Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Może tylko mi umknęło, ale jeżeli nie to warto wcześniej wiedzieć, bo ja przykładowo się przypadkowo o tym dowiedziałem, wchodząc w edytowany post o drafcie 2018. Zawsze warto wiedzieć wcześniej:

 

 

TERMINARZ DRAFTU :

 

Picki i data :

1-6 12.6

7-12 13.6

13-18 14.6

19-24 15.6

25-30 16.6

31-36 17.6

37-42 18.6

43-48 19.6

49-54 20.6

55-60 21.6

 

Może warto trochę wcześniej zacząć by zmniejszyć ryzyko? Bo jak z jakiegoś powodu przedłuży nam się po real drafcie to będzie trochę niesprawiedliwie. Poza tym - czy jest jakiś system automatycznego pickowania dla kogoś kto zaginął? Rozumiem, że bierzemy jakiś mock, ale który i na jakiej zasadzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tylko mi umknęło, ale jeżeli nie to warto wcześniej wiedzieć, bo ja przykładowo się przypadkowo o tym dowiedziałem, wchodząc w edytowany post o drafcie 2018. Zawsze warto wiedzieć wcześniej:

 

 

TERMINARZ DRAFTU :

 

Picki i data :

1-6 12.6

7-12 13.6

13-18 14.6

19-24 15.6

25-30 16.6

31-36 17.6

37-42 18.6

43-48 19.6

49-54 20.6

55-60 21.6

 

Może warto trochę wcześniej zacząć by zmniejszyć ryzyko? Bo jak z jakiegoś powodu przedłuży nam się po real drafcie to będzie trochę niesprawiedliwie. Poza tym - czy jest jakiś system automatycznego pickowania dla kogoś kto zaginął? Rozumiem, że bierzemy jakiś mock, ale który i na jakiej zasadzie?

Rozpoczynamy najwcześniej jak się da. Do 11 czerwca mogą jeszcze się wycofać z draftu gracze spoza USA. Chyba nikt nie chciałby wybrać Doncicia i następnego dnia dowiedzieć się, że jednak zostaje w Realu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Big board z Tankathon.com może? ESPN jak ktoś ma dostęp albo jakieś zestawienie w oparciu o kilka mocków z różnych stron: nbadraft, espn, tankathon, ringer

Z ESPN jest taka fajna stronka co daje możliwości insiderowania za free :)

Nie żebym zachęcał. ;)

Bodaj Redaktor Orzeł kiedyś podawał.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yup, tylko trzeba co dzień sprawdzać na szybko w przypadku autopicku, więc lepiej by to była łatwo dostępna strona.

 

A co powiesz na tankhaton.com?

 

Ogólnie ktoś się pobawi w mocka dla Nas? :smile:

 

Ci z pickami pewnie chowają się za pazuchą z swoimi pomysłami, ale ktoś bez picku może się pokusi o małą prognozę :tongue: Jasiu? :smile:

 

Wcześniej byłem pewien, że Heat wezmą z jedynką Doncica, bo z trójką mogą dobrać konkretnego wysokiego, ale po oddaniu trójki przez tangiersa już niczego nie jestem pewien. Naszła mnie tylko myśl, że chyba draft jest overrated skoro Tangiers, który sporo siedzi w temacie oddał ten trzeci pick za Oladipo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg rozpiski Orlando Magic. Ewentualnie może shevcu ma inne dane.

Nie mam. Wg mnie pick jest od dawna w Magic;-)

Za 152 wymiany będę w top7, więc nie :P

 

Mogę tylko powiedzieć, że patrząc na to kto jest w top7 spodziewam się tradeup po Suns

Za Ingrama Bogut moze sie zgodzi :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lee to mój człowiek. 

 

W dobie gdy inni gm'owie przedmiotowo traktują swoich graczy, liczę że zostanie to docenione. Czy to na wolnej agenturze czy to w głosowaniu nad bilansem. 

 

Nie wiem, dlaczego miałbym zwiększać wartość Lee i polepszać bilans ;p rozumiem - zna taktykę ekipy, zaaklimatyzował się itd, ale pewnego poziomu nie przeskoczy :P

 

Na pocieszenie dodam, że gdy rzucisz mu extension, to gdy sypniesz mu te 2 mln rocznie mniej, to przekonasz 1/29  jego agenta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, dlaczego miałbym zwiększać wartość Lee i polepszać bilans ;p rozumiem - zna taktykę ekipy, zaaklimatyzował się itd, ale pewnego poziomu nie przeskoczy :P

 

Na pocieszenie dodam, że gdy rzucisz mu extension, to gdy sypniesz mu te 2 mln rocznie mniej, to przekonasz 1/29  jego agenta ;)

Nie chodzi o taktykę i sposób grania itp, tylko o to, że niektórzy GM'owie handlują swoimi zawodnikami bez lojalności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o taktykę i sposób grania itp, tylko o to, że niektórzy GM'owie handlują swoimi zawodnikami bez lojalności

To była jedna część wypowiedzi i jak najbardziej to rozumiem ;) ale z drugiej części wynika, że lojalność klubu mam docenić przez lepszy bilans, a to chyba tak nie działa? :P Lojalność klubu wobec jednego z graczy moze miec wpływ na decyzję FA - z tym się zgadzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była jedna część wypowiedzi i jak najbardziej to rozumiem ;) ale z drugiej części wynika, że lojalność klubu mam docenić przez lepszy bilans, a to chyba tak nie działa? :P Lojalność klubu wobec jednego z graczy moze miec wpływ na decyzję FA - z tym się zgadzam.

A dobra bo ja nie doczytałem posta c_m, sorki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden Lee nie zmienia faktu, że C_M handluje jak na straganie, a wychodzi, że największą lojalnością wykazują się pasywni GMowie.

 

Nie mam pojęcia o co chodzi z tą lojalnością, chociaż mógłbym dla Was świecić przykładem. Kogo ja oddałem? Moore? Asika? Pondextera? Graczy, którzy tkwili u mnie maksymalnie jeden sezon?

 

Nie widziałem, bym miał za to jakieś gratyfikacje. Nawet niektórzy chcą mi zabrać Davisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.