Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, MMM2121 napisał:

A dostał za niego chociaż dobry pakiet? 

@Sylvinho. występował w roli głównej. Z tego co pamiętam to na pewno Beal i Porzingis szli i paczka picków, ale to było, a chyba ze dwa lata temu prawie w FA i Porzi miał większą wartość. 

Tylko Cię uprzedzam - jako pierwszy. Na spokojnie jak się na Ciebie rzucą za sprzedanie legendy. To tylko gra. Uprzedzam przed faktem i raz mi coś obiecałeś więc słowa masz dotrzymać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Eld napisał:

@Sylvinho. występował w roli głównej. Z tego co pamiętam to na pewno Beal i Porzingis szli i paczka picków, ale to było, a chyba ze dwa lata temu prawie w FA i Porzi miał większą wartość. 

Tylko Cię uprzedzam - jako pierwszy. Na spokojnie jak się na Ciebie rzucą za sprzedanie legendy. To tylko gra. Uprzedzam przed faktem i raz mi coś obiecałeś więc słowa masz dotrzymać. 

I co można napisac? XD 

Ale z ciebie debil!!! Przez to ta gra jest nierealistyczna!!! (jakby kiedykolwiek była xd) 

Draymond jak cos tez na stole, wiec zainteresowani priv xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MMM2121 napisał:

I co można napisac? XD 

Ale z ciebie debil!!! Przez to ta gra jest nierealistyczna!!! (jakby kiedykolwiek była xd) 

Draymond jak cos tez na stole, wiec zainteresowani priv xd 

Ty masz przynajmniej tą przewagę nad BTPH i za to Ci chwała oraz szacun, że przynajmniej próbowałeś. Mocno próbowałeś. Wpierw musiałeś ogarnąć burdel po poprzednikach bo do dziś pamiętam jak we trójkę z @Ashigaru przed covidem kombinowaliśmy abyś z torbami nie poszedł, a na końcu jakoś nas @kolader podratował i pomógł. Później przeczekałeś kontuzje Stefka, później świetny strzał z wymianą po LaVine, no ale cóż. Nie wyszło. Moim zdaniem nie masz sobie nic do zarzucenia.

BTPH jak wparował jako GM Warriors, to po tygodniu były dogadane deale na Currego i Greena co "trochę" się nam nie spodobało. 

Ja nie zamierzam być w gronie GMów pod sztandarem "Stefek jest niesprzedawalny! Legend się nie sprzedaje!"  pod warunkiem że nie oddasz go tylko po to aby zarobić i wyląduje w jakimś przeciętniaku no to cóż - będzie mi smutno jako 1/29 Stefka. Bądź przeklęty. Ale jak January w porę zajrzy na forum i położy Ci na stół Ingrama z pickami to bym brał i się nie zastanawiał po czym w kalendarzu skreślał bym każdy dzień do dnia kiedy Lakers biorą za rok rewanż na Wolves. Curry z LBJ last dance?

Również Wolves powinni się tutaj pokazać s'n't Conleya. A może @Alonzo w końcu postawi kropkę nad "i" i wyśle Lowrego? 

A tak w ogóle to zawsze mi się marzyło zobaczyć Giannisa albo Embiida ze Stefkiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MMM2121 napisał:

Z pustego i Salomon nie naleje xd 

@Eld nawijaj na priv :D 

@january nie ruszy Ingrama. tego akurat jestem pewien, za długo bronił jego dobrego imienia xd

 

D-Lo też był kiedyś nietykalny i bronił go własnym ciałem a koniec końców poleciał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.