Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli suma B i C będzie większa niż A to Covington nie przyjmuje lub nie może przyjąć oferty.

Przedłużenie Covington było specyficzne i nie do końca obejmował to regulamin, dlatego taka forma głosowania, była o tym dyskusja, uzgodnione zostało, że głosowanie będzie przy okazji bilansow by nie robić dodatkowego.

 

Nikogo nie interesuje opcja C. Podałem wzór, przedłuża albo nie. Powód jest nieistotny.

 

Jak już dyskutujemy to według mnie to nie jest tak, że regulamin tego nie przewidywał. Fakt, że nikt nie rozliczał Covingtona z dokładnego dnia minięcia 3 lat, ale bez tego rozliczania Covington był po prostu graczem, któremu normalnie można było zaoferować extension, którego nie dostał. Dlatego nie mieszajmy w to żadnego regulaminu, bo cały wątek wyglądał tak:

 

1. Covington kończy 3 sezon w PHI.

2. Covington czeka na ofertę extension jak i reszta

3. Covington nie dostaje extension i temat się zamyka. 

4. Philadelphia go przedłuża i dopiero wtedy Tecu daje znak życia, że też by chciał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda teraz moduł FA?

 

Nic nie zmienialiśmy przecież. Tak, jak w to lato z dodaniem:

 

- snt, jeśli uda się to połączyć z resztą w systemie forumowym

- wysłania oferty kontraktu wraz z przyklepaną wymianą, która wchodzi w życie jeśli gracz wygra głosowanie o danego zawodnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi mi o styczniowe okienko ;P

 

Bo poluję na 1 gracza. A konkurencja będzie jakaś myślę.

 

a jak było w tamtą "zimę"?

Będzie coś określone w kwestii głosowania?

Poczekamy do wieczora czy Ignazz się jeszcze pojawi z tym swoim opisem. Tym bardziej,że chyba z tych co się wypowiedzieli to jest po pół z tym głosowaniem w temacie czy na PW. Może te kilka osób, które nic nie napisało dopisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba było po prostu kto pierwszy ten lepszy na minimum, maksymalnie do końca roku + 1 rok.

Faktycznie trzeba pomyśleć by było ok, bo kto pierwszy to trochę mało sprawiedliwie a dawanie więcej niż minimum też raczej słabo.

Może kontrakt tylko do końca roku lub kto ma większe braki ten ma pierwszeństwo, albo głosowanie jak do kogoś się zgłosi więcej GMów z taką samą ofertą. Przykładowo 1+ 1PO lepsze 2 gwarantowane, lepsze niż 1+1TO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie abstac***ąc od tego jak zagłosuję w kwestii RCova bo tam podejde biznesowo od strony gracza, to proponuję aby do regulaminu dać zasadę, że jeśli gracz-GM sam nie zaproponuje extension swojemu zawodnikowi, bo na przykład nie wie, że mógł i dowie sie po fakcie(czyli opcja jak była z RCovem u Tecu) to zwyczajnie ma pecha i nie ma dawania na przyszłość extension/renegotiation po terminie. To opcja bardziej fair wybec wszystkich.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie interesuje opcja C. Podałem wzór, przedłuża albo nie. Powód jest nieistotny.

 

Jak już dyskutujemy to według mnie to nie jest tak, że regulamin tego nie przewidywał. Fakt, że nikt nie rozliczał Covingtona z dokładnego dnia minięcia 3 lat, ale bez tego rozliczania Covington był po prostu graczem, któremu normalnie można było zaoferować extension, którego nie dostał. Dlatego nie mieszajmy w to żadnego regulaminu, bo cały wątek wyglądał tak:

 

1. Covington kończy 3 sezon w PHI.

2. Covington czeka na ofertę extension jak i reszta

3. Covington nie dostaje extension i temat się zamyka. 

4. Philadelphia go przedłuża i dopiero wtedy Tecu daje znak życia, że też by chciał. 

 

By być dokładnym to nie ja dałem znać, że też bym tak chciał, ale kilka osób o tym napisało, które też nie wiedziały, że to w ogóle jest możliwe. Ja tego w CBA nie widziałem a chyba nic podobnego w historii nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba było po prostu kto pierwszy ten lepszy na minimum, maksymalnie do końca roku + 1 rok.

Faktycznie trzeba pomyśleć by było ok, bo kto pierwszy to trochę mało sprawiedliwie a dawanie więcej niż minimum też raczej słabo.

Może kontrakt tylko do końca roku lub kto ma większe braki ten ma pierwszeństwo, albo głosowanie jak do kogoś się zgłosi więcej GMów z taką samą ofertą. Przykładowo 1+ 1PO lepsze 2 gwarantowane, lepsze niż 1+1TO.

Teraz będzie tak jak było pod koniec FA, po wszystkich turach. Składasz ofertę i od momentu jej złożenia każdy ma 3 dni na złożenie danemu graczowi innej konkurencyjnej oferty. W przypadku przebicia Twojej (tzn pierwszej oferty), masz prawo do wyrównania oferty. Po 3 dniach głosujemy.

 

Poczekamy do wieczora czy Ignazz się jeszcze pojawi z tym swoim opisem. Tym bardziej,że chyba z tych co się wypowiedzieli to jest po pół z tym głosowaniem w temacie czy na PW. Może te kilka osób, które nic nie napisało dopisze.

Jak liczyłem, to było bodajże 14-12 za jawnym. Niech będzie, że poczekamy do końca dnia dzisiaj, ale raczej moim zdaniem nie ma na co już czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz będzie tak jak było pod koniec FA, po wszystkich turach. Składasz ofertę i od momentu jej złożenia każdy ma 3 dni na złożenie danemu graczowi innej konkurencyjnej oferty. W przypadku przebicia Twojej (tzn pierwszej oferty), masz prawo do wyrównania oferty. Po 3 dniach głosujemy.

 

 

Jak liczyłem, to było bodajże 14-12 za jawnym. Niech będzie, że poczekamy do końca dnia dzisiaj, ale raczej moim zdaniem nie ma na co już czekać.

Po 3 dniach? Po co?

 

Jedno głosowanie na koniec okienka wypadałoby zrobić. Przecież nie chcemy sobie utrudniać i dokładać. Tym bardziej, że to taki okres jest no trochę wyjazdowy.

Nie, o możliwości renegocjacji aktualnego kontraktu. To zmienia zdecydowanie możliwości renegocjacji.

Fakt, dlatego głosujemy. Jednak na przyszłość już chyba mówiliśmy nawet o tym, a zaraz wpisze do naszych VIQ, że nieświadomość gm i brak obeznania w temacie swojej drużyny to po prostu "wina" gma.

Nie, o możliwości renegocjacji aktualnego kontraktu. To zmienia zdecydowanie możliwości renegocjacji.

Fakt, dlatego głosujemy. Jednak na przyszłość już chyba mówiliśmy nawet o tym, a zaraz wpisze do naszych VIQ, że nieświadomość gm i brak obeznania w temacie swojej drużyny to po prostu "wina" gma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 3 dniach? Po co?

 

Jedno głosowanie na koniec okienka wypadałoby zrobić. Przecież nie chcemy sobie utrudniać i dokładać. Tym bardziej, że to taki okres jest no trochę wyjazdowy.

 

Fakt, dlatego głosujemy. Jednak na przyszłość już chyba mówiliśmy nawet o tym, a zaraz wpisze do naszych VIQ, że nieświadomość gm i brak obeznania w temacie swojej drużyny to po prostu "wina" gma.

 

Fakt, dlatego głosujemy. Jednak na przyszłość już chyba mówiliśmy nawet o tym, a zaraz wpisze do naszych VIQ, że nieświadomość gm i brak obeznania w temacie swojej drużyny to po prostu "wina" gma.

Rozumiem, dziękuję za taką możliwość i przepraszam za kłopot. Większość zadecyduje, rozumiem, że jakaś kampanie reklamową mogę robić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, dlatego głosujemy. Jednak na przyszłość już chyba mówiliśmy nawet o tym, a zaraz wpisze do naszych VIQ, że nieświadomość gm i brak obeznania w temacie swojej drużyny to po prostu "wina" gma.

Dla mnie to jest słabe. Bo tu juz wchodzimy w detale, a podejrzewam, ze lwiej części uczestników nie chce sie siedzieć nad CBA i sprawdzać dokładnie co i jak. Ta gra powinna byc chyba przyjemnością, a nie dymaniem z powodu kruczków.

 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest słabe. Bo tu juz wchodzimy w detale, a podejrzewam, ze lwiej części uczestników nie chce sie siedzieć nad CBA i sprawdzać dokładnie co i jak. Ta gra powinna byc chyba przyjemnością, a nie dymaniem z powodu kruczków.

 

 

Ale to nie dymanie. Sprawa wygląda tak.

 

Masz ziutka co chcesz przedłużyć. Sprawdzasz czy masz Bird Rights pełne czy nie. Potem wchodzisz na CBA faq i robisz rozeznanie. W razie pytań piszesz do Tomka czy kogoś innego z rady. Oni nie gryzą. Ja tak zrobiłem z extension Felicio i zajęło mi to może z 15 min razem. A ile takich sytuacji będzie miał każdy w sezonie? 1 to już będzie dużo.

 

Chodzi o to aby chociaż w odpowiednim czasie wyjść z inicjatywą.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie dymanie. Sprawa wygląda tak.

 

Masz ziutka co chcesz przedłużyć. Sprawdzasz czy masz Bird Rights pełne czy nie. Potem wchodzisz na CBA faq i robisz rozeznanie. W razie pytań piszesz do Tomka czy kogoś innego z rady. Oni nie gryzą. Ja tak zrobiłem z extension Felicio i zajęło mi to może z 15 min razem. A ile takich sytuacji będzie miał każdy w sezonie? 1 to już będzie dużo.

 

Chodzi o to aby chociaż w odpowiednim czasie wyjść z inicjatywą.

ale sytuacja covingtona jest wyjątkowa. felicio kończył się kontrakt w lato, więc siłą rzeczy tym się zainteresowałeś.

 

nikt z rady też nie miał pojęcia o covingtonie zanim to wyszło publicznie. Zasadą powinno być w sytuacjach wyatkowych według mnie pro-graczo wykładnia.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.