Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.02.2021 o 01:01, MarcusCamby napisał:

Moim zdaniem sprowadzenie Capeli to dużo większy game changer niż sprowadzenie Aytona, jeśli idzie o walkę o mistrzostwo.

Także bardzo dobrze wstępnie wygląda dla mnie ten deal Lakers, bo dostali i gracza do walki o mistrzostwo i fajny pick na przyszłość. Także gratulacje dla @january

Nie do końca rozumiem gambling z Russellem Pistons, skoro jest tam Morant. Niby Russell miał teraz wyjątkowo niskie trade value, a ciągle ma u Nas fajny kontrakt, ale w sumie to Pistons i tak położyli solidną paczkę i nie do końca wiem jaki tam jest dalszy pomysł na ten zespół.

Być może jednak zbyt lekką ręką oddałem pick Pistons 2023.

Jak widać po głosowaniu chyba jednak Ayton był lepszym dealem. 

Dealu po Aytona był bardzo niedoceniony, a w tamtym momencie sam żałowałem, ze nie mogłem stworzyć paczki, która by przekonała Szulima, aby to mi go oddał w opiekę. 
 

Z perspektywy czasu sadze tez, ze Gm Detroit zrobił dobry deal, chociaż na początku byłem sceptyczny. 


Swoją droga mam wrażenie, ze Butler zmieni klub w to lato. Ten projekt wymaga zmian, a budżety nie są z gumy. 

Chociaż mam wrażenie, ze więcej klubów przejdzie znaczne zmiany, niektóre projekty chyba się kończą, a trzeba szukać nowych drog. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MMM2121 napisał:

Jak widać po głosowaniu chyba jednak Ayton był lepszym dealem. 

Dealu po Aytona był bardzo niedoceniony, a w tamtym momencie sam żałowałem, ze nie mogłem stworzyć paczki, która by przekonała Szulima, aby to mi go oddał w opiekę. 
 

Z perspektywy czasu sadze tez, ze Gm Detroit zrobił dobry deal, chociaż na początku byłem sceptyczny. 


Swoją droga mam wrażenie, ze Butler zmieni klub w to lato. Ten projekt wymaga zmian, a budżety nie są z gumy. 

Chociaż mam wrażenie, ze więcej klubów przejdzie znaczne zmiany, niektóre projekty chyba się kończą, a trzeba szukać nowych drog. 

Uważasz ze Butler nadal jest w drzwiach obrotowych w Lakers i sam nie wie co chce?? Lakers bez Butlera spadłoby mocno z tiera 1 Zachodu No i maja nadwyżkę finansowa ;) tu bardziej Jasiu musi myslec jak przy 3 maxach utrzymać resztę graczy

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, shevcu napisał:

Uważasz ze Butler nadal jest w drzwiach obrotowych w Lakers i sam nie wie co chce?? Lakers bez Butlera spadłoby mocno z tiera 1 Zachodu No i maja nadwyżkę finansowa ;) tu bardziej Jasiu musi myslec jak przy 3 mszach utrzymać resztę graczy

Już raz był na sprzedaż może być znowu :) 

Może ja personalnie mam mało wiary w ten projekt, ale moim zdaniem tam trzeba usprawnień, jeśli chodzi o fit, a sam Lebron czy Butler moim zdaniem zanotują (jak na nich oczywiście) słabsze sezony. Dodatkowo wolni agenci tez nie będą walić drzwiami czy oknami.

Dlatego imho tutaj pójdą ruchy, nie ma w końcu graczy nietykalnych :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, MMM2121 napisał:

Wysłucham każdej ciekawej oferty, proszę się nie krępować, bo konkurencja nie śpi 😛 

Jeden zasłużony dla beGM gracz przed Tobą jak chciał sprzedać Stefka to społeczność tak się na niego rzuciła, że koleś aż z forum odszedł. BTPH go zwano. 222/4 ma dostać w RL. U Ciebie pewnie też tyle oczekuje. Wszak jest żywą legendą Warriors i tacy gracze są untouchable.

14 minut temu, cvbe napisał:

Jak sprzedasz Stefka to możesz pakować walizki :D

Nie będzie musiał, ale na pewno zwróci na siebie naszą uwagę :). Bardzo ją zwróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Jeden zasłużony dla beGM gracz przed Tobą jak chciał sprzedać Stefka to społeczność tak się na niego rzuciła, że koleś aż z forum odszedł. BTPH go zwano. 222/4 ma dostać w RL. U Ciebie pewnie też tyle oczekuje. Wszak jest żywą legendą Warriors i tacy gracze są untouchable.

Nie będzie musiał, ale na pewno zwróci na siebie naszą uwagę :). Bardzo ją zwróci.

A dostał za niego chociaż dobry pakiet? Bo ja otwarcie deklaruje, ze może go sprzedam, jeśli dostanę dobra paczkę. Nie ma co się oszukiwać, ale głosujący pokazali, że ja nie jestem już w stanie go lepiej obudować, wiec jeśli będę mógł dać mu dom, gdzie zdobędzie mistrza, to tak trzeba zrobić w imię jego legacy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.