Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Irving?

no może rzeczywiście jest to ta sama półka co George choć Kyrie mi bardziej imponuje ostatnio

Mnie ciekawi czy Nasi Lakers będą w stanie zrobić bilans 0.500 lub wyższy za drugi trymestr.

 

Kontuzje LeBrona i Butlera to poważny problem ekipy Jasia.

wyższy spokojnie, DAR z Butlerem trochę pograli jednak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie umieszczanie w top5 Leo kosztem PG13 w tym sezonie. Koleś który opuścił prawie 30% ( 37/51 ) meczy swojej drużyny nie powinien być brany do jakichkolwiek dyskusji o realnym top5.

 

Giannis pełna zgoda

Jokić pełna zgoda 

Curry nadal kosmita - pełna zgoda

Harden - nie lubię go, ale oddać mu trzeba - pełna zgoda

 

I właśnie w piątce widzę PG13 bo gra sezon życia po obu stronach parkietu.

 

A za Irvinga już bym prędzej Embiida wrzucił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie umieszczanie w top5 Leo kosztem PG13 w tym sezonie. Koleś który opuścił prawie 30% ( 37/51 ) meczy swojej drużyny nie powinien być brany do jakichkolwiek dyskusji o realnym top5.

 

Giannis pełna zgoda

Jokić pełna zgoda

Curry nadal kosmita - pełna zgoda

Harden - nie lubię go, ale oddać mu trzeba - pełna zgoda

 

I właśnie w piątce widzę PG13 bo gra sezon życia po obu stronach parkietu.

 

A za Irvinga już bym prędzej Embiida wrzucił.

Kawhi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo.

 

DLO 27.2/8.7  % 49/43/90

George 27.1/3.7  % 43/42/83

 

To kiedy rzucił 5/17 z SAS?

 

27,2 vs 27,1. No rzeczywiście przepaść. Jak śmiem dyskutować

 

Te 8,7 vs 3,7 to asysty domniemam? Ja jakoś nie wyciągam zbiórek vs Twój wielce umiłowany DLO, ale steali to powinien jak na guarda mieć więcej niż wing a tu doopa.

 

Jaś. Chyba nie chcesz się bawić w wyciąganie pojedynczych gierek. Z góry jesteś w takim starciu ze swoim młodym skazany na porażkę.

Kawhi?

 

 

Dziwi mnie umieszczanie w top5 Leo kosztem PG13 w tym sezonie. Koleś który opuścił prawie 30% ( 37/51 ) meczy swojej drużyny nie powinien być brany do jakichkolwiek dyskusji o realnym top5.

 

 

 

Ja zawsze, a szczególnie w tej grze oceniam liczbę zagranych meczy zawodnika. Rozumiem opuścić 1/2 na trymestr, ale nie 13 od początku a tu się jeszcze T2 nie skończyło. Z takim pace to Leonard nie zagra nawet 60 meczy w tym RS.

 

Nie mniej żeby nie było, że go nie doceniam niech będzie to top 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27,2 vs 27,1. No rzeczywiście przepaść. Jak śmiem dyskutować

 

Te 8,7 vs 3,7 to asysty domniemam? Ja jakoś nie wyciągam zbiórek vs Twój wielce umiłowany DLO, ale steali to powinien jak na guarda mieć więcej niż wing a tu doopa.

 

Jaś. Chyba nie chcesz się bawić w wyciąganie pojedynczych gierek. Z góry jesteś w takim starciu ze swoim młodym skazany na porażkę.

 

 

 

 

Ja zawsze, a szczególnie w tej grze oceniam liczbę zagranych meczy zawodnika. Rozumiem opuścić 1/2 na trymestr, ale nie 13 od początku a tu się jeszcze T2 nie skończyło. Z takim pace to Leonard nie zagra nawet 60 meczy w tym RS.

 

Nie mniej żeby nie było, że go nie doceniam niech będzie to top 7.

nie ma opcji by lider Raptors robiący takie cyfry był za PG, nie wiem czy wiesz, ale Leo zagrał dokładnie tyle samo spotkań co Curry, jego też spychasz w dół w takim razie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma opcji by lider Raptors robiący takie cyfry był za PG, nie wiem czy wiesz, ale Leo zagrał dokładnie tyle samo spotkań co Curry, jego też spychasz w dół w takim razie?

 

Z definicji i przekonań nie śledzę zbytnio niczego co dotyczy GSW.

Podobnie jak nie tykam niczego co biega po parkietach w RL Pistons.

 

To Kurę też trzeba zepchnąć ale on ma jeszcze całe stado legit grajków koło siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi się bawić w dywagacje, trzeci, czwarty, szósty, czy ósmy, bo to de facto ten sam tier.

 

martwi mnie za to brak wspomnień o gobercie. 

 
ogólnie skonkluduje tak, że nikt nie ma w lidze aktualnie trzech graczy na tak wysokim poziomie co knicks i licze, że zostanie to odpowiedni w tym trymestrze docenione. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi się bawić w dywagacje, trzeci, czwarty, szósty, czy ósmy, bo to de facto ten sam tier.

 

martwi mnie za to brak wspomnień o gobercie. 

 

Nie ma co wspominać o czymś co jest oczywiste. Najlepszy defensor ligii wśród wysokich, murowane all-nba 1st team, pewnie ogromne szanse na DPOTY i nie wykluczony udział w all-star, choć pewnie prędzej Mitchell się załapie. I co najlepsze - nie opuścił ani meczu.

 

Wolne tylko mógł by trochę porawić bo 65% to troszkę słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co wspominać o czymś co jest oczywiste. Najlepszy defensor ligii wśród wysokich, murowane all-nba 1st team, pewnie ogromne szanse na DPOTY i nie wykluczony udział w all-star, choć pewnie prędzej Mitchell się załapie. I co najlepsze - nie opuścił ani meczu.

 

Wolne tylko mógł by trochę porawić bo 65% to troszkę słabo.

 

72 % w tym trymestrze

z tym mitchellem do all-star przed gobem nie zartujmy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

72 % w tym trymestrze

z tym mitchellem do all-star przed gobem nie zartujmy :tongue:

 

Ale wiesz że tak może być bo Mitchell jest bardziej medialny od niego. Nie twierdzę, że bardziej zasłużył but still.

 

eee Gobert w 1st all-nba?

 

naah

 

All 1st nba defense team miało być jak się walnąłem. Albo Ty nie doczytałeś. Tak czy siak lenia mam takiego dzisiaj że mi się nawet cofać nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale mówimy o styczniu tak?

 

To tylko podkreśla jak przezajebisty był w pozostałych.

 

I tak per36 to jest nawet lepszy i efektywniejszy scorer od George'a w styczniu ;) (nie Eld, to nie były najgorsze mecze PG13 w styczniu, aż dziw że ignazz spotkania z SAS nei pamięta).

 

Cieszy mnie w kontekście mojego terminarza w 2T, iż dostrzegacie jak Russell bezlitośnie wykorzystuje łatwiejszy terminarz :smile:

18/11/4/2 st na aż 17 rzutach? Na bardzo słabej skuteczności? Bywa.

Mecz wygrany. Nie za bardzo jest za co rozliczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olynyk na trading blocku, ciekawe czy ktos sie skusi. Jeżeli January zdealuje olynyka bez dopłacania to Qcin ma konkurencję.

 

Jakiego dopłacania ? :D przecież to trzeba pick dodaj do wielkiego Olynyka :D

 

Konkurencje to ma Jasiek bo wielka Minnesota nadciąga, co ciekawe będzie tez miejsce na maksa latem:)

 

Lillard-Tatum-Horford i ...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba koniec z tametem rubio w socie?

 

a takie byly obietnice :panda:

 

100 mln na 4 lata.

 

Zaczął się za to temat K. Leonarda, okazało się, ze jego wujek jadę w tych samych restauracjach co GM Minnesoty, a i sam Leonard bardziej od zgiełku Nowego Jorku ceni spokój panujący w Minnesocie.

 

Ale komu ja to pisze, przecież Minnesota zaorana na lata do przodu :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczął się za to temat K. Leonarda, okazało się, ze jego wujek jadę w tych samych restauracjach co GM Minnesoty, a i sam Leonard bardziej od zgiełku Nowego Jorku ceni spokój panujący w Minnesocie.

 

Ale komu ja to pisze, przecież Minnesota zaorana na lata do przodu :smile:

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

jelen by z tego zbioru assetow nie ukrecil skladu :tongue:

 

wiesz ze to byla gra slowna.

 

niemniej psozedles na latwizne (zaoranie totalne). szkoda, ze Ashigaru Ci teraz pomogl, a swoimi dzialaniami summa summarum mocno blazers zaszkodzil (szkoda, bo poczatek byl obiecujacy a po historii "nowych" widac, ze malo kto dobrze zaczyna)

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.