Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Ruch Portland gdzie niezależnie w wymianach zamieniono 2&5 na 3&4 to ciekawa rzecz. Ciężko będzie sobie wstepnie wyobrazić tak dominujących młodych razem na parkiecie bo chyba ostatnio to historii NBA to były pary Penny Shaq i LarrY z Zo ale to mimo wszystko nie byli rówieśnicy draftow. 

Widzę ze Portland za ten ruch pozyskało mimo wszystko ciekawszy 1rd mimo protekcji niż oddało plus 29 praktycznie wymieniono na 42&43. 
jezeli z jakiegoś powodu nie darzy sympatia gm ani Kuminga ani Barnesa to rozumiem ten ruch. Co do Kuminga to jesteśmy zapewne zgodni a co do Barnesa to nie wiadomo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ignazz napisał:

Ruch Portland gdzie niezależnie w wymianach zamieniono 2&5 na 3&4 to ciekawa rzecz. Ciężko będzie sobie wstepnie wyobrazić tak dominujących młodych razem na parkiecie bo chyba ostatnio to historii NBA to były pary Penny Shaq i LarrY z Zo ale to mimo wszystko nie byli rówieśnicy draftow. 

KD, Russ i Harden pozdrawiają.

Nasi Trae i Zion też ślą buziaczki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

KD, Russ i Harden pozdrawiają.

Nasi Trae i Zion też ślą buziaczki ;)

Trio na początku mieli wolny rozruch i co roku dokładali gracza a tu z marszu zagra dwóch z tej samej klasy. A twoje Dallas to rzeczywiście świetna para. Tu masz racje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ignazz napisał:

Trio na początku mieli wolny rozruch i co roku dokładali gracza a tu z marszu zagra dwóch z tej samej klasy. A twoje Dallas to rzeczywiście świetna para. Tu masz racje. 

Trio mieli tak wolny rozruch, że w swym pierwszym sezonie zrobili 50W, tyle samo, co Zo i LJ w swoim najlepszym wspólnym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, karpik napisał:

Trio mieli tak wolny rozruch, że w swym pierwszym sezonie zrobili 50W, tyle samo, co Zo i LJ w swoim najlepszym wspólnym roku.

No ale to był już trzeci rok Duranta i oni dochodzili osobno a pamiętaj ze z Durantem wpadł Green a z Hardenem Ibaka. O to mi chodziło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

No ale to był już trzeci rok Duranta i oni dochodzili osobno a pamiętaj ze z Durantem wpadł Green a z Hardenem Ibaka. O to mi chodziło. 

A tamten 50W sezon to był czwarty LJ i trzeci Zo. Oni w tamtym roku kończyli odpowiednio 26 i 25 lat, jeśli oni mieli być przykładem dominujących młodych razem na parkiecie, to młode wilki z Oklahomy też powinny być brane pod uwagę, bo byli lepsi i młodsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, karpik napisał:

Czyli jednak się Blazers nie wypisali z top6. Brawo @Ashigaru.

 

Godzinę temu, ignazz napisał:

Ruch Portland gdzie niezależnie w wymianach zamieniono 2&5 na 3&4 to ciekawa rzecz.

Też mi to mocno imponuje. Coś czuję, że jak Ashi zarwie wtorkową noc, a pójdzie #1 i #2 to ja też ją zarywam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ashigaru napisał:

Celtics - Blazers

PTB in:#4 

PTB out: #6 + '23 1st round pick ORL/SAC better

 

BOS in: #6 + '23 1st round pick ORL/SAC better

BOS out: #4

 

 

-----------------------------------------

Wprowadzone przez Elda

Chyba za szybko bo Principe nie potwierdził jeszcze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MMM2121 napisał:

Z drugiej strony duzy błąd Bostonu imho 

Nie sądzę by tak było. W procesie negocjacji wymieniłem trochę wiadomości z @Principe, dałem dobrą ofertę na którą był w stanie przystać.

Patrząc na to kto może być dostępny z #4 i jeśli nie chcesz brać BPA tylko kogoś kto pasuje do zespołu lub będzie komplementarny, to robisz trade down i bierzesz kogoś, kto może Ci się przydać i zyskać dodatkowe assety. Tak było w tym przypadku. 


Blazers potrzebują lidera, zawodnika od zdobywania punktów, dobrego podkoszowego, przyszłą gwiazdę ligi... Co najmniej dwóch zawodników do tych ról jestem w stanie znaleźć w czołowej czwórce draftu. Poza nią - już średnio. 

Dlatego ważąc wszystkie za i przeciw, a także będąc szczerym z każdym z GMem z którym negocjowałem - ustaliliśmy warunki, by każda strona wyszła na plus. Mam nadzieję, że każdy z kim negocjowałem może się z tym zgodzić. 

Przy okazji chciałem podziękować @Pablo81, @BMF, @Szulim i @Principe za wymiany. Jestem przekonany, że każdy osiągnął swój cel i może być zadowolony. Powodzenia w drafcie i przyszłych sezonach.

Z góry dziękuję również GMowi z którym wrzucę pierwszą część wymiany jutro.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ashigaru napisał:

Nie sądzę by tak było. W procesie negocjacji wymieniłem trochę wiadomości z @Principe, dałem dobrą ofertę na którą był w stanie przystać.

Patrząc na to kto może być dostępny z #4 i jeśli nie chcesz brać BPA tylko kogoś kto pasuje do zespołu lub będzie komplementarny, to robisz trade down i bierzesz kogoś, kto może Ci się przydać i zyskać dodatkowe assety. Tak było w tym przypadku. 


Blazers potrzebują lidera, zawodnika od zdobywania punktów, dobrego podkoszowego, przyszłą gwiazdę ligi... Co najmniej dwóch zawodników do tych ról jestem w stanie znaleźć w czołowej czwórce draftu. Poza nią - już średnio. 

czyli bostonowi przyszla gwiazda ligi sie nie przyda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Eld napisał:

Przestaniecie w końcu w prawie każdym temacie we dwóch fapować nad Wolves?

Nudne się to robi. Random Shit od tego macie.

To jest temat do dyskusji o wymianach, a nie o peanach pochwalnych dla Minnesoty.

nom, lepiej napisz na głównym ze Brogdon top20, SGA lepszy (i zdrowszy) niż Harden a potem wyjeb 100 postów o Randlu, wrzuć na TB gracza któremu kończy się kontrakt, napisz o tym jakie masz ciężkie życie Radnego i ze nie masz czasu na nic po czym policz średnia postów z 5 lat na głównym i w beGM, no i zrób na koniec cotygodniowa ankietę czy powinieneś odejść czy nie, to nie jest nudne, to jest zajebiste!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

czyli bostonowi przyszla gwiazda ligi sie nie przyda?

Gwiazdę ligi można pozyskać nawet w drugiej rundzie, ale tutaj wchodzi element hazardu. 

Patrząc na predykcje - brałby zawodnika na dublująca się pozycje i wziąłby kolejnego z listy, być może z lepszym fitem do zespołu - a tego śmiało może wybrać z #6. Więc przy większym ryzyku mieć właściwego zawodnika i do tego asset... Wydaje się, że nie jest to zła opcja. 

A TA "przyszła gwiazda ligi" jest poza zasięgiem i tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

nom, lepiej napisz na głównym ze Brogdon top20, SGA lepszy (i zdrowszy) niż Harden a potem wyjeb 100 postów o Randlu, wrzuć na TB gracza któremu kończy się kontrakt, napisz o tym jakie masz ciężkie życie Radnego i ze nie masz czasu na nic po czym policz średnia postów z 5 lat na głównym i w beGM, no i zrób na koniec cotygodniowa ankietę czy powinieneś odejść czy nie, to nie jest nudne, to jest zajebiste!

100 postów to ja piszę w sprawach administracyjnych beGM. Znajdź 100 postów o Thunder za cały sezon, a daje Ci 1st picka. Gdzie napisałem, że SGA jest lepszy niż Harden? 

A jak nie byłeś nigdy w Radzie, nigdy się na Ciebie pomyje nie wylewały to zamknij jadaczkę bo nie masz najmniejszego pojęcia o czym piszesz. Stoisz, przyglądasz się, kręcisz śmigłem na widok swojego roosteru, bo to ktoś odwala za Ciebie czarną robotę.

I to właśnie z powodu takich postów jak Twój rzygać mi się chcę tą Radą i niejednokrotnie chciałem odejść aby mieć święty spokój, bo Ty, Qcinek, istota idealna i nieskazitelna zamiast uszanować co napisałem, to Ty mnie atakujesz jako kolejna osoba w c***u mając to co robię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.