Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem robić w arkuszach cap hold na nadchodzące coraz większymi krokami July Moratorium.

 

Dla nie wtajemniczonych informuje, że cap hold widnieje w arkuszu pod dead money i pozwala ograniczyć cap space od max cap space.

 

Prosiłbym nie nanosić tam własnych korekt, tylko wszelkie zastrzeżenia lub pytania kierować do mnie najlepiej za pośrednictwem PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Cavs się szykują na odejście LJ, że po DeRozana podbijają :grin: ?

 

 

Btw wczoraj chyba kilkunastu GMów w arkuszu siedziało jednocześnie, 2 tygodnie do draftu i zabawa pełną parą idzie ;)

Skoro niektorzy sadzili że raptors sa lepsi niz cavs...:)

 

Głosowali na ostatnia chwilę i składy sobie przypominali:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - po co rozdzielamy głosowania na Player Option na dwa głosowania? Jaki jest w tym cel?

Rozumiem, że chodzi o to by przyspieszyć trady, ale po co zostawiać tych nielicznych z play offów? Mnożenie głosowań?

 

Po co tak wyrywać do przodu? Ile w real nba jest tradów w czasie play offów? To jest urealnienie rozgrywek? Dodatkowo jest to dyskryminacja GMów zespołów grających w PO. Śpieszy się komuś do czegoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BMF

 

Będziesz bardziej jak Hinkie i przetrzymasz Melo przez jeden sezon, czy niczym Phil Jackson tak mu życie zaczniesz obrzydzać przed głosowaniem na PO, że nie będziemy mieć innego wyjścia, aby głosować za tym, że nie podejmuje tych miliardów monet? :grin:

 

Sam Hinkie vel Ja uważa(m), że Carmelo Anthony jest kluczową postacią w realizacji celu założonego na sezon 2018/19 i może walnie przyczynić się do jego realizacji swoją grą. :]

nie no, chętnie oddam, pls

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo u nas nakłada się końcówka PO z draftem, czego nie ma w NBA. Dlatego jedno playeropt vote musi być w trakcie PO - lepiej podczas ECF/WCF bo przed startem draftu+ liczę, że lud sobie wkoduje że ma do 7/06 zagłosować, stąd ten terminarz.

 

Jak głosować na PO np Duranta, LJ kiedy walczą jeszcze o trofeeum?

Z jednej strony rozumiem, ale z drugiej strony w czym jest gorszy J. Smith od tych co będą głosowani? :)

Raczej chyba pewne jest, że ani Durant, ani James nie wezmą PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam Hinkie vel Ja uważa(m), że Carmelo Anthony jest kluczową postacią w realizacji celu założonego na sezon 2018/19 i może walnie przyczynić się do jego realizacji swoją grą. :]

nie no, chętnie oddam, pls

 

Daj jakąś ciekawą ofertę (pick) to zagości do Nets ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam Hinkie vel Ja uważa(m), że Carmelo Anthony jest kluczową postacią w realizacji celu założonego na sezon 2018/19 i może walnie przyczynić się do jego realizacji swoją grą. :]

nie no, chętnie oddam, pls

widzę że kazdy chce się podpiąc pod Sama Hinkiego a pierwszy Sam w naszej grze to był w Orlando :P 

albo przynajmniej jego duch ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!

 

Z powodu dosyć nagłej zmiany w regulaminie dotyczącej możliwości wymiany graczy zaraz po jego pozyskaniu (teraz wracamy do zasad z rl NBA), wszystkie wymiany, które nastąpiły od zakończenia sezonu aż do teraz można "edytować". Tzn jeśli pozyskałeś jakiegoś gracza i chciałeś nim od razu handlować, ale nie wiedziałeś, że już nie można, to możesz teraz poszukać trzeciego zespołu, który takiego gracza (lub graczy) przyjmie i zostanie dołączony do wymiany. Nie ma jednak możliwości, aby podczas edytowania wymiany, zawodnik, który zmienił zespół w pierwotnej wersji, został jednak w swoim macierzystym zespole. Edytować można do momentu startu draftu, czyli 12 czerwca.

O jakiej zmianie mowa? Coś przegapiłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie Ty jeden przegapiłeś ;]

 

Do tej pory można było wymieniać gracza od razu po pozyskaniu bez żadnych ograniczeń, teraz wracamy do zasad NBA i nazywamy to "Batum rule" ;]

 

W regulaminie teraz stoi tak:

 

2.3 Po pozyskaniu zawodnika w wymianie oddać go można dopiero po 3 miesiącach, lub w trakcie następnych 24 godzin, ale w wymianie można oddać tylko tego jednego zawodnika - zgodnie z zasadami NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.