Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, BothTeamsPlayedHurd napisał:

tylko, że w realu jego też szanowali i go nie przehandlowali a z Cubanem ma ugadane fuchy na gruby hajs za te wszystkie discounty, które brał

to że ma specjalną relację z Dallas nijak się ma do tego, że został potraktowany jak worek kartofli i wylądował w sixers, zawsze sobie za te 1,5 mln może nowe auto kupić

Tutaj chciałbym sprostować, że Dirk w Mavs miał no-trade clause i został wysłany do Cavs, aby ostatni raz walczyć o tytuł, na co sam się zgodził. BTW wcześniej zrobiłem mu przysługę korzystając z TO za ponad 20 baniek, nie wiem jak Ty traktujesz worki kartofli, ale ja im nie daję takich prezentów ;)

@Tecu Dirk w RL oficjalnie ogłosił emeryturę, tutaj nie wiadomo jak by to wyglądało. Mógł tego nie zrobić, wziąć PO i dopiero powiedzieć, że kończy karierę.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Nawet Duncan pobierał kontrakt po zakończeniu kariery.

nie bardzo wiem czemu Dirk miałby rezygnować z prawie 3mln

Tak chyba chodziło o prostą sprawę, że poszedł na rękę Spurs i nie podpisał dużego kontraktu na bodajże rok by mieli miejsce w salary a taki sam, ale na kilka lat by było to rozłożone w czasie. Pewnie ignazz zna więcej szczegółów.

Jeżeli mam rację to także inna sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Tutaj chciałbym sprostować, że Dirk w Mavs miał no-trade clause i został wysłany do Cavs, aby ostatni raz walczyć o tytuł, na co sam się zgodził.

@Tecu Dirk w RL oficjalnie ogłosił emeryturę, tutaj nie wiadomo jak by to wyglądało. Mógł tego nie zrobić, wziąć PO i dopiero powiedzieć, że kończy karierę.

ok, rozumiem, nie było mnie wtedy w grze i przegapiłem

ale anyway tzw. "gentleman Dirk" to specjalna zdolność GMa która działa tylko w Dallas, w innych teamach to luźno cytując Kyriego "he doesn't own anybody shit"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

A oferowanie dirkowi dwuletniej umowy bylo Twoim ryzykiem:)

Oczywiście, po prostu nie wydaje mi się, że Dirk by zrobił coś takiego - wyraziłem swoje zdanie.

6 minut temu, karpik napisał:

Tutaj chciałbym sprostować, że Dirk w Mavs miał no-trade clause i został wysłany do Cavs, aby ostatni raz walczyć o tytuł, na co sam się zgodził. 

Głosowaliśmy nad tym? :) Zamierzchłe czasy, jaka ta gra już stara :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Lucas napisał:

Phoenix Suns

Generalnie tak jak i rok temu mam znacznie mniej czasu i pewnie zmieni się to jakoś w październiku, ale tym razem nie chcę rezygnować, bo to moim zdaniem ciekawy projekt. Zespół pewnie na tym trochę ucierpi, ale to w sumie plus, że mam te roczne umowy, które nie są najlepsze, lecz zajmują spoty w rosterze i uzupełnie go draftem, może uda się coś przy FA zakręcić lekko.

Mam trochę nieodczytanych wiadomości, więc uznaję że taki wpis jest prostszy niż każdemu zainteresowanemu / przyszłemu zainteresowanemu pisać oddzielne wiadomości. Na pierwsze 3 picki mam już pomysł, ewentualnie mogę rozmawiać o #29 i pickach z drugiej rundy, ale uprzedzam że to odpowiedź na ewentualną ofertę może mi te kilka dni zająć. Jak nie zrobię dealu to coś tam sobie wybiorę :P

Mam nadzieję, że takie uczciwe postawienie sprawy Wam pasuje, nawet jeśli może skomplikować trochę czyjeś plany. To co muszę (głosy) robię.

Ej Byku ale my we dwóch z cvbe czekamy. No weź...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwa głosowanie w temacie podjęcia PO. 

Brakuje mi tu jednego elementu bo bez wiedzy głosujemy na proste bierze nie bierze a przecież warto czasem mieć background decyzji danego gracza np nie podejmuje PO bo macierzysty klub ofiaruje mu dłuższy chc nizszy kontrakt. 

Nadanie z automatu kasy bo przekracza ona w tym ostatnim roku potencjalna wartość danego gracza to czasem może być błąd i krzywdzące dla klubu. 

Stad jeżeli dany klub ma plany wobec swojego zawodnika proszę o PM bo mogę zmienić głos na korzystniejszy ... jeżeli są ku temu przesłanki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w player options największy zgryz miałem z Collisonem, nie wiem czy nie zmienię jeszcze głosu

niby jest po dobrym sezonie w IND, ale to backup guard po 30tce, który rezygnuje z 9 baniek w roku, w którym raczej nie jest rynek zawodnika i hajs może się szybko skończyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, BothTeamsPlayedHurd napisał:

w player options największy zgryz miałem z Collisonem, nie wiem czy nie zmienię jeszcze głosu

niby jest po dobrym sezonie w IND, ale to backup guard po 30tce, który rezygnuje z 9 baniek w roku, w którym raczej nie jest rynek zawodnika i hajs może się szybko skończyć

Właśnie patrzyłem na głosy i jestem mocno zaskoczony, że Collison może zostać u mnie, raczej dawałem temu z 5% szans :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, człowiek...morza napisał:

jest mi w stanie ktos napisac na jakich zasadach moge podpisac kontrakty z carterem i holidayem? Carter to był 35 pick, holiday 40.

Muszę korzystać z jakiegoś wyjątki, rookie kontrakt? Na ile lat?

Z gory dzieki za wskazowki.

3.6 STASH - Zawodnik stashowany w RL NBA może być podpisany przez ekipę wcześniej, jednakże "liczyć" się będzie w grze (a nie w salary) jedynie na zasadzie swej gry w NBA. Zawodnika, który nie został stashowany w RL NBA (podpisał umowę i jest w ekipie NBA) GM stashować może jedynie przez rok od startu debiutanckiego sezonu gracza w NBA - później albo go podpisuje podczas następnego FA (najpóźniej wraz z końcem 3 tury) , albo musi się zrzec do niego praw. Kontrakt podpisany na takiej zasadzie obowiązuje według rookie scale (dla picków z 1szej rundy 120% skali) lub maksymalnie trzyletniej umowy między min. a max. (dla picków z 2giej rundu). Zawodnik taki jednak zostaje już po drugim roku RFA, a ewentualny późniejszy rok zostaje UFA ( fioletowy kolor w arkuszu ). W przypadkach dłuższych stashów (kiedy rookie scale przepada lub 2nd rounder nie zostanie podpisany) kontrakt jest w wysokości pełnego MLE na minimum 3 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.