Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, MMM2121 napisał:

Golden nie ma swoich pickow 23 i 25

No to nie rozumiem tym bardziej. Pozyskanie Ingrama zamiast Stephena polepsza Twój picki, których Ty nie masz.

14 minut temu, MMM2121 napisał:

zakochaliscie w młodych i pięknych opisach.

No wybacz, ale pisanie tego w odpowiedzi do mnie.. I took it personal..
Otóż w życiu przeczytałem chyba tylko jedną całą książkę - w Pustyni i w puszczy (która chyba teraz się w ogóle okazuje się zakazana?) jako dziecko. W liceum dwie do połowy (z uwagi na nową maturę ustną).
Od ponad 15tu lat nie przeczytałem żadnej książki, ani jednej strony i jestem niemal pewny, że tego nigdy nie zrobię.
Więc ja na pewno nie zakochałem się w jakichkolwiek opisach, a uważam je wręcz za najgorszy element tej gry.

14 minut temu, MMM2121 napisał:

Zarzad Golden zawsze może mnie zwolnić, ale jaka była inna droga? Dogorywanie i odpadanie w 1 lub maks 2 rundzie? :)

Akurat za tę wymianę Currego myślę, że by Cię zwolnili, który jest złotym Jajem dla GSW :D Dróg było wiele pewnie.

Dla jasności, ja moralnie nie oceniam jak niektórzy, bo to się broni, ze np wymieniasz Currego gdzieś, gdzie może walczyć o tytuł. Chodzi mi stricte o sportowy aspekt tej wymiany.

14 minut temu, MMM2121 napisał:

Jak dealowalem po Zacha to krzyczeliście, to samo, ale tutaj trzeba przewidywać przyszłość, a nie być osadzony w tym co tu i teraz.

Tu nie chodzi o to po kogo dealujesz ( bo akurat Ingram to może być w sumie wartość Zacha ), ale kim dealujesz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, mac napisał:

No to nie rozumiem tym bardziej. Pozyskanie Ingrama zamiast Stephena polepsza Twój picki, których Ty nie masz.

MMM po prostu nie ma jak sensownie tankować i dlatego nie chce być bottom, a gdzieś po środku tabeli w oczekiwaniu na nowego superstara.

Ja go tam rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, mac napisał:

No to nie rozumiem tym bardziej. Pozyskanie Ingrama zamiast Stephena polepsza Twój picki, których Ty nie masz.

No wybacz, ale pisanie tego w odpowiedzi do mnie.. I took it personal..
Otóż w życiu przeczytałem chyba tylko jedną całą książkę - w Pustyni i w puszczy (która chyba teraz się w ogóle okazuje się zakazana?) jako dziecko. W liceum dwie do połowy (z uwagi na nową maturę ustną).
Od ponad 15tu lat nie przeczytałem żadnej książki, ani jednej strony i jestem niemal pewny, że tego nigdy nie zrobię.
Więc ja na pewno nie zakochałem się w jakichkolwiek opisach, a uważam je wręcz za najgorszy element tej gry.

Akurat za tę wymianę Currego myślę, że by Cię zwolnili, który jest złotym Jajem dla GSW :D Dróg było wiele pewnie.

Dla jasności, ja moralnie nie oceniam jak niektórzy, bo to się broni, ze np wymieniasz Currego gdzieś, gdzie może walczyć o tytuł. Chodzi mi stricte o sportowy aspekt tej wymiany.

Tu nie chodzi o to po kogo dealujesz ( bo akurat Ingram to może być w sumie wartość Zacha ), ale kim dealujesz..

Być może, złe się wyraziłem. Liczę na rozwój moich obecnych graczy i polepszenie ich skilla. Może to błędne założenie, ale jest na to duża szansa i wejście na ta najwyższa półkę graczy. Z kolei coraz starszy Steph, to z jednej strony ogromny kontrakt, ryzyko kontuzji, albo spadku formy. Zatem inwestycja w potencjał wydaje się tutaj rozsądna. 
Poza tym niektórzy zapominają, ze sprzedaje się w momencie dużej wartości, a więcej nikt by nie dał. Z drugiej strony jestem ciekaw, aby ktoś wskazał prospectow, którzy jego zdaniem byli do wyjęcia i są lepsi niż Ingram albo z większym potencjałem. 
Plus ja proponuje wotum nieufności wobec mnie, jeśli społeczność uzna, ze mam wypierdalac, to jak nie odwołają swoich słow, to zrobię to bez wachania. 

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ingram to nie jest zly centerpiece oferty za Currego, ale dosyc szybko ten trade zostal wykonany. Pospiech nie byl tu potrzebny, i mozna bylo znalezc do 2-3 teamy wiecej po podbijania stawki. 2-3 dobre 1st roundery i trade sie broni. No i Dray nie zostal przy okazji zrzucony, a jest on juz raczej negatywnym kontraktem

Gra toczy sie dalej.

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, tangiers napisał:

Ingram to nie jest zly centerpiece oferty za Currego, ale dosyc szybko ten trade zostal wykonany. Pospiech nie byl tu potrzebny, i mozna bylo znalezc do 2-3 teamy wiecej po podbijania stawki. 2-3 dobre 1st roundery i trade sie broni. No i Dray nie zostal przy okazji zrzucony, a jest on juz raczej negatywnym kontraktem

Gra toczy sie dalej.

To temat wymiany zamknięty już?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tangiers napisał:

Ingram to nie jest zly centerpiece oferty za Currego, ale dosyc szybko ten trade zostal wykonany. Pospiech nie byl tu potrzebny, i mozna bylo znalezc do 2-3 teamy wiecej po podbijania stawki. 2-3 dobre 1st roundery i trade sie broni. No i Dray nie zostal przy okazji zrzucony, a jest on juz raczej negatywnym kontraktem

Gra toczy sie dalej.

Z tego co się orientuję, MMM dostał sporo propozycji. Skoro wybrał tą z Ingramem to znaczy, że jest dla niego najkorzystniejsza. Sam wyszedłem do niego z propozycją transferu ale odpadłem w przedbiegach.

@january ciekawi mnie, czy zainspirowałeś się moim postem sprzed 3 dni aby ruszyć Ingrama za Currego, czy sam wcześniej o tym myślałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

Z tego co się orientuję, MMM dostał sporo propozycji. Skoro wybrał tą z Ingramem to znaczy, że jest dla niego najkorzystniejsza. Sam wyszedłem do niego z propozycją transferu ale odpadłem w przedbiegach.

@january ciekawi mnie, czy zainspirowałeś się moim postem sprzed 3 dni aby ruszyć Ingrama za Currego, czy sam wcześniej o tym myślałeś?

trzeba byłoby być debilem by nie oddać Ingrama za Curryego xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

trzeba byłoby być debilem by nie oddać Ingrama za Curryego xd 

Czyli ja też jestem debilem, że nie oddałem SGA za Currego, choć timeline drużyny by się mocno przez to zaburzył, a i LeBrona i Nica Claxtona nie mam w składzie 😕.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Ja jestem na międzysezonowym urlopie jak coś, więc nawet tu za bardzo nie zaglądam.

Odpowiadałem tylko na priv na oferty wymian - dostałem od GS ofertę i po krótkich negocjacjach klepnęliśmy deal, tyle.

Czyli może nie Ciebie, a MMM zainspirowałem.

W sumie lepiej zlepić tego nie mógł. 

Ale będzie rozpierdol na Zachodzie po tym co słyszę po kątach. Może nie powtórka z tegorocznego Wschodu ale zrobi się ciaśniej. Suns będą zdrowi, wieczny tanker XXX włącza się mocno do gry, Brave sygnalizuje koniec tankowania. Się będzie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Eld napisał:

Czyli może nie Ciebie, a MMM zainspirowałem.

W sumie lepiej zlepić tego nie mógł. 

Ale będzie rozpierdol na Zachodzie po tym co słyszę po kątach. Może nie powtórka z tegorocznego Wschodu ale zrobi się ciaśniej. Suns będą zdrowi, wieczny tanker XXX włącza się mocno do gry, Brave sygnalizuje koniec tankowania. Się będzie działo.

Tylko w Nets bez zmian ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

3. Do oddania są zawodnicy na taniutkich umowach, którzy wzmocnić mogą z marszu inne teamy - Alec Burks, Derrick Jones Jr i Edmond Sumner.

 

Zapraszam do składania ofert:)

Nie możesz sprzedać Sumnera! Kiedyś usłyszałem od Camiego, że jest nietykalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

O Brooksie na pewno tak nie pisałem. 

O Davisie i Griffinie też wątpliwe 

Bardzo niechętny byłeś z tym Brooksem i jakoś mi tak w głowie utkwiło. Dopiero jakoś za trzecim podejściem go ruszyłeś. Możliwe, że tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.