Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie drużyna z wieloma kontuzjami jest trudna do oceny, ale na pewno widać spore osłabienie i nie będzie łatwo wygrywać... koncepcja drużyny to dobra obrona, a w ataku dość długie akcje z wykorzystaniem pick and rolli i wielu strzelców z dystansu, jednak większość graczy zawodziła w tym czasie - Hill grał słabo, Chalmers - jak na niego nieźle, Gobert przeciętnie, Ross słabo, Ingles nieźle, a reszta graczy jest trudna do oceny ze względu na małą rolę, jaką pełni w swoich ekipach, więc lekko mówiąc skład nie powala i raczej bottom7 ligi jest dla tych Jazz właściwym miejscem - a w bottom7 dokładnie gdzie, to trudno powiedzieć ;)

 

 

3. Jazz - właściwie tylko orientacyjnie - kto tu gra pierwsze skrzypce w ataku?

 

Patrz wyżej - fragment opisu ;) koszykówka zespołowa, więc pierwsze skrzypce w ataku zależne od dyspozycji dnia poszczególnych graczy - jak wchodzi Hillowi, to oddaje piłkę rzuca i staram się grać akcje pod niego, podobnie z Inglesem. Pick and rolle też będą grane dość często - gdy przynoszą skutki, to dobrze, jak nie, to próbujemy pick and popów z stretch 4/ SF (Swanigan, JJ przed kontuzją, Ross) i rozrzucanie piłki po obwodzie. Wszystko byłoby super, gdyby Ci gracze byli skuteczni, ale w tym okresie był z tym spory problem, stąd moja surowa do swojego teamu ocena ;p w drugiej części sezonu powinno być lepiej, więcej kontuzji już chyba nie będzie, a z dołku strzeleckiego zawodnicy kiedyś muszą wyjść ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak Rijo nie chce to przydałoby się. Tylko czy szukać nowego gracza, czy ktoś prowadziłby dwa zespoły na raz. Gdybym był bardziej doświadczonym graczem chętnie bym przejął, z czystej miłości dla OKC, ale wolę zostawić to komuś bardziej rozeznanemu w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis już jest. Jeszcze raz przepraszam wszystkich, ale naprawdę pisanie opisu z gorączką, mając jeszcze w plecach te wszystkie przygotowania świąteczne, to nie jest coś o czym bym marzył. Jeszcze raz przepraszam, ale chyba mimo wszystko nie narobiło to aż tak dużego bałaganu.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis już jest. Jeszcze raz przepraszam wszystkich, ale naprawdę pisanie opisu z gorączką, mając jeszcze w plecach te wszystkie przygotowania świąteczne, to nie jest coś o czym bym marzył. Jeszcze raz przepraszam, ale chyba mimo wszystko nie narobiło to aż tak dużego bałaganu.

 

Pozdrawiam.

 

Kim grasz na C gdy wypada ci Jokic? Gibson?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samym zbójem chcesz grac 48min?

No mając trzech graczy którzy mogą grać centra i gdy wypada mi dwóch, to co mogę zrobić? Oczywiście Iggy czy Wilson w smallballu też mogą od wielkiej biedy być, no ale liczę na to, że przynajmniej dwóch zawsze będzie zdrowych.

 

w ogóle jakiej odpowiedzi oczekiwałeś? :)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym poczytał jak rozwiązać RW i Dipo razem powiem szczerze

Pewnie jak rok temu. Jakoś się im udało.

 

Tak samo bez zapieprzania Butlera ta drużyna byłaby na 30W jak i byłaby na 30W ekipa, której liderowałby sam Butler, bez KATa robiącego 20/12/2 na 53% FG i 40 za 3. Been there, done that, prawda Palnik? 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jak rok temu. Jakoś się im udało.

 

Tak samo bez zapieprzania Butlera ta drużyna byłaby na 30W jak i byłaby na 30W ekipa, której liderowałby sam Butler, bez KATa robiącego 20/12/2 na 53% FG i 40 za 3. Been there, done that, prawda Palnik?

Co mają Wolves czy prędzej moi Bulls z JB do Thunder z Westbrookiem, Dipo i Adamsem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Oferta: Robert Covington - Philadelphia 76ers 66/4 (z czego 16 mln już w tym sezonie będzie liczone, a w kolejnych 3 latach dostanie 50 mln) " - w kolejnych 3 czy 4 i ile dokładnie teraz Sixers będą musieli mi płacić?

 

 

Jak wygląda teraz moduł FA?

Jeżeli to pytanie do mnie choć częściowo to moja oferta, która poszła do Tomka to 66/4 w tym 16 mln dodatkowo do tegorocznej pensji a 50 na kolejne 4 lata.

Czyli to co dali 76ers w Realu + dodatkowe 4 mln.

Jeżeli chodzi o drugie pytanie to jeżeli dobrze zrozumiałem pytanie to odpowiedź dał Tomek.

Jako, że większość nas nie miała pojęcia, że jest taka możliwość jak zrobili 76ers z Covington uzgodniliśmy, że mam możliwość złożenia oferty a Wy możecie po prostu stwierdzić :

A) przyjmuje

B) nie przyjmuje

C) moim zdaniem nie możesz złożyć oferty

 

Jeżeli suma B i C będzie większa niż A to Covington nie przyjmuje lub nie może przyjąć oferty.

Przedłużenie Covington było specyficzne i nie do końca obejmował to regulamin, dlatego taka forma głosowania, była o tym dyskusja, uzgodnione zostało, że głosowanie będzie przy okazji bilansow by nie robić dodatkowego.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.