Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

dalej bym zagłosował na celtics. 

Człowiek_Expert :P

i to po playoffs w których Kyle Lowry zapewnił sobie zawieszenie koszulki pod kopuła hali w Toronto..

nie mam pytań.. 

7 minut temu, BMF napisał:

Lowry przez pierwsze dwie rundy robił 12ppg na 51%TS, więc także pozdrawiam cieplutko. 

Tylko wiesz, te Wasze statsy nic nie znaczą bo na samym końcu był drugim graczem Raptors w tych playoffs i Finałach prowadząc grę drużyny Mistrza NBA 2019, zatem przekładanie tu jakichś śmiesznych suchych stats jest o kant d.. tym bardziej, że jego team wygrał te serie :)

Również pozdrawiam :) 

 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Alonzo napisał:

Człowiek_Expert :P

i to po playoffs w których Kyle Lowry zapewnił sobie zawieszenie koszulki pod kopuła hali w Toronto..

nie mam pytań.. 

Tylko wiesz, te Wasze statsy nic nie znaczą bo na samym końcu był drugim graczem Raptors w tych playoffs i Finałach prowadząc grę drużyny Mistrza NBA 2019, zatem przekładanie tu jakichś śmiesznych suchych stats jest o kant d.. tym bardziej, że jego team wygrał te serie :)

Również pozdrawiam :) 

 

To mielismy to przewidzieć ze tak dobrze zagra w finałach czy jak? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

To mielismy to przewidzieć ze tak dobrze zagra w finałach czy jak? ;)

Jak ktoś obserwował grę Raptors, to były ku temu solidne podstawy ;) 

ja może nie tyle że przewidziałem, ale kibicowałem im mocno całe playoffs licząc na to, że zagrają w Finale, a tam jak się okazało wszystko jest możliwe :) 

Zresztą nawet rozmawiałem na Priv z pewnym GMem od nas, gdzie poruszaliśmy kwestię postrzegania Lowrego przez pryzmat udanych playoffs. 

Teraz mogę tylko powiedzieć - A nie mówiłem? :P 

Jeszcze jedna kwestia:

Zwróćcie uwagę ile daje odpowiednie środowisko - Lowry z DeRozanem, czy Lowry z Leonardem.

W Magic podstawowi gracze grali ze sobą  długie minuty cały sezon. Lowry jest/ był (przed tymi playoffs) doświadczonym graczem grającym wcześniej z różnym skutkiem w playoffs. Tu po prostu miał wprowadzić młody, utalentowany team do II rundy playoffs. Piszecie, że KAT jest taki, czy owaki - tu ma obok siebie Mitchella, Gordona, Kuzme, Oubre (który inaczej grał w Wizards, a inaczej w Suns, a jeszcze inną role miałby w Magic) oraz paru innych weteranów - Ellington, Matthews, Lopez i Haslem. Tak, KAT miał tu obok siebie dwóch wartościowych wspierających go nie tylko na boisku podkoszowych. Przeciez Haslem tu jest po to, żeby być mentorem dla KATa, a nie bardzo wzięliście to pod uwagę.  Szkoda, że nie przyjęliście narracji, że młody team grający bez presji, poczuł krew. Grając szybki basket, Magic mogli ich zabiegać przy kontuzjach i wąskiej rotacji. 

ale było - minęło ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alonzo napisał:

Jak ktoś obserwował grę Raptors, to były ku temu solidne podstawy ;) 

ja może nie tyle że przewidziałem, ale kibicowałem im mocno całe playoffs licząc na to, że zagrają w Finale, a tam jak się okazało wszystko jest możliwe :) 

Zresztą nawet rozmawiałem na Priv z pewnym GMem od nas, gdzie poruszaliśmy kwestię postrzegania Lowrego przez pryzmat udanych playoffs. 

Teraz mogę tylko powiedzieć - A nie mówiłem? :P 

Jeszcze jedna kwestia:

Zwróćcie uwagę ile daje odpowiednie środowisko - Lowry z DeRozanem, czy Lowry z Leonardem.

W Magic podstawowi gracze grali ze sobą  długie minuty cały sezon. Lowry jest/ był (przed tymi playoffs) doświadczonym graczem grającym wcześniej z różnym skutkiem w playoffs. Tu po prostu miał wprowadzić młody, utalentowany team do II rundy playoffs. Piszecie, że KAT jest taki, czy owaki - tu ma obok siebie Mitchella, Gordona, Kuzme, Oubre (który inaczej grał w Wizards, a inaczej w Suns, a jeszcze inną role miałby w Magic) oraz paru innych weteranów - Ellington, Matthews, Lopez i Haslem. Tak, KAT miał tu obok siebie dwóch wartościowych wspierających go nie tylko na boisku podkoszowych. Przeciez Haslem tu jest po to, żeby być mentorem dla KATa, a nie bardzo wzięliście to pod uwagę.  Szkoda, że nie przyjęliście narracji, że młody team grający bez presji, poczuł krew. Grając szybki basket, Magic mogli ich zabiegać przy kontuzjach i wąskiej rotacji. 

ale było - minęło ;)  

a teraz wyobraź sobie sytuacje, że to DeRozan dostaje Curry, a nie Lowry Leonarda.

mistrzostwo bardzo prawdopodobne i kto wtedy byłby winny, a kto zmazywałby łatkę chokera.

Lowry jest cały czas tym samym graczem. Ty próbujesz Nas ośmieszyć przez winning bias, a niestety ośmieszasz siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

a teraz wyobraź sobie sytuacje, że to DeRozan dostaje Curry, a nie Lowry Leonarda.

mistrzostwo bardzo prawdopodobne i kto wtedy byłby winny, a kto zmazywałby łatkę chokera.

Lowry jest cały czas tym samym graczem. Ty próbujesz Nas ośmieszyć przez winning bias, a niestety ośmieszasz siebie...

Ale takie patrzenie na to jest bez sensu Marcus. 

Wyobraź sobie, że Dray Green trafiłby  w drafcie do Sacramento.. 

Lowry był u nas cały sezon wyśmiewany. Na samym końcu okazało się, że w odpowiedniej drużynie wcale nie musi być chokerem. Rewelacyjnie wszedł w ostatni mecz Finału na parkiecie Łorjorz i kapitalnie prowadził grę, a u nas non stop rozgrywa serię z DeRozanem w playoffs przeciwko LeBronowi..

Ważna jest organizacja do jakiej sie trafia i gracze z którymi sie przebywa na boisku.

To samo z KATem. W Magic nie ma Jimmiego Butlera z którym wiadomo jakie miał relacje. Sam przecież wiesz, jak odżył po odejściu Butlera.

Skoro Lowry dał rade w Finale Konferencji oraz w Finale NBA, to mógłby tez sobie poradzić w odpowiednim środowisku w młodej grającej bez presji drużynie z Orlando. 

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

xd

Sam podkreślasz chemie w drużynie z czym sie zawsze z Toba zgadzałem, więc o co sie Tobie rozchodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Alonzo napisał:

Sam podkreślasz chemie w drużynie z czym sie zawsze z Toba zgadzałem, więc o co sie Tobie rozchodzi?

bo przesadzasz.

 dla mnie dość zabawnym są pretensje, że ktoś nie wział pod uwagę mentoringu haslema dla townsa i nie wiem czy jest sens cokolwiek tu tłumaczyć.

No i myślę, że każdy - wbrew temu co twierdzisz - wziął to pod uwagę.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale każdy z Nas ocenia go pod kątem twojego zespołu i ogólnego impactu, który wbrew pozorom niezależnie czy trafia 40 procent za trzy czy 20 procent jest podobny.

Kto jak kto, ale ja na tym forum broniłem Lowry wielokrotnie. Mi on nic nie udowodnił. Cały czas patrzę na Niego jak w trakcie waszej rywalizacji. Zawsze wiedziałem jak wartościowy to gracz. Teraz po prostu zmieniły się okoliczności i przez to sposób postrzegania. Ale on sam nie stał się z dnia na dzień lepszym zawodnikiem.

Te finały nic nie zmieniły w jego odbiorze, więc nie wiem jaki cel ma to pozdrawianie i stwierdzanie, że się nie znamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam mecze Wilków z początku sezonu, gdzie KAT grał tragicznie, jak musiał przebywać na boisku z Butlerem. Przed oczami mam jakiś jego airball za 3, gdzie mu zupełnie to wisiało - taką miał mowę ciała. 

Udonis Haslem od kilku lat pełni role właśnie mentora, a nie gracza. I dokładnie w tym celu go sprowadziłem, dlatego sądzę, że w moich Magic KAT byłby jeszcze efektywniejszy.  

 

Ok Marcus, już i tak Tobie odpowiedziałem na Priv. ;) 

Właśnie mam nadzieję, że te finały zmieniły odbiór Lowrego :P  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Alonzo napisał:

Udonis Haslem od kilku lat pełni role właśnie mentora, a nie gracza. I dokładnie w tym celu go sprowadziłem, dlatego sądzę, że w moich Magic KAT byłby jeszcze efektywniejszy.  

ja pi****le. brak mi słow. 

a ja sądzę, że z townsa zrobi się drugi whiteside. w końcu haslem mu mentoruje. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Alonzo napisał:

Właśnie mam nadzieję, że te finały zmieniły odbiór Lowrego :P 

Tak, zmieniły na zawsze. Ty sam będziesz wielokrotnie do tego wracał frazami "a pamiętacie jak Lowry zajebiście wyglądał w finałach?" by ugrać lepszą narracje.

Ale on sam się nie zmienił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że będę  :)

Ta jest dużo lepsza od  - Lowry to choker, w końcówce meczu znów miał za ciężkiego pampersa i przez niego przegrali.

Wiem, co masz na myśli pisząc -  nie zmienił, Kyle jest świetnym graczem i robi jak zawsze swoje, ale zmienił, zmienił :) 

U nas w beGM jest tym samym Kylem Lowry którym był wcześniej, w realu bardzo istotnym elementem drużyny mistrzowskiej. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Taaa @Alonzo.

Ja też przekonywałem w kółko wszystkich i siebie, że Westbrook się zmienił ( czy tam zmienia - co to za różnica? ) a wyszło jak wyszło.

Tzn. nie chodzi mi o to, że teraz będzie trafiał na wyższym %, czy podejmował same mądre decyzje :P 

Zmienia się status gracza. Zdobył mistrzostwo, pokazał wszem i wobec, że potrafi grać na najwyższym poziomie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

@Eld

Ale przecież Westbrook się zmienił w tym sezonie bardzo.

Problem tylko w tym, że in minus.

To jest pierwszy sezon od nie wiem ilu lat, gdy nie traktowaliśmy go jak TOP10 ligi. A myślę, że nawet nie TOP20

TOP20 by się może jeszcze zmieścił gdzieś w przedziale 15-20. Oczywiście jeśli mówimy o RS. TOP10 to jakieś mrzonki bo jednym tchem wymówię lepszych 15 od niego.

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Tzn. nie chodzi mi o to, że teraz będzie trafiał na wyższym %, czy podejmował same mądre decyzje :P 

Zmienia się status gracza. Zdobył mistrzostwo, pokazał wszem i wobec, że potrafi grać na najwyższym poziomie. 

 

No Lowry poszedł w rankingach do góry ale nie możesz mieć pretensji do ludzi, że tego nie przewidzieli. Ja mogę być nieobiektywny w sprawach Bostonu, ale po prostu obrona zjadła Twoich liderów + HCA. Dalej się nie chcę wypowiadać bo nawet nie brałem udziału w głosowaniu.

Miał łatkę chokera wraz z DDR. Ciekawe na ile ta zaraza wypływała od samego DDR ale patrząc na finały i ECF śmiem twierdzić że to Rożen był wrzodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tecu napisał:

@MarcusCamby

Jak porównanie do Twojego tradu?

Ingram, Ball, Hart i trzy picki

vs

Bridges, Bridges, Bamba i dwa picki

Mój pakiet graczy lepszy. Niby są trzy picki w tym czwórka zamiast ósemki ( o czym ja przed loterią wiedzieć nie mogłem ), ale jeśli są to dwa picki Lakers, a chyba innych nie było to ich trade value może być mniejsze niż pick Bulls 2022.

Zostawiam to ocenie innych.

Czemu swoją drogą nikt sie skomentował trade Valanciunasa? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.