i śmieszył. Dzisiaj zaczyna niepotrzebnie denerwować, że się ciągnie.

Zaraz wyjdzie, że wszystko się ode mnie zaczęło, a wszyscy wiedzą od kogo naprawdę więc jak już ktoś wczoraj pisał - skończmy ten temat bo zrobi się niemiło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Eld napisał:

Wczoraj wieczór do pewnego momentu ten temat mnie bawił i śmieszył. Dzisiaj zaczyna niepotrzebnie denerwować, że się ciągnie.

Zaraz wyjdzie, że wszystko się ode mnie zaczęło, a wszyscy wiedzą od kogo naprawdę więc jak już ktoś wczoraj pisał - skończmy ten temat bo zrobi się niemiło. 

8 sierpnia zakładasz temat, zakładasz ankietę i wrzucasz post Ronniego że chce wrócić żeby dokończyć deale w tym deal snt nurkica za Turnera. 

Wczoraj wrzucasz screeny PM że 6 sierpnia Ronnie napisał że dealu nie ma. No to po co wrzucales to wszystko 2 dni później, zamiast napisać że Ronnie nie musi wracać bo dealu i tak nie ma? Po co pisałeś mu PM że chcesz zrobić nadal tego deala? Czemu jak zapytał o ten trade to nie napisałeś mu że go nie ma? Nikt by tu nie ciągnął tematu gdybyś po prostu przyznał że też się zachowales c***owo. 

Zarówno ja jak i @Lucaswprost powiedzieliśmy że nie chcemy żeby Ronnie wracał do gry a teraz obaj go bronimy, może jednak przemysl dlaczego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Zarówno ja jak i @Lucaswprost powiedzieliśmy że nie chcemy żeby Ronnie wracał do gry a teraz obaj go bronimy, może jednak przemysl dlaczego. 

No moim zdaniem rozmowy o grze Ronniego w BeGM zostały już zakończone i dostosowałem się do woli większości, więc zamierzam Ronniego traktować tak jak każdego gracza w BeGM. Teraz dziwne zamieszanie powstało, a ta akcja z Turnerem jest niejednoznaczna do oceny i chyba nawet blizej mi do strony Ronniego w tym sporze? No ale to chyba, jakiś wyroków mi sie nie chce "wydawać", bo nie mam do tego kompetencji :P 

Jednak no te daty, wypowiedzi i generalnie ten wątek odwołania wymiany nie jest ze strony Thunder w 100% czysty IMO, a jak zawsze staram się patrzeć na wszystko na tyle ile umiem spokojnie i w miarę obiektywnie, choć obiektywizm nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lucas no eld jest urażony na Ronniego że ten go zwyzywał na czym świat stoi a w sumie eld sam wrzucił ankietę i post od Ronniego że jak ktoś go wkurwi to go znowu zwyzywa bo taki już jest. I ja właśnie dlatego głosowałem na "nie" Ale jak ktoś głosował na tak to w sumie nie rozumiem pretensji;) 

No i też to traktowanie tekstów Ronniego powaznie w momencie jego furii to też dla mnie dziwne. Ronnie napisał do mnie coś w stylu "c*** ci w dupe" I przeciez nic takiego się przez to nie wydarzyło;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

@Lucas no eld jest urażony na Ronniego że ten go zwyzywał na czym świat stoi a w sumie eld sam wrzucił ankietę i post od Ronniego że jak ktoś go wkurwi to go znowu zwyzywa bo taki już jest. I ja właśnie dlatego głosowałem na "nie" Ale jak ktoś głosował na tak to w sumie nie rozumiem pretensji;) 

No i też to traktowanie tekstów Ronniego powaznie w momencie jego furii to też dla mnie dziwne. Ronnie napisał do mnie coś w stylu "c*** ci w dupe" I przeciez nic takiego się przez to nie wydarzyło;) 

No wlasnie to wygląda jakby Eld obraził się z opóźnieniem, gdzie Ronnie powyzywał chyba całą grę, a mnie, Ciebie i chyba Alonzo jeszcze indywidualnie, ale skoro wiekszosc byla za powrotem to nie rozumiem czemu ciagle mamy do tego wracać xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

8 sierpnia zakładasz temat, zakładasz ankietę i wrzucasz post Ronniego że chce wrócić żeby dokończyć deale w tym deal snt nurkica za Turnera. 

Ja nie zakładałem żadnego tematu, oraz nie zakładałem żadnej ankiety ws. Ronniego. On sam to zrobił. Od tego czasu do publicznego ogłoszenia, że wrócił minęło 4 dni.

1 godzinę temu, fluber napisał:

Wczoraj wrzucasz screeny PM że 6 sierpnia Ronnie napisał że dealu nie ma.

Napisał też, że mam szukać innej opcji dla Nurkića.

1 godzinę temu, fluber napisał:

Po co pisałeś mu PM że chcesz zrobić nadal tego deala? 

Bo na dzień 8 Sierpnia Plan B nie był jeszcze dopięty i sfinalizowany, a że się to przeciągało i dostawałem w sumie z obu stron ( Rada i GM Pacers ) informacje, że są dalej niż bliżej porozumienia to jakąś decyzję podjąć w końcu musiałem. Dogadali się 11, ale równie dobrze mogli 15, albo w Październiku, albo wcale.

Miałem cały czas czekać jak w momencie odejścia Ronniego 2 Sierpnia GA zostało przez niego zerwane?

1 godzinę temu, fluber napisał:

Czemu jak zapytał o ten trade to nie napisałeś mu że go nie ma?

Rozmowy z Ronniem, czego nie zamierzam ujawniać i wczoraj zrobiłem błąd dając ten urywek PM i już nigdy czegoś takiego nie zrobię przypominały rollercoster. 

Prosty przykład. Sam go pytałeś ile chciał dać Nurkićowi. Odpowiedział Ci 12-13M. Na to ja mu odpisuję, że przy 12-13M s'n't nie przejdzie ze względów regulaminowych. Nie zareagował na to ani słowem. Czytał co sam pisze, nie czytał co ja piszę.

1 godzinę temu, Lucas napisał:

Jednak no te daty, wypowiedzi i generalnie ten wątek odwołania wymiany nie jest ze strony Thunder w 100% czysty IMO, a jak zawsze staram się patrzeć na wszystko na tyle ile umiem spokojnie i w miarę obiektywnie, choć obiektywizm nie istnieje.

Wymiana została jednostronnie odwołana ze strony Pacers w chwili rezygnacji GM Pacers. Zrzucanie tego na mnie jest grubym kurewskim przegięciem. Skoro sam Ronnie napisał "szukaj kogoś innego za Nurkića" to po powrocie pierwsze co powinien zapytać to to, czy mimo, że mi tak napisał nasz deal jest nadal aktualny.

Godzinę temu, fluber napisał:

@Lucas no eld jest urażony na Ronniego że ten go zwyzywał na czym świat stoi

Tak. Jestem urażony, bo ja do niego pisałem spokojnie, uspokajałem go, nawet zrobiłem mu dwie przysługi w tym zdjęcie wcześniej bana za wyzywanie ludzi, a drugi to wrzucenie jego postu. Powiem tak - tak jak mi pojechał, to mi tylko ojciec alkoholik serwował takie wiązanki jak mu zabierałem kluczyki do auta bo był napruty jak szpadel.

Godzinę temu, fluber napisał:

a w sumie eld sam wrzucił ankietę i post od Ronniego

Powtórzę. Nie ja wrzuciłem ankietę. Wrzucił on ją sobie sam. Ja tylko wrzuciłem jego post na jego prośbę pod groźbą, że ma być spokojny.

Godzinę temu, fluber napisał:

Ale jak ktoś głosował na tak to w sumie nie rozumiem pretensji;) 

Żałuję, że zagłosowałem na "tak". Wyznaję zasadę, że każdemu należy się druga szansa. Przykład? Ja. Pamiętacie Elda z Bostonu? Porównajcie go do Elda z Thunder.

Nawet jakieś pierdolone rozprawki prawne kombinowałem i jakieś dyskusje toczyłem aby mu pomóc, a na koniec zamiast napisać wprost - c***, zjebałem, dograłeś inne deale do czego miałeś prawo, bo nie byłem GM Pacers, a naczytałem się tyle, że naprawdę nieżyjący już ojciec mi się przypomniał.

Do 2 Września GA obowiązywało. Przestało z chwilą odejścia GM Pacers. Rada nawet potwierdzi czy nie pytałem o puszczenie tego. Więc @Lucas z łaski swojej nie pisz, że deal odwołali Thunder. A jak Ci bliżej Ronniego to gratuluję umiejętności zapominania, bo epitetów jakie Ci sadził już chyba nie pamiętasz. Z dniem powrotu 11 Sierpnia Ronniego na stanowisko GM Pacers GA w moim uznaniu nie obowiązywało, bo raz, zostało zerwane, a dwa - po prostu mu nie ufałem co za chwile znów odwali. I GA po jego powrocie NIE PADŁO.

 

Godzinę temu, fluber napisał:

No i też to traktowanie tekstów Ronniego powaznie w momencie jego furii to też dla mnie dziwne. Ronnie napisał do mnie coś w stylu "c*** ci w dupe" I przeciez nic takiego się przez to nie wydarzyło;) 

No to się ciesz, że się nic takiego nie wydarzyło, bo Twoja Żona mogła by mieć pretensje o stosunek z kimś innym.

Nie interesuje mnie czy był w furii, czy nie. Nad słowami można zapanować, a jak się nie potrafi to odejdź człowieku od komputera, idź pobiegaj, walnij 100 pompek i wtedy wróć do pisania. Nie trzeba obrażać dookoła każdego. 

Ja też kiedyś byłem mega gorący łeb. Aż dziw, że nie skończyło się na jakimś dołku nieraz za młodszych lat. I da się nauczyć panowania nad emocjami.

Godzinę temu, Lucas napisał:

to nie rozumiem czemu ciagle mamy do tego wracać xD

To był dzisiaj mój pierwszy post, jak Fluber do tego wrócił.

 

-------------------------------------------

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lucas napisał:

No wlasnie to wygląda jakby Eld obraził się z opóźnieniem, gdzie Ronnie powyzywał chyba całą grę, a mnie, Ciebie i chyba Alonzo jeszcze indywidualnie, ale skoro wiekszosc byla za powrotem to nie rozumiem czemu ciagle mamy do tego wracać xD

Jeszcze mnie ale nie mam żalu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Eld napisał:

Więc @Lucas z łaski swojej nie pisz, że deal odwołali Thunder. A jak Ci bliżej Ronniego to gratuluję umiejętności zapominania, bo epitetów jakie Ci sadził już chyba nie pamiętasz

Pamiętam, ale tak jak pisałem skoro większość go przywróciła do grania to zamierzam jako gracza traktować go normalnie.

To nie była moja decyzja, ale jestem w stanie się z nią pogodzić i starać zachować się w miarę obiektywnie.

Nie wiem też gdzie napisałem że to Thunder odwołali deal lub że to w 100% twoja wina.

Polecam mniej emocji, a więcej normalnej dyskusji.

3 godziny temu, Eld napisał:

Nie interesuje mnie czy był w furii, czy nie. Nad słowami można zapanować, a jak się nie potrafi to odejdź człowieku od komputera, idź pobiegaj, walnij 100 pompek i wtedy wróć do pisania. Nie trzeba obrażać dookoła każdego

Teraz piszesz to co ja pisałem, gdy było głosowanie nad powrotem Ronniego, tylko sam zagłosowałeś na tak i pisałeś do mnie żebym to ja Ronniego zrozumiał xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elf człowieku nikt tutaj ci nic nie mówi ze nie miałeś robić planu B, każdy ci mówi ze miałeś mnie o tym poinformować. Zwłaszcza ze kilka dni temu pisalismy o Campazzo i padło zdanie ode mnie ze nie chciałbym łączyć tego z Naszym sign and trade a ty miales jakieś zaćmienie słońca i zapomniałeś mi powiedzieć ze sign and trade nie ma. Gdybym przedwczoraj wieczorem czy wczoraj rano Cię nie zapytał czy dokoptujemy jednak reida i Campazzo do snt, to wszedłbym w druga turę ze świadomością ze mamy ten deal…. 
 

Jak ty tej prostej rzeczy nie rozumiesz i jeszcze masz pretensje ze cie obraziłem za taką akcje to się zastanów jeszcze raz nad sobą proszę cie i skończ ten temat. Całej dyskusji nie byłoby gdybys na mnie nie najechał tu publicznie. 

 

i tak jak ci pisali inni, odjebales krzywa akcje to się teraz nie dziw ze cie zwyzywalem. Najpierw mnie broniłeś cała akcje z odejściem bo chciałeś za wszelka cenę dokończyć deal, dorzucales mi 5mln żebym tylko nie odszedl, 8. Dałeś do zrozumienia wyraźnie ze deal jest aktualny, a teraz pierdzielisz ze nie masz sobie nic do zarzucenia bo nie chciales czekać.
 

Myślisz ze bym cie zwyzywał gdybys mnie raczył poinformować o odwołaniu? Aż takim dzikusem nie jestem ale jak ty ewidentnie poleciałeś ze mną w kulki to ci napisałem co o tobie mysle. W prywatnej rozmowie. Mam do tego pelne prawo. A jak z tego powodu mam nagle odejść to jesteś hipokryta i tyle. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Myślisz ze bym cie zwyzywał gdybys mnie raczył poinformować o odwołaniu? Aż takim dzikusem nie jestem  

giphy.gif?cid=ecf05e47hvcskwq0sw7enr6ri0

 

17 minut temu, RonnieArtestics napisał:

i skończ ten temat.

Nie ja zacząłem aferę, nie przeze mnie deal upadł, nie ja zacząłem dzisiaj znów o tym pisać.

 

19 minut temu, RonnieArtestics napisał:

a teraz pierdzielisz ze nie masz sobie nic do zarzucenia bo nie chciales czekać.

A kto rozsądny chciał by czekać jak sam do mnie pisałeś między 8 a 11, że nic z tego nie będzie. Niech się choć jeden zgłosi.

 

20 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Myślisz ze bym cie zwyzywał gdybys mnie raczył poinformować o odwołaniu?

Ja odwołałem? Deal został odwołany z chwilą Twojego odejścia 2 Sierpnia. Ja się starałem przez tydzień Cię namówić. Później zwątpiłem.

A czy Ty raczyłeś się mnie spytać, upewnić, czy po tym jak kazałeś mi szukać nowego domu dla Nurkića deal jest nadal aktualny?

giphy.gif?cid=ecf05e47sw97b80nd45u6b5d1w

 

24 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

masz pretensje ze cie obraziłem za taką akcje to się zastanów jeszcze raz nad sobą

No zwykle ja ktoś każe mi wyp****, spierd****, nazywa skur****, każe się pier**** to z całym szacunkiem, nad czym mam się zastanawiać? Nad tym, że masz jakiś problem ze sobą? Wybacz - nie moja sprawa. Za to zwykłem takie osoby traktować w sposób dla siebie bardzo charakterystyczny, ale o tym nie przekonasz się od razu.

 

28 minut temu, RonnieArtestics napisał:

i tak jak ci pisali inni, odjebales krzywa akcje to się teraz nie dziw ze cie zwyzywalem

Każdemu potrafię kulturalnie odpisać i wytłumaczyć swój punkt widzenia, a w zasadzie kropka w jakiej się wtedy znalazłem. Kto chciał - zrozumiał. Kto traktuje to jako krzywą akcję, że tak naprawdę aż do 11 Sierpnia ( przypomnę: oficjalne ogłoszenie, że wracasz ) nie wiedziałem na czym stoję - cóż - każdy ma prawo do swojego zdania. Ale ja też mam do czegoś prawo. Do niespowiadania się ze swoich ruchów szczególnie wobec osób którym nie ufam.

I nic, ale to kompletnie nic nie usprawiedliwia Twojego wyzywania mnie, czy innych. Według Ciebie wszyscy dookoła byli winni tylko nie Ty. Według Ciebie wyzywanie jest ok. Według Ciebie  ( sic! ) może się jeszcze zdarzyć, że kogoś zwyzywasz.

Ludzie poświęcają godziny aby się do czegoś dokopać, a przykład z wczoraj Ty byłeś na tyle leniwy, że wolałeś zadać pytanie w temacie "pytania do radnych" do kiedy trwa okienko, niż zerknąć temat NIŻEJ gdzie jest dokładny i szczegółowo rozpisany kalendarz aż do wężyka two-way. A do pilnowania swojego własnego arkusza to nawet nie chce mi się wracać.

Zresztą po c*** się wdaję w dyskusję i daję prowokować jak wczoraj napisałem eot jeśli chodzi o ten temat? Pewnie dlatego, że mi za dobrze popołudniowa drzemka weszła.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale powiedz mi Elfie tylko jedno: jak ja ze zdania : „proszę  powiedz ze wracasz i deal nie upadł” miałem wywnioskować ze upadł? Żadnej innej informacji nie uzyskałem od ciebie, nawet nie dałeś znać ze kombinujesz coś innego. Powiedz mi czemu tego chociaż nie powiedziałes jak ci napisałem kilka dni temu ze nie chce łączyć Campazzo z naszym sign and trade ? Potrafisz mi to jakoś logicznie wytłumaczyć ??? 

Nie pierwszy i nie ostatni raz mieszasz wszystko.. nie pijesz z tego co mówiłeś, wiec nie potrafię serio zrozumieć co ty odwaliłeś. Jakbyś mi powiedział ze się nayebałeś i nie zajarzyles to może bym zrozumiał.


 

 

11 minut temu, Eld napisał:

A czy Ty raczyłeś się mnie spytać, upewnić, czy po tym jak kazałeś mi szukać nowego domu dla Nurkića deal jest nadal aktualny?

To miałem się spytać czy deal jest aktualny jak sam mnie prosiłeś żeby był aktualny? Grubo. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Ale powiedz mi Elfie tylko jedno: jak ja ze zdania : „proszę  powiedz ze wracasz i deal nie upadł” miałem wywnioskować ze upadł? Żadnej innej informacji nie uzyskałem od ciebie, nawet nie dałeś znać ze kombinujesz coś innego. Powiedz mi czemu tego chociaż nie powiedziałes jak ci napisałem kilka dni temu ze nie chce łączyć Campazzo z naszym sign and trade ? Potrafisz mi to jakoś logicznie wytłumaczyć ??? 

Nie pierwszy i nie ostatni raz mieszasz wszystko.. nie pijesz z tego co mówiłeś, wiec nie potrafię serio zrozumieć co ty odwaliłeś. Jakbyś mi powiedział ze się nayebałeś i nie zajarzyles to może bym zrozumiał.


 

 

To miałem się spytać czy deal jest aktualny jak sam mnie prosiłeś żeby był aktualny? Grubo. 

Najebałem się. W końcu.

Czy teraz możemy skończyć temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Eld napisał:

Najebałem się. W końcu.

Czy teraz możemy skończyć temat?

Myślałem ze wczoraj skończyliśmy po czym wrzuciłeś kolejny post na dziesięć akapitów z pokrętnymi tłumaczeniami które nie maja sensu : )

Jeśli fluber przyznał mi racje, dla mnie temat zakończony Dżentelelfie. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:

Co do ofert SnT to polecam sobie przeczytać 93 punkt Cbafaq o BYC, żeby potem płaczu jak coś nie bylo;)

W sensie, że przyjmujący liczy nową umowę przy wymianie a wysyłający " his previous salary or 50% of his new salary "?

Oczywiście mowa a ekipach "over the cap"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.