Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nawet nie pomyślałem o anulowaniu tamtego dealu, choć osoba, której jest to wina, mogłaby coś pokombinować. Zmodyfikować tamten za zgodą gracza C czy cokolwiek. 

Tu nie było nic, żadnej propozycji, raczej drwiny zamiast prostego słowa przepraszam. 

Jako, że poszedł już inny deal, zaakceptowany, to nawet mimo tego, że Twój był pierwszy, to tak jak pisze January, trudno teraz cofać deal, który był zrobiony oficjalnie i już ma jakieś konsekwencje dla dalszych negocjacji, skoro minął już tydzień. A do tego zaraz zaczyna się draft, który też zależy przecież od ruchów transferowych. Moim zdaniem masz 2 opcje - anulowanie dealu albo renegocjacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosę się do tego co napisał Tecu. Po pierwsze nie wiem po co to pisanie A, B, x, y itd, powiedziałem jasno żebyś to upublicznił więc nie mam tym samym problemów żeby przedstawić wszystko czarno na białym. Zacznijmy od początku. 9 Maj - sam wysłałem do 76ers ofertę w sprawie Johnsona bo wiedziałem że byli nim kiedyś zainteresowani i ogólnie przyda się w walce o tytuł. Po 14 dniach negocjacji doszliśmy do porozumienia że Smith + filler + pick 2020 za Johnsona i Tecu wtedy poprosił bym dorzucił "jakiś 2 rounder" a że ja nie przywiązuje wagi do nich sam zaproponowałem najbliższy jaki posiadałem i na tym stanęło. W międzyczasie handlowalem/negocjowalem z połową ligi i w trzech klepnietych wymianach udział wzięło szesnastu graczy i sześć pickow. Po odpadnieciu 76ERS z PO napisałem że jak będzie można handlować już Smithem żeby to wrzucił na forum by w końcu zakończyć temat który ciągnie się od 9 maja, dostałem odpowiedź zwrotną bym potwierdził wymiane, wtedy zrozumiałem że przeoczyłem ten pick. Zaproponowałem czy może być następny wolny 2nd rd by liczba assetow które oddaje się zgadzała bo ten pierwotny poszedł przez nieuwagę w innej wymianie lub cofniemy ten trade jezeli to takie ważne by każdy do draftu miał jeszcze możliwość handlować tymi graczami. Odpowiedź dostałem taką że to wstyd i oszukaństwo co zrobiłem. Tym o to pięknym sposobom "jakiś 2nd rounder" który miał być tylko dodatkiem, który sam zaproponowałem stał się tak ważny że od trzech dni trwa drama GMa który ma najlepszy bilans w lidze, 21 picków w najbliższych czterech latach bo zamiast ~35 picku dostanie później ~45 w wymianie którą i tak wygrywa. Mogłem wtedy zaproponować pick z 2024 i też by został przyjęty bo to po prostu dobry deal. Ludzie rozmsylaja się i wycofują wymiany gdy trzeba wrzucac na forum, pozostaję wtedy niesmak i żal - wiem bo tak mialem, tutaj sprawa sie toczy nie o pick tylko o rok fcking 2nd round i afera ciągnąca się trzeci dzień. Za 16h zaczyna się draft, do tej pory nie doczekalem sie żadnej propozycji z drugiej strony

1. Słowo to słowo, honor każdy ma na swoim poziomie, może jestem w tym staroświecki, ale dla mnie słowo jest ważne, bo w tej grze tylko na tym to polega.

2. Rozumiem, że byłbyś zachwycony gdybym ja zmienił ustalenia i wrzucił zamiast 1st z 2020 na przykład 1st 2024 top 25 protected. 1st to 1st, chciałeś jakiś to masz.

3. Nie, nie zostałby przyjęty deal jakbyś zaproponował 2nd 2024

4. Tak, pozostaje niesmak i żal

5. Poczyniłem pewne ruchy związane z tym, że byłem pewien, że dostanę Twój z 2nd z 2019 roku.

6. Jakie ma to znaczenie czy ktoś jest pierwszy w tabeli czy ostatni?

6. To nie ja popełniłem błąd, więc nie rozumiem, dlaczego to ja powinienem szukać rozwiązania tej sytuacji. Nie widać z Twojej strony żadnego pozytywnego podejścia do rozwiązania, nawet najmniejszego słowa przepraszam, schrzaniłem.

 

Tu nie chodzi o 2nd a o zasady i Twoje podejście do słowa danego i swojego niechlujstwa z robieniem wymian. Każdy może popełnić błąd, ale ważne jest jak z czegoś takiego wyjdzie. Dla mnie liczy się styl, niestety taki już jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć jestem jedną z ostatnich osób co powinny na ten temat sie wypowiadać, to sytuacja z C_Mem mnie nauczyła co by nie klepać wymian z zadużym wyprzedzeniem przed ogłoszeniem, bo to za dużo czynników wchodzi w grę, czasem bardziej czasem mniej do przeskoczenia. Rozmawiać ok, zaproponować kontakt, ale to wszystko raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Słowo to słowo, honor każdy ma na swoim poziomie, może jestem w tym staroświecki, ale dla mnie słowo jest ważne, bo w tej grze tylko na tym to polega.

2. Rozumiem, że byłbyś zachwycony gdybym ja zmienił ustalenia i wrzucił zamiast 1st z 2020 na przykład 1st 2024 top 25 protected. 1st to 1st, chciałeś jakiś to masz.

3. Nie, nie zostałby przyjęty deal jakbyś zaproponował 2nd 2024

4. Tak, pozostaje niesmak i żal

5. Poczyniłem pewne ruchy związane z tym, że byłem pewien, że dostanę Twój z 2nd z 2019 roku.

6. Jakie ma to znaczenie czy ktoś jest pierwszy w tabeli czy ostatni?

6. To nie ja popełniłem błąd, więc nie rozumiem, dlaczego to ja powinienem szukać rozwiązania tej sytuacji. Nie widać z Twojej strony żadnego pozytywnego podejścia do rozwiązania, nawet najmniejszego słowa przepraszam, schrzaniłem.

 

Tu nie chodzi o 2nd a o zasady i Twoje podejście do słowa danego i swojego niechlujstwa z robieniem wymian. Każdy może popełnić błąd, ale ważne jest jak z czegoś takiego wyjdzie. Dla mnie liczy się styl, niestety taki już jestem.

Tecu, racja jest po Twojej stronie, ale wyłapaliście z Longerem ten problem za pózno by wrócić do pierwotnej wersji wymiany. W tym momencie ta opcja odpada. Wątpie by Longer z premedytacja oddal Twoj pick, wygląda to na roztargnienie. Sytyacja nie jest najfajniejsza ale lepszego rozwiazania niż renegocjacja lub anulowanie dealu po prostu nie ma. Chyba że masz jakieś sensowne propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tecu, racja jest po Twojej stronie, ale wyłapaliście z Longerem ten problem za pózno by wrócić do pierwotnej wersji wymiany. W tym momencie ta opcja odpada. Wątpie by Longer z premedytacja oddal Twoj pick, wygląda to na roztargnienie. Sytyacja nie jest najfajniejsza ale lepszego rozwiazania niż renegocjacja lub anulowanie dealu po prostu nie ma. Chyba że masz jakieś sensowne propozycje.

Zdaję sobie sprawę, że już po ptakach z oryginalną wersją dealu. Chodzi mi o to by przestrzec wszystkich by jednak starali się być słowni i nie byli niechlujni.

Ta gra tylko na tym polega, na słowie i szanujmy je i starajmy się by było jak najbardziej pozytywnie.

 

Chodzi mi też o to by Longer jakkolwiek próbował naprawić swój błąd, o jakąkolwiek reakcję pozytywną i jakąś próbę podjęcia tematu a nie zmiana na negatywne i jak chcesz to możemy anulować deal. Gdybym wrzucił ten deal i zmienił 1st z 2020 na 2024 top 29 protected, bo inne sprzedałem to chyba nie byłby zadowolony.

 

Nie chodzi mi o to by zmieszać Longera z błotem, nie posądzam go o to, że zrobił to specjalnie, ale o zwrócenie uwagi na to, że błędy się zdarzają, ale trzeba jakoś brać je na klatę. Szanujmy się nawzajem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

I teraz pytanie do Was. Czy ja jestem przewrażliwiony, czy jakiś staromodny, że chcę, żeby ktoś dotrzymywał słowa? Konkretnego słowa? Może komuś się wydawać, że to żadna różnica, bo 2nd to 2nd, ale ten za rok, będzie na bank między 31 a 35 a ten za 3 lata oprócz tego, że 2 lata później to może być słabszy po trzech latach tankowania i zbieraniu assetów.

 

Jedna rzecz mnie zastanawia i jednej rzeczy nie rozumiem. Dlaczego 24 maja zgodziłeś się na wymianę z Toronto, które w tamtym momencie przecież nie zaczęło jeszcze przebudowy. Dlaczego spodziewałeś się, że 2 drużyna Wschodu z Lowrym, DeRozanem i Batumem na kontraktach nagle będzie mieć pick między 31, a 35? 

 

Przecież 24 maja ten pick, który Ci oddawał Longer to miał wartość 55 picku, a nie 31. I wtedy się zgodziłeś. Ba, gdyby nie te wymiany, które zrobił Longer, w których poszedł ten obiecany Ci 2nd rounder, to wartość tego picku byłaby dokładnie taka sama jak tego, który oferuje Ci Longer teraz. Ja nie widzę tutaj żadnej gorszej oferty od Longera w porównaniu do tego co Ci proponował 24 maja. Ten pick zyskał na wartości dopiero kilka dni po tym, jak zaakceptowałeś ofertę. 

 

Podsumowując, strasznie przereagowujesz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz mnie zastanawia i jednej rzeczy nie rozumiem. Dlaczego 24 maja zgodziłeś się na wymianę z Toronto, które w tamtym momencie przecież nie zaczęło jeszcze przebudowy. Dlaczego spodziewałeś się, że 2 drużyna Wschodu z Lowrym, DeRozanem i Batumem na kontraktach nagle będzie mieć pick między 31, a 35? 

 

Przecież 24 maja ten pick, który Ci oddawał Longer to miał wartość 55 picku, a nie 31. I wtedy się zgodziłeś. Ba, gdyby nie te wymiany, które zrobił Longer, w których poszedł ten obiecany Ci 2nd rounder, to wartość tego picku byłaby dokładnie taka sama jak tego, który oferuje Ci Longer teraz. Ja nie widzę tutaj żadnej gorszej oferty od Longera w porównaniu do tego co Ci proponował 24 maja. Ten pick zyskał na wartości dopiero kilka dni po tym, jak zaakceptowałeś ofertę. 

 

Podsumowując, strasznie przereagowujesz:)

Wiedziałem już wtedy, że Derozan i Lowry sprzedani. Zresztą Longer też go tak reklamował, że będzie wysoko, bo idzie w przebudowę.

Może przereagowuję, dlatego też chciałem wrzucić by sprawdzić czy nie przesadzam. Moją opinię już wyraziłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie TO, na które jest deadline do 30 czerwca (?). Jeśli GM X nie napisze nic, a jego gracze Y i Z mają TO to co robimy? Czekamy na decyzję czy jest jakaś automatyczna - przyjęcie/odrzucenie opcji?

 

Swoją drogą przyszły sezon zapowiada się świetnie :D widzę, że znów Zachód będzie mocny (9 ekip powalczy o PO, a w PO każdy ma szanse, bo naprawdę wyrównał się poziom chyba), a na Wschodzie też nie powinno zabraknąć emocji ;) poza tym tankathon także może być interesujący ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Swoją drogą przyszły sezon zapowiada się świetnie :grin: widzę, że znów Zachód będzie mocny (9 ekip powalczy o PO, a w PO każdy ma szanse, bo naprawdę wyrównał się poziom chyba), a na Wschodzie też nie powinno zabraknąć emocji ;) poza tym tankathon także może być interesujący ;)

wschód już zjadł zachód patrząc na zmiany w składach, które nastąpiły i których mozna spodziewać sie w przyszlosci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Zachodzie będzie niezła rzeźnia.

 

Na twoim miejscu MJ1 od razu bym rzucił ręcznik. Trzeba było oddać Haywarda jak proponowałem ;)

 

Ręcznik to rzucić będzie mógł Hayward po treningu albo na meczu w GM-a Pelicans ;P a tym bardziej Jrue w swojego aktualnego jeszcze GM-a za to, że mimo, że tak w niego wierzył i chwalił, oferował go wielu GM-om ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie TO, na które jest deadline do 30 czerwca (?). Jeśli GM X nie napisze nic, a jego gracze Y i Z mają TO to co robimy? Czekamy na decyzję czy jest jakaś automatyczna - przyjęcie/odrzucenie opcji?

Jak ktoś nie napisze, że podejmuje opcję, to jej nie podejmuje ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie techniczne.

Głosy na pary w PO można modyfikować?

Bo w zeszlej rundzie za 5 12ta modyfikowalem a karpik wstawił moje stare i teraz nie wiem czy wysyłać za pamięci a później ewentualnie zmieniać czy nie można?

Wtedy to nie miało żadnego znaczenia.

Rozumiem, że karpik owi jest łatwiej be, modyfikacji.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie techniczne.

Głosy na pary w PO można modyfikować?

Bo w zeszlej rundzie za 5 12ta modyfikowalem a karpik wstawił moje stare i teraz nie wiem czy wysyłać za pamięci a później ewentualnie zmieniać czy nie można?

Wtedy to nie miało żadnego znaczenia.

Rozumiem, że karpik owi jest łatwiej be, modyfikacji.

Jak dostaję dziennie kilkanaście PMów, to nie dam rady zawsze spamiętać, że ktoś zmienił głos, zwłaszcza, że te głosy czasem wrzucacie po prostu w trwającej między nami dyskusji, pomiędzy "daję Ajincę za Emibbida". Jak ktoś mi wyśle osobną wiadomość zatytułowaną "Głosowanie", to pewnie ogarnę nawet jak zmienicie głos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.