Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

 Bryant jest najlepszym z dotychczasowych rookasów i jeśli popracuje nad defensywą i skocznością, może w lidze być kimś. Pytaniem było dla mnie tylko, nie czy on wskoczy na nba level, tylko kiedy.

 

Tylko nad defensywa i skocznoscia? Wlasnie imo koles jest do tego stopnia niegotowy na nba, ze nigdy na ten poziom nie wskoczy. Na razie ma wingspan i to tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składam roster i trochę płaczę. Albo jestem aż tak słaby w te klocki, albo Myers będzie jednym z bardziej znerwicowanych GMów za kilkanaście dni. 

 

ale publicznie przed FA to może nie podawaj planowanych kwot jakie zaoferujesz, bo widzę, że chcesz Iggiemu dać 12 mln :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale publicznie przed FA to może nie podawaj planowanych kwot jakie zaoferujesz, bo widzę, że chcesz Iggiemu dać 12 mln :smile:

 

Nie, ,to pensja Currego. 1 Finals MVP > 0 Finals MVP :)

 

Co Ci mam powiedzieć? No osiągnąłem szczyt lenistwa dziś, zdarza się :P

Jeden kij, u nas i tak tych 12 mln na Iguodalę nie będzie mógł dać^

 

Z jakiego powodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden kij, u nas i tak tych 12 mln na Iguodalę nie będzie mógł dać^

 

no wiadomo, Iggy już ma chatę w phoenix i obiecane miejsce w S5 ;)

 

u mnie jest ogólnie Stanley Johnson reclamation project, najpierw mu ściągnąłem coacha dla którego grał na uniwerku a teraz idealnego mentora :grin:

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz praw Birda do KD, możesz mu oczywiście zaproponować kontrakt wg Early Bird, ale nie masz pewności, że ktoś Cię nie przelicytuje. Zatem jeśli chcesz zatrzymać Duranta na 100%, to musisz go podpisać za cap space, a wtedy nie starczy na Iggy'ego.

 

no ale ja będę i tak głosował za 31,8 mln Duanta w GSW versus 35 z hakiem gdziekolwiek indziej, już nie róbmy jaj akurat w tym przypadku

 

co do Iggyego powód jest inny - moja albo kogoś innego potencjalna oferta w 1szej rundzie 40 baniek na 2 lata ;)

Na czym stanęło w kwestii płac dla 2nd rounderów? 900k rocznie i max 3 lata czy jak?

 

ja dałem w 1szym roku 900k, a w kolejnych lecisz według minimum dla gościa z 1 i 2 letnim stażem, czyli ok 1,5 mln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale ja będę i tak głosował za 31,8 mln Duanta w GSW versus 35 z hakiem gdziekolwiek indziej, już nie róbmy jaj akurat w tym przypadku

 

co do Iggyego powód jest inny - moja albo kogoś innego potencjalna oferta w 1szej rundzie 40 baniek na 2 lata ;)

 

 

ja dałem w 1szym roku 900k, a w kolejnych lecisz według minimum dla gościa z 1 i 2 letnim stażem, czyli ok 1,5 mln

Spoko, ja na razie czekam z umową dla Lessorta bo chcę zobaczyć czy on podpisze w real nba, ale chcę wiedzieć na przyszłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale ja będę i tak głosował za 31,8 mln Duanta w GSW versus 35 z hakiem gdziekolwiek indziej, już nie róbmy jaj akurat w tym przypadku

 

co do Iggyego powód jest inny - moja albo kogoś innego potencjalna oferta w 1szej rundzie 40 baniek na 2 lata ;)

 

 

ja dałem w 1szym roku 900k, a w kolejnych lecisz według minimum dla gościa z 1 i 2 letnim stażem, czyli ok 1,5 mln

Juz mi sie podoba FA...:-) bedzie robienie na zlosc co niektorym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, chodziło mi o to, że Iggy pójdzie w 1 rundzie.

 

GM GSW będzie miał kasę na 2 rundę jak to ok rozegra jak się nie mylę (bo Curry będzie się liczył wtedy jako 18mln).

Mam pytanie bo nie jestem pewien jednej rzeczy jak to jest w przypadku rfa gdy jakis zespol jest powyzej tax. Mozemy go wyrownac? Wg mnie powinna byc taka opcja a to obcinanie z FA powinno sie tyczyc jedynie ufa. Ale chce uslyszec glos Silvera jak to widzi. Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo nie jestem pewien jednej rzeczy jak to jest w przypadku rfa gdy jakis zespol jest powyzej tax. Mozemy go wyrownac? Wg mnie powinna byc taka opcja a to obcinanie z FA powinno sie tyczyc jedynie ufa. Ale chce uslyszec glos Silvera jak to widzi.

 

z tego co wiem rfa zawsze można wyrównać, a podatkiem to się przemujesz później, szczególna sytuacja dotyczy arenasów, czyli rfa, do których nie masz full birdów [w rel NBA ostatnio Jordan Clarkson i Tyler Johnson]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam wrażenie, że rynek u nas i tak duużo szybciej się unormuje niż w NBA. Raczej umow typu Crabbe czy Meyersa Leonarda nikt chyba nie podpisze.

 

no to przecież oczywiste, tutaj ludzie ogarniają nie to co GM'y w NBA ;)

 

no wiadomo, Iggy już ma chatę w phoenix i obiecane miejsce w S5 ;)

 

u mnie jest ogólnie Stanley Johnson reclamation project, najpierw mu ściągnąłem coacha dla którego grał na uniwerku a teraz idealnego mentora :grin:

 

:D 

jedziesz z nim! podoba mi się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.