Skocz do zawartości
january

beGM - Random shit.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, mac napisał:

@ignazz a w jakim rejonie jesteś? Jakbym Ci podrzucił namiar na takie mini targowisko w Sinaloa, gdzie by Ci podrzucili sól azteków ( coś jak himalajska, ale biała ), to byś mi podrzucił? Jest już opłacona.

Playa del Carmen a w poniedziałek Tulum. To sam środek wschodniego wybrzeża Morza Karaibskiego koło wyspy Cozumel - podobno najlepszego miejsca do nurkowania. pierwszy wyjazd z Malutka wiec to nie jest jazda jazda i zwiedzanie tym bardziej ze jest +30 stopni. Świat mnie dalej nie przestaje zaskakiwać ale to wpis zrobię po powrocie. Co warto co nie warto i na co zwracać uwagę. 

52 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

@ignazzchciał wypocząć a wy mu jakieś questy dziwne zadajecie..

swoja droga dziwne, ze gm drużyny która walczy o play-in ma czas się bawić w Meksyku pod sam koniec RS. 

W PO będzie gorąco jak w walce po KCP wiec już się aklimatyzuje. 

Starszy jestem od węgla a dopiero pierwszy raz grałem w basenowego kosza. Z Amerykanami co było fajnym przeżyciem bo jeden wyglądał jak czarny Jezus i był nawet jeszxze szybszy od Jezusa a drugi miał rękę i zasięg jak Steph Curry. Wypite drinki zmniejszały jednak różnice klas z kazda koleją minuta.  

Świetnie ziomki z Colorado. Wiec niech Nuggets ma mistrza!

potrafia ogarnąć zieleń ;)

@mac Sinaloa tylko 2162 km wiec mimo ze lubię podróże chyba nie dam rady ;) 

Ale może można kupić ja gdzieś indziej? Chętnie wezmę dla siebie to podrzucę i Tobie? Pewnie fortuny nie stracę chyba ze to wysublimowana używka ;)

Jak to się nazywa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, ignazz napisał:

Playa del Carmen a w poniedziałek Tulum. To sam środek wschodniego wybrzeża Morza Karaibskiego koło wyspy Cozumel - podobno najlepszego miejsca do nurkowania. pierwszy wyjazd z Malutka wiec to nie jest jazda jazda i zwiedzanie tym bardziej ze jest +30 stopni. Świat mnie dalej nie przestaje zaskakiwać ale to wpis zrobię po powrocie. Co warto co nie warto i na co zwracać uwagę. 

W PO będzie gorąco jak w walce po KCP wiec już się aklimatyzuje. 

Starszy jestem od węgla a dopiero pierwszy raz grałem w basenowego kosza. Z Amerykanami co było fajnym przeżyciem bo jeden wyglądał jak czarny Jezus i był nawet jeszxze szybszy od Jezusa a drugi miał rękę i zasięg jak Steph Curry. Wypite drinki zmniejszały jednak różnice klas z kazda koleją minuta.  

Świetnie ziomki z Colorado. Wiec niech Nuggets ma mistrza!

potrafia ogarnąć zieleń ;)

@mac Sinaloa tylko 2162 km wiec mimo ze lubię podróże chyba nie dam rady ;) 

Ale może można kupić ja gdzieś indziej? Chętnie wezmę dla siebie to podrzucę i Tobie? Pewnie fortuny nie stracę chyba ze to wysublimowana używka ;)

Jak to się nazywa?

Jak to dla Maca tO pewnie Pejotl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Tecu jeśli chodzi o Twojego czternastego zawodnika. Tym tam nie miałeś jakiś praw do jakiegoś ziomka po którego inni startowali ale się okazało, że on jest Twój i tylko Twój? Życzysz sobie go dopisać jako czternastego? Jeśli tak to na jaki kontrakt?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
7 minut temu, Eld napisał:

@Tecu jeśli chodzi o Twojego czternastego zawodnika. Tym tam nie miałeś jakiś praw do jakiegoś ziomka po którego inni startowali ale się okazało, że on jest Twój i tylko Twój? Życzysz sobie go dopisać jako czternastego? Jeśli tak to na jaki kontrakt?

Pewnie chodziło o Micica, ale chyba nie mogę go podpisać. 

Jak nie Micic to podpisuję mojego stasha Mamadi Diakite na 1+1TO

Zasłużył. 

Edytowane przez Tecu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, Tecu napisał:

Pewnie chodziło o Micica, ale chyba nie mogę go podpisać. 

Jak nie Micic to podpisuję mojego stasha Mamadi Diakite na 1+1TO

Zasłużył. 

Dla mnie nie ma problemu ale z czystej ciekawości zapytam dlaczego nie możesz podpisać Micica jak podobno miałeś do niego prawa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy punkty karne się zerują pomiędzy sezonami ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, mac napisał:

Czy punkty karne się zerują pomiędzy sezonami ?

Masz wszystko wyjaśnione w poście który przed chwilą wrzuciłem w temacie : Punkty karne". Jest podpięty na górze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ładnie Edi Summer napierdala

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest 3:52, napisałem do 3 GMow odnośnie Tatuma, ze jak odbiorą telefon w ciągu 30 sekund to maja Tatuma, @Szulim się zmaterializował w 13 sekundzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Eld napisał:

Dla mnie nie ma problemu ale z czystej ciekawości zapytam dlaczego nie możesz podpisać Micica jak podobno miałeś do niego prawa?

No ja nie wiem czym prawnie różni się Micic od Wang Zhelina czy Fetusova. 

Moim zdaniem oferta @Tecu jest ważna 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, MarcusCamby napisał:

No ja nie wiem czym prawnie różni się Micic od Wang Zhelina czy Fetusova. 

Moim zdaniem oferta @Tecu jest ważna 

Wszystko pięknie, ale co robimy z tym fragmentem z Regulaminu: W przypadkach dłuższych stashów (kiedy rookie scale przepada lub 2nd rounder nie zostanie podpisany) kontrakt jest w wysokości pełnego MLE na minimum 3 lata.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Alonzo napisał:

Wszystko pięknie, ale co robimy z tym fragmentem z Regulaminu: W przypadkach dłuższych stashów (kiedy rookie scale przepada lub 2nd rounder nie zostanie podpisany) kontrakt jest w wysokości pełnego MLE na minimum 3 lata.

Cały czas obowiązuje. Ale przecież prawa Sixers do Micica przepadają po rozegraniu chociaż minuty na parkietach NBA i dopiero wtedy, gdy go Sixers nie podpisze przepada. Co sezon robię przecież przypominajke dla Waszych stashed playerów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Cały czas obowiązuje. Ale przecież prawa Sixers do Micica przepadają po rozegraniu chociaż minuty na parkietach NBA i dopiero wtedy, gdy go Sixers nie podpisze przepada. Co sezon robię przecież przypominajke dla Waszych stashed playerów. 

Czyli co z tym robimy? 

MLE dla Micicia jest tu bez sensu - powtarzam: ja bym mu dał taki kontrakt jak w rl. Niech Tecu się wstrzyma i podpisze go sobie od nowego sezonu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kto tam notuje absencje graczy?

Wnoszę wniosek, by te dwa mecze Anthonego Davisa liczyć jako absencję bo i tak grał na poziomie GLeague a nie superstar.

Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
33 minuty temu, mac napisał:

Kto tam notuje absencje graczy?

Wnoszę wniosek, by te dwa mecze Anthonego Davisa liczyć jako absencję bo i tak grał na poziomie GLeague a nie superstar.

Dziękuję.

Spokojnie NYK maja najlepsza defensywe w lidze, na pewno sobie poradza. Maja jeszcze Plumdoga grajaca od miesiaca po 48 mpg. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy każdy sobie sprawdził swój skład po wprowadzeniu przeze mnie wymian, dopisaniu waiversów, wykreśleniu zwolnionych? Na razie @kolader wyłapał jeden błąd ale wcale się nie zdziwię jak ich więcej zrobiłem.

Sprawdźcie proszę. 

@Tecu kogo mam Ci ostatecznie wpisać?

@january nie mogę odnaleźć kto miał iść do Ciebie i na jakich cyfrach. Przypomnij proszę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
41 minut temu, Eld napisał:

@january nie mogę odnaleźć kto miał iść do Ciebie i na jakich cyfrach. Przypomnij proszę.

U mnie wszystko gra w arkuszu już.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, Eld napisał:

Tecu kogo mam Ci ostatecznie wpisać?

Jak mogę Milica na 3 letnie minimum z wyjątku to poproszę. 

Jak nie mogę to Diakite 1+1TO

W obu przypadkach nie mogę podpisać za więcej niż 1/3 minimum dla debiutantów w tym roku. 

Dziękuję. 

Edytowane przez Tecu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Tecu napisał:

Jak mogę Milica na 3 letnie minimum z wyjątku to poproszę. 

Jak nie mogę to Diakite 1+1TO

W obu przypadkach nie mogę podpisać za więcej niż 1/3 minimum dla debiutantów w tym roku. 

Dziękuję. 

Sprawdź sobie proszę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi