Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Lucas napisał:

Dziwią mnie dwie rzeczy:

a) Eld nadal łyka takie prowokacje i na kazda emocjonalnie odpowiada

b) nadal chce wam sie Elda prowokować xD

Ad. a - jeszcze wczoraj prosiłem - przestańcie bo mam w c*** na głowie.

Ad. b - to nie brzmiało jak prowokacja jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Lucas napisał:

Dziwią mnie dwie rzeczy:

a) Eld nadal łyka takie prowokacje i na kazda emocjonalnie odpowiada

b) nadal chce wam sie Elda prowokować xD

nie psuj zabawy

11 minut temu, Eld napisał:

Ad. a - jeszcze wczoraj prosiłem - przestańcie bo mam w c*** na głowie.

Ad. b - to nie brzmiało jak prowokacja jak dla mnie.

ad. b

przeciez jakbyś Ty to napisał to byś zaraz miał do mnie (i całego beGm) pretensje ze nie załapaliśmy żartu xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

przeciez jakbyś Ty to napisał to byś zaraz miał do mnie (i całego beGm) pretensje ze nie załapaliśmy żartu xd 

A, czyli jednak to był żart?

Mój ś.p. Ojciec który zmarł w wieku 51 lat kiedy nie miałem jeszcze 30 lat mawiał, że żart jest wtedy kiedy śmieją się z niego obie strony. 

Zgadnij, czy po ostatnich jazdach po mnie, w tym po Twoim zwijam się teraz ze śmiechu?

Nie jestem CM i nim nie będę abyś miał prawo i mógł do mnie pisać co Ci się żywnie podoba. Fakt, biorę to personalnie i czasami nader serio, ale równie serio traktuje swoje obowiązki w beGM dzięki którym masz czas pisać takie posty jak poprzedni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Ashigaru napisał:

Gwiazdę ligi można pozyskać nawet w drugiej rundzie, ale tutaj wchodzi element hazardu. 

Patrząc na predykcje - brałby zawodnika na dublująca się pozycje i wziąłby kolejnego z listy, być może z lepszym fitem do zespołu - a tego śmiało może wybrać z #6. Więc przy większym ryzyku mieć właściwego zawodnika i do tego asset... Wydaje się, że nie jest to zła opcja. 

A TA "przyszła gwiazda ligi" jest poza zasięgiem i tak. 

Roznica między top 4 a reszta jest znacząc, a o fit to się można martwić jak się o cos walczy, a nie szoruje dno walcząc o jak najlepszy pick. 
 

Dlatego ogólnie sadze, ze Boston bardzo słabo na tym wyszedł, ale może za kilka lat ich wybor się obroni i wtedy ten post będzie wyglądał głupio, ale patrząc na zawodników do wyboru, to nie sadze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extension weszło w życie rok temu i nikt mu tego nie zabierze, więc nie bardzo wiem o co Ci chodzi. Agent i gracz zgodzili się na taki kontrakt, zresztą jest tożsamy z real NBA. 

Zauważ, że nigdy nie pisałem o kulturze organizacji, nigdy się tym nie szczyciłem, staram się grać tak by było to realne i nie wymieniam całego składu co roku, czy nie w moim stylu są wymiany kontuzjowanych graczy lub od razu po podpisaniu kontraktu. 

Chciałeś się przyczepić - nie mogę Ci tego zabronić. 

Jest mi smutno, to była ciężka decyzja. 

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i mi smutno, bo kyrie to moj jeden z ulubionych zawodnikow zarowno na parkiecie jak i poza nim.

niemniej trzeba bylo ruszyc dalej, w obliczu problemow z wydatkami (schodzę tutaj pare mln) i kontuzji kawhiego w najblizszym sezonie.

Ben to ktoś, kto powinien zapewnić PO w najblizszym sezonie. A co dalej? Cóż, ma 25 lat, wciąż wiele pola do rozwoju. Poczucie, że mam BIG3 zachowane, choć niewątpliwie są tu znaki zapytania. Też Simmons stanowi solidną podstawę pod ewentualnie nowo budowaną drużynę, już bez Davisa i Kawhiego (z naciskiem na ewentualnie), ale to akurat melodia przyszłości i sezon 23-24'

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa wymiana dwóch Gwiazd. Fitowo zarówno 76ers jak i Knicks zyskują. Obaj GMowie rozstają się tu z graczami którzy przez te sezony, które jestem w BeGM nadawali ich drużynom tożsamość. Knicks przy okazji schodzą 5mln$ z wydatków na przyszły sezon oraz dość sprytnie przebudowują team młodym Simmonsem. Z drugiej strony Tecu był tu również pod ścianą z musem oddania gdzieś Simmonsa, a pozyskany Irving pasuje mu idealnie (Embiid będzie się musiał pogodzić, że będzie nr2 w 76ers za Kyriem :P ).

Czekamy na kolejne wymiany :) 

 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, karpik napisał:

Zakładając, że obaj będą zdrowi, to w RS tak, ale w PO, to już chyba tak raczej nie bardzo, bo Simmons-Embiid to też niby fajny duet, ale...

no nie ukrywam, że licze oczywiscie na rozwoj simmonsa.

w pamieci tez mam, ze sixers 2 lata temu byli druzyna kaliber mistrzowski.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

no nie ukrywam, że licze oczywiscie na rozwoj simmonsa.

w pamieci tez mam, ze sixers 2 lata temu byli druzyna kaliber mistrzowski.

Nie wiem czy śledziłeś tegoroczne PO (strzelam, że nie), ale Simmons się bardziej zwija niż rozwija.

Ogólnie jak Knicks oddadzą jeszcze Malika, to Anthony Davis będzie musiał być zdrowy i rzucać jakieś 35 ppg, żeby Knicks mieli przeciętną ofensywę.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.