Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Delly ma chyba bounce back year - polecam brać póki cena niska bo telefony sie rozdzwaniają ;)

 

oczywiście jak ban na trejdy będzie zniesiony czyli w grudniu, ale wtedy to już może byc Dellavedova MVP campaign, wcześniej moge dać jakiś discount ;)

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roster który zrobiłem można ściągnąć i samemu zrobić symulację, im wiecej osób to zrobi i napisze jak to sie skończyło u nich tym lepiej. Z ciekawostek:

- 76ERS mają najlepszą obrone i dopiero 21 offense

- najgorszą drużyną o dziwo nie są Heat tylko Kings z 30 atakiem i obroną

- ekipy które u nas są wysoko w power rankingu a w grze nie do końca: Bulls 22, Lakers 21, Wolves 20

- Bezapelacyjny nr 1 to Warriors z najlepszym atakiem i trzecią obroną

- Najgorszy zawodnik w lidze: Karnowski i Daniel Ochefu z Wizards ovrl 66

Moi Kings i Heat beda do konca bic sie o #1 w drafcie a zaryzykuje ze Heat chca innego gracza i Sacto spoglada w inna strone w tym drafcie wiec jakos sie pogodzimy :-) u mnie na plus to na razie Smith Jr, ok jeden mecz, ale gosc jest kozakiem i jezeli bedzie gorsza wersja Westa to biore to z pocalowaniem dloni :-) tylko obawiam sie ze z taka gra to on sie posklada...reszta wyglada albo slabo albo tragicznie. Zobaczymy co przyniesie sezon ale wychodzi na to ze chyba w najblizszych draftach mam pewne dwa wybory top5.

 

Odnosnie Soty. Troche nie kumam ich slabej pozycji ale wydaje mi sie ze sie rozkreca. Nie dziwi mnie za to pozycja Lakers. Nie byla to ekipa na dzis na PO dla mnie ale po kontuzji Gordona moze wskocza na miejsce Utah. Warriirs sa u nas jeszcze bardziej straszni niz w realu...dobrze tylko ze ktos tego Bradleya zgarnie po sezonie bo obecny ksztalt s5 idealnie pasuje do Kury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie widziałem memento i Rijo. Zaglądają tu czasem? Ktoś ma z Nimi kontakt?

 

Ja przyznam szczerze, że rzadziej tu nieco zaglądam, bo jak przeczytam posty w NBA, to zapominam nieco o ATF. :D Ale co kilka dni nadrabiam posty. Ukłony dla Tomka, który zawsze wysyła PW, jak dzieje się coś ważnego.

 

Żeby nie było, to od razu zapytam - teraz będzie działo się coś ważnego, czy raczej już lajcik po pre-sezonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyznam szczerze, że rzadziej tu nieco zaglądam, bo jak przeczytam posty w NBA, to zapominam nieco o ATF. :D Ale co kilka dni nadrabiam posty. Ukłony dla Tomka, który zawsze wysyła PW, jak dzieje się coś ważnego.

 

Żeby nie było, to od razu zapytam - teraz będzie działo się coś ważnego, czy raczej już lajcik po pre-sezonie?

Chyba do grudnia lajcik. Poza glosowaniem nad extension.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Kings i Heat beda do konca bic sie o #1 w drafcie a zaryzykuje ze Heat chca innego gracza i Sacto spoglada w inna strone w tym drafcie wiec jakos sie pogodzimy :-) u mnie na plus to na razie Smith Jr, ok jeden mecz, ale gosc jest kozakiem i jezeli bedzie gorsza wersja Westa to biore to z pocalowaniem dloni :-) tylko obawiam sie ze z taka gra to on sie posklada...reszta wyglada albo slabo albo tragicznie. Zobaczymy co przyniesie sezon ale wychodzi na to ze chyba w najblizszych draftach mam pewne dwa wybory top5.

 

Odnosnie Soty. Troche nie kumam ich slabej pozycji ale wydaje mi sie ze sie rozkreca. Nie dziwi mnie za to pozycja Lakers. Nie byla to ekipa na dzis na PO dla mnie ale po kontuzji Gordona moze wskocza na miejsce Utah. Warriirs sa u nas jeszcze bardziej straszni niz w realu...dobrze tylko ze ktos tego Bradleya zgarnie po sezonie bo obecny ksztalt s5 idealnie pasuje do Kury.

 

po tym co odjebali Suns w openerze śmiem twierdzić, że moja wspaniała drużyna też stanie do walki o Doncica i Bagleya, zwłaszcza jeśli Monk zacznie nakurwiać jakieś 7/20 i być gorszym teammatem niż Dwight. Na razie Dellavedova się ładnie pokazał, dlatego zapraszam do kupna - 9 mln za sildnego backup pg to nie tak duzo, trójka mu znowu siedzi, to chyba jeden z tycn zawodników, którzy w lata nieparzyste walą 40% a w parzyste 30 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamal Crawford to jeden z moich cichych ulubieńców. Grałby w Pelicans, gdyby CM go wcześniej zwolnił. Każdy kto ogląda NBA, a nie ogranicza się co cyferek wie, że to mimo lat wciąż świetny zawodnik mogący w pojedynkę pociągnąć drugi garnitur czy zamknąć ciasne spotkanie, co zresztą uczynił dzisiejszej nocy.

 

Ale Meeks też daję radę, chociaż u Niego to głównym problemem są kontuzje. Ciekawe kto się pierwszy połamie, on czy Beal ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w codziennym tankathonowym przypominaczu wspomnę jedynie, że Dżamajkal nie gra u mnie bo ma kontuzje więc nie ma bata, żeby moi Suns na razie wygrali cokolwiek, a jest duza szansa na start typu 1-16 ;)

 

Just sayin'  

 

p.s. Tangiers nie ma lekko, Bagley jeszcze nie jest Twój :D

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamal Crawford to jeden z moich cichych ulubieńców. Grałby w Pelicans, gdyby CM go wcześniej zwolnił. Każdy kto ogląda NBA, a nie ogranicza się co cyferek wie, że to mimo lat wciąż świetny zawodnik mogący w pojedynkę pociągnąć drugi garnitur czy zamknąć ciasne spotkanie, co zresztą uczynił dzisiejszej nocy.

Jeśli jesteś skazany na to, by Jamal Crawford ciągnął twoją drużyne, to wiedz, że masz problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie patrzy na cyferki...

Co innego nie być obsesyjnym cyferkowiczem, który gdzieś tam ocenia, ze "obrona X nie ma wpływu na rzut Y" a co innego olać to, że 17 lat kariery Crawforda to bycie minusowym graczem i paralitykiem w playoffach.

Ale jako pierdoła za minimum jak znalazł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.