Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

I to pisze fan Denver Nuggets? Klubu, który na pewno zawiesi koszulkę Melo pod kopułą? Który poprowadził ich do najlepszego wyniku w historii organizacji?

 

<3

 

rzeczywiście, w Denver tak się kwapią do zawieszenia koszulki Melona... że bez większego żalu oddali jego numer pewnemu białasowi z drugiej rundy ;]

 

zgadnij komu 

 

jeśli chcesz być legendą klubu, to musisz ten klub szanować, a nie srać do buta i robić wszystko żeby jak najszybciej ten klub opuścić kiedy ci się znudzi albo kiedy żonka prosi

 

 

no i dla Twojej wiadomości - kibicuje Nuggets od sezonu 12/13

 

spocznij :smile:

No k****, kto jak kto, ale taki tekst od Ciebie to jest po prostu wstyd. R30 czy Chytruz tu nie zagląda, by rzucać taki debilne teksty pod tanie like...

 

dobrze się czujesz?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze my to wpisywaliśmy.

Poszukaj  w temacie trading block i wymiany tego picku/picków.

Poszukaj w arkuszu czy ktoś ma.

 

;-)

 

W arkuszu nikt nic nie ma. Czyli wygląda na to, że tylko jedna strona transakcji wpisała to do pliku, a druga już nie.

 

Jak znajdę to sobie dopiszę.

 

Jak nie znajdę, to też sobie dopiszę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze my to wpisywaliśmy.

Poszukaj  w temacie trading block i wymiany tego picku/picków.

Poszukaj w arkuszu czy ktoś ma.

 

;-)

 

Popraw mnie jeśli się mylę. Ścieżka tego picku ( 31-55 2nd HOU 2021 ). Wygląda na to, że ktoś zmienił to w Houston, ale nie dopisał tego do Celtics.

 

Późniejszego oddania picku, używając ctrl+F nie widać. W arkuszach innych też nie.

 

Mam też wątpliwości do picku Houston 2nd 2020. Jest wprawdzie w SAS, ale nie ma w historii wymian skąd się tam wziął ( w Styczniu 2018 był jeszcze w Houston ).

 

#6 Mavericks - Rockets

DAL out : Bogut, Sefolosha

DAL in : Brewer, McDaniels,HOU 2018 1st (1-20, 1-14, 1-14 protected or HOU '20 and '21 2nds 31-35 protected)

HOU out : Brewer, McDaniels, HOU 2018 1st (1-20, 1-14, 1-14 protected or HOU '20 and '21 2nds 31-35 protected)

HOU in :  Bogut, Sefolosha

 

#26 Bucks - Kings - Mavericks

MIL out: Henson, Hibbert, 2018 MIL 1st lottery protected (or MIL 2018&2020 2nds)
MIL in : Splitter, McLemore, Collison
SAC out : Collison, McLemore, Papagiannis
SAC in : Bjelica, Ja.Smith, Brewer, 2018 MIL 1st lottery protected (or MIL 2018&2020 2nds), HOU 2018 1st (1-20, 1-14, 1-14 protected or HOU '20 and '21 2nds 31-35 protected)
DAL out: Splitter, Bjelica, Ja. Smith, Brewer, 2018 HOU 2018 1st (1-20, 1-14, 1-14 protected or HOU '20 and '21 2nds 31-35 protected)
DAL in: Henson, Hibbert, Papagiannis
 

#55 Kings - Celtics

SAC out : HOU 2018 1st (1-20, 1-14, 1-14 protected or HOU '20 and '21 2nds 31-35 protected)

SAC in : Rozier

BOS out : Rozier

BOS in : HOU 2018 1st (1-20, 1-14, 1-14 protected or HOU '20 and '21 2nds 31-35 protected)

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sprawdzić sobie '22 możesz bo tam chyba też coś z Cs jest.

 

Jednak wpisywanie tych wszystkich wymian, choć czasochłonne jak się okazuje było bardzo potrzebne ;-)

 

Widzę właśnie, tyle że prześledzenie tego wymaga dużego skupienia.

 

Czasochłonne, ale widać że przydatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, niech to Komisze wyjaśnią.

 

To samo z 2022 2nd Houston.

 

Idzie najpierw do PHI. PHI go później oddaje nakładając PHI/HOU worse. Po drodze mają go Lakers, a na końcu wraca do HOU, przy czym nie widać w historii czy w końcu trafił do tego Bostonu, czy nie. 

 

Podejrzewam, że ktoś zaczął coś uzupełniać i nie skończył.

 

Ale nie zmienia to faktu, że Houston 2021 2nd nie jest ujęty nigdzie, poza Bostonem.


 

 

poke

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Regis, że się upominasz, z fona tego nie zauważyłem.

Oczywiście masz rację '20 i '21 były conditional co widać w tym co Eld wkleił, więc pick '21 jest HOU (co się z '20 stało nie wiem, pewnie jakiś inny trade).

 

Natomiast nie wiem co z '22 trza poszukać, a mi się szczerze mówiąc nie chce :tongue:

 

2020 jest w Spurs.

 

Co do znalezienia 2022 to liczę na Komiszów.

 

Sam to przepatrzę raz jeszcze bo może to 36-60 tyczy się właśnie 2022?

 

Regis kojarzysz coś?

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

@edit

 

2020 2nd Houston oddało do Soty, która później oddała to do Spurs, więc tu jest ok:

 

#138 Rockets - Timberwolves

HOU out: Rabb, HOU 2020 2nd

HOU in: L.Stephenson

MIN out: L.Stephenson

MIN in: Rabb, HOU 2020 2nd

 

#162 Timberwolves - Spurs

MIN out: Millsap, LAC 2019 1st (1-14 protected in '19, '20 or '22 LAC 2nd), HOU 2020 2nd, UTA/NOP 2021 2nd worse

MIN in: J.Simmons, D.Howard

SAS out: J.Simmons, D.Howard

SAS in: Millsap, LAC 2019 1st (1-14 protected in '19, '20 or '22 LAC 2nd), HOU 2020 2nd, UTA/NOP 2021 2nd worse

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

2021 2nd Houston jest Houston. Regis - wisisz mi  :smile:.

 

Choć wątpliwości wzbudza to, czy January nie handlował czymś, czego nie miał  :tongue:. Opisanie tak, że nie wiadomo o co w tym chodzi.

 

#178 Lakers - Rockets

LAL out: PHI/HOU 2022 2nd worse, LAL 2024 2nd, rights to swap LAL/SAC/MEM 2021 1st worst with HOU 2021st

LAL in: #44, #59

HOU out: #44, #59

HOU in: PHI/HOU 2022 2nd worse, LAL 2024 2nd, rights to swap LAL/SAC/MEM 2021 1st worst with HOU 2021st

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

2022 2nd Houston

 

Nigdy nie był własnością Celtics więc na tym kończę poszukiwania.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Tyle że podczas poszukiwań znalazłem coś, czego pewnie mój poprzednik nie wpisał:

 

#84 Celtics - 76ers

BOS out: prawa do Sterling Brown

BOS in: 2019 2nd Houston i 2020 2nd Sixers.

PHI out: 2019 2nd Houston i 2020 2nd Sixers

PHI in: prawa do Sterling Brown

 

Pick ów nigdy z Celtów nie został oddany.

Pick ten nie jest widoczny w pliku u żadnej drużyny ( sprawdzałem trzy razy ). Nawet u Tecu. 

 

Czyli po prostu komuś się zapomniało i powinien być u Celtów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tyle że podczas poszukiwań znalazłem coś, czego pewnie mój poprzednik nie wpisał:

 

#84 Celtics - 76ers

BOS out: prawa do Sterling Brown

BOS in: 2019 2nd Houston i 2020 2nd Sixers.

PHI out: 2019 2nd Houston i 2020 2nd Sixers

PHI in: prawa do Sterling Brown

 

Pick ów nigdy z Celtów nie został oddany.

Pick ten nie jest widoczny w pliku u żadnej drużyny ( sprawdzałem trzy razy ). Nawet u Tecu. 

 

Czyli po prostu komuś się zapomniało i powinien być u Celtów.

 

Pewnie tak, ja ich nie mam i wiem dobrze, że oddałem. Nie roszczę sobie do nich praw, w razie czego przepraszam za bałagan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że ten deal #138 pomiędzy HOU a MIN był nielegalny, bo bułek nie mógł handlować pickiem 2nd '20, który już wcześniej był teoretycznie częścią wymiany z Dallas.

Jakkolwiek jestem tym oburzony i uważam, że GM T'Wolves doskonale o tym wiedział, o tyle wykazując dobrą wolę jestem w stanie przymknąć na to oko jeśli zobaczę w przyszłym sezonie w koszulce Rockets Tatuma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Yabu nie wpisywałem ;-)

 

Ale ma mieć umowę jak mój Huerter.

 

no to nie ma.

 

 

i tak na marginesie, to mam wrażenie, że podobnych błędów może być więcej, bo parę razy w trakcie gry trafiałem na źle wpisane kontrakty.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie no to uroczo. Nie podpisał bym go gdybym wiedział, a przy tylu przyuczeniach mnie ze strony różnych Komiszów padło tylko "podpisujesz za rookie scale", a nie "podpisujesz za 120% rookie scale".

 

Trochę wał.

 

Wkleił bym, ale nie wypada.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.