Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Tak btw. Sixers są drugą najlepszą drużyną tego trymestru, serio aż tak to kupujecie

 

Nikt nie lubi stagnacji.

 

maxresdefault.jpg

Przy gigantycznych aberracjach już właśnie nie^

 

Camby Ci zaniżył o te 3 W, Ty sobie, pośrednio bo pośrednio, ale zawyżyłeś o 6-7 ;d

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawione. Odjąłem W Suns.

 

wrzuciłem Twoje głosy w arkusz. Zajrzyj sobie tam i popraw, bo trochę więcej się przesunęło ;)

Fajnie by potem było edytować też post if smh ;)

Tylko mój głos się w żaden sposób dla mnie nie liczy ;( Jakby jakiś moj głos był aberracją to by się go wywaliło przecież ;)

To jeszcze 5W odejmij gdzieś (ma być 405-405 : 27 nie 28 spotkań ;) )

 

Tak naprawdę co jest aberracją, a co nie decyduje średnia. Jeśli z mniej więcej połowy głosów masz 16,xx W, a Twój "głos" zakładał 23 to tak, jest to swego rodzaju aberracja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy gigantycznych aberracjach już właśnie nie^

 

 

A co tu kupować ;-) Świetna paczka.

Ale na 20+W? No nie wiem

 

Ja żem se podzielił tak:

 

1 półka - GSW, PTB, Raptors, Spurs

 

2 półka - Cavs, Houston, Boston, Phila, NYK, Denver, LAC

 

3 półka - LAL, OKC, Charlotte, TWolves, Wizz, Bucks, Pels

 

W mojej ocenie jest 6 lepszych drużyn od Phili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wierzch" szafy - Warriors

1 półka - , PTB, Raptors, Spurs

 

2 półka - Cavs, Houston, Boston, Phila, NYK, Denver, LAC

 

3 półka - LAL, OKC, Charlotte, TWolves, Wizz, Bucks, Pels

 

W mojej ocenie jest 6 lepszych drużyn od Phili

 

Poprawiłem ;)

 

Raptors chyba nie są aż tak mocni, Spurs bez Leonarda na pewno nie są mocniejsi od Cleveland, tak samo Rockets tylko z Hardenem nie mają startu do Cleveland z Jamesem i Kyrie. 

 

Właściwie nikt z tej drugiej półki nie ma startu do tego żeby dać z Jamesem serię 7 gier, nie mówiąc o wygranej nawet. No poza Sixers, bo oni są mocni, aczkolwiek młodzi i pewnie Tecu niecierpliwie czeka na PO performance Simmonsa czy Embiida. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część zespołów to typowe RS nabijacze jak Raptors czy Nuggets, a znaki zapytania można mieć też do Rockets czy nawet Blazers. Spurs za drugą opcje ma Howarda, bez Leonarda nie namieszają.

 

Sixers na RS nie ma rywala. Zajebisty roster z dwoma topowymi graczami.

 

Z czego rola w Warriors tego drugiego ciągle maleje, i 3/4 rzuty to assisted, w tym 95% trójek.  Nie szalałbym też aż tak z Thompsonem, świetny gracz i nadgarstek, ale choćby zrównując z Hardenem to jest meeega różnica. 

Znów przesadzasz i dajesz się ponieść hurraoptymizmowi "nie ma rywala". Jakoś czubek wschodu jest dość bliski. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raptors chyba nie są aż tak mocni, Spurs bez Leonarda na pewno nie są mocniejsi od Cleveland, tak samo Rockets tylko z Hardenem nie mają startu do Cleveland z Jamesem i Kyrie. 

 

Właściwie nikt z tej drugiej półki nie ma startu do tego żeby dać z Jamesem serię 7 gier, nie mówiąc o wygranej nawet. No poza Sixers, bo oni są mocni, aczkolwiek młodzi i pewnie Tecu niecierpliwie czeka na PO performance Simmonsa czy Embiida.

Mam wrażenie, że wiele osób ciągle myli grę i wyniki z RS z realną siłą zespołu w hipotetycznych PO, a to zupełnie inne sprawy. Normalnym jest, że są drużyny, które nabijają wygrane w RS, a potem dostają oklep w PO. Trudno jednak nie zauważyć chwilowego zjazdu LeBrona i jego potencjalnego wpływu na bilans Cavs, co jednak nie oznacza wcale, że w razie gry z Raptors w PO, nawet bez HCA, to Cavs będą faworytem.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że wiele osób ciągle myli grę i wyniki z RS z realną siłą zespołu w hipotetycznych PO, a to zupełnie inne sprawy. Normalnym jest, że są drużyny, które nabijają wygrane w RS, a potem dostają oklep w PO. Trudno jednak nie zauważyć chwilowego zjazdu LeBrona i jego potencjalnego wpływu na bilans Cavs, co jednak nie oznacza wcale, że w razie gry z Raptors w PO, nawet bez HCA, to Cavs będą faworytem.

 

Kolega Eyrko tyko napisał, że "ma 6 lepszych zespołów niż Phily" i wrzucił te tiery. Więc, będąc szczegółowym, ujął to ogólnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

420 wychodziło ;)

 

Jak poprawić bilans Warriors na 23 to nie ma komu, ale jak się człowiek pomyli to od razu :D

 

Tak napiszę jako ciekawostkę: z wrodzonego lenistwa  efektywnego wykorzystywania czasu nie zmieniłem w tabelce %. Więc to, co widzicie na tym polu to % wygranych spotkań w drugim trymestrze, można sobie porównywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak poprawić bilans Warriors na 23 to nie ma komu, ale jak się człowiek pomyli to od razu :grin:

 

Tak napiszę jako ciekawostkę: z wrodzonego lenistwa  efektywnego wykorzystywania czasu nie zmieniłem w tabelce %. Więc to, co widzicie na tym polu to % wygranych spotkań w drugim trymestrze, można sobie porównywać.

 

Bilanse w przybliżeniu

 

Wolves 32-23

Thunder 31-24

Lakers 30-25

Clippers 29-26

Pelicans 28-27

 

Walka o miejsca 6-10 w tej lepszej konferencji :smile:

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.