Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie - czy na RFA można składać (oprócz pierwszej tury) nawet dwuletnie umowy z TO lub PO w drugim?

Trochę to niedorzeczne, w real NBA, jeżeli mnie pamięć nie myli, takich przedłużeń nie ma, chyba najczęściej czteroletnie.

Czy jeżeli przykładowo ktoś da 25/2 z PO lub TO w drugim a ja 48/4 pełne to jest głosowanie? Chyba nie, bo mam prawo wyrównać? Czy głosowanie a jak przegram to mam prawo wyrównać? Ale takie dwuletnie umowy to trochę podrzucanie zgniłych jaj jeżeli na takich samych zasadach mam przedłużyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem jest tak, że w danej turze najpierw głosujemy tylko na RFA, później są decyzje co do wyrównania a dopiero potem głosowanie UFA

 

w przykładzie który podałeś i tak powinna wygrać oferta 48/4, ale gdyby było np 36/2 od innej drużyny to już może być różnie i wtedy jeśli taką ofertę zmatc***esz to oczywiście musisz taki kontrakt zabrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie umiem tak ładnie wizualnie ;)

 

Sourcy donoszą, że Sixers celują z kasą w point guarda i niedługo odbędą się rozmowy. Nie zawahają się użyć grubej kasy na kogoś z grupy: Paul, Holiday, Hill, Lowry. Na kogo - tego sourcy jeszcze nie wiedzą ;)

Także nie macie co składać nawet ofert ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podbijam pytanie

 

bo został mi tylko Kuzma do podpisania a nie wiem ile mogę mu dać kaski? 

ktoś poratuje?

wiem, że się temat przewijał już ale nie mogę odnaleźć

Było chyba tak, że można dać 1+1 za minimum. Jak chcesz dać dłuższy, to musisz dać więcej kasy (a więc mieć cap space bądź wykorzystać któryś z wyjątków), ale znów nie pamiętam ile (milion?). No i co ważne, z tego co kojarzę, to jeśli chcesz tego gracza mieć później jako RFA, to kontrakt musi się kończyć po 3 latach (czyli możesz mu dać po prostu 3 lata lub 4 z opcją). Inaczej, po 4 latach będzie on UFA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było chyba tak, że można dać 1+1 za minimum. Jak chcesz dać dłuższy, to musisz dać więcej kasy (a więc mieć cap space bądź wykorzystać któryś z wyjątków), ale znów nie pamiętam ile (milion?). No i co ważne, z tego co kojarzę, to jeśli chcesz tego gracza mieć później jako RFA, to kontrakt musi się kończyć po 3 latach (czyli możesz mu dać po prostu 3 lata lub 4 z opcją). Inaczej, po 4 latach będzie on UFA.

3 lata bym mu dał ale ile za rok i o ile rośnie? jest jakas tabelka?

ktośdał już rookasowi z 2 rundy kase na 3 latka? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 lata bym mu dał ale ile za rok i o ile rośnie? jest jakas tabelka?

ktośdał już rookasowi z 2 rundy kase na 3 latka? 

 

Ja dałem 900k, potem 1,312 mln (TO) i potem jeszcze 1,6 mln chyba - wzorowałem się na shevcu ;) potem jest chyba QO, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było chyba tak, że można dać 1+1 za minimum. Jak chcesz dać dłuższy, to musisz dać więcej kasy (a więc mieć cap space bądź wykorzystać któryś z wyjątków), ale znów nie pamiętam ile (milion?). No i co ważne, z tego co kojarzę, to jeśli chcesz tego gracza mieć później jako RFA, to kontrakt musi się kończyć po 3 latach (czyli możesz mu dać po prostu 3 lata lub 4 z opcją). Inaczej, po 4 latach będzie on UFA.

 

dokładnie tak jest, jest to powód dla którego Nuggets będą rezygnować z opcji Joka

 

ja ogólnie dałem 900K w 1szym roku a później sumy minimalne w latach 2 i 3 i to chyba powinno styknąć żeby kontrakt nie był uznawany za kontrakt minimalny

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucałem już w temacie z podcastami, ale warto tutaj przypomnieć - zajebista zabawa i świetna rozgrzewka przed FA, najlepszy podcast w roku, jutro część druga

 

http://www.blogtalkradio.com/duncdon/2017/06/28/2017-mock-offseason-part-1-with-kevin-pelton-dan-feldman-and-danny-leroux

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.