Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Nie, Qcin, spoko :P ja tam nie mam o to żadnych pretensji, tylko pisze jak było :) Nad zablokowaniem tego dealu zastanawiała się nawet Rada, tylko @MarcusCamby wsparł mnie, że Cody to jednak wzmocnienie. Deal byłby spoko, gdyby nie było w nim Jona Leuera , bo w efekcie wymiany schodziłem co prawda wtedy z podatku, ale problemu nie rozwiązywałem, a przenosiłem go po prostu na kolejny sezon. I jak ogarnąłem temat, to metodą domina zacząłem szukać kolejnej wymiany właśnie dla Leuera. 

Noel był wtedy na minimalnym (chyba częściowo gwarantowanym) kontrakcie w  rl Thunder i się tam na szczęście odnalazł - co faktycznie zmieniło jego postrzeganie . :) 

O oddawaniu Codiego ani myślałem - to jeden z moich ulubionych graczy i zazdroszczę Marcusowi, że jest u niego (w sumie ma teraz obu - i Codiego i Noela); Oddanie Codiego sezon temu to też był błąd, bo w konsekwencji nic mi to nie dało, a znów dopłacałem do nietrafionej inwestycji (bo u nas jak słusznie napisał @tangiers nie ceni się głębi składu)

KAT/Tatum to wymiana jeszcze z Dnc a nie ze mną :) 

Bouchera mam od Szulima a nie od Was - choć oficjalnie szedł do mnie z Soty, zatem sam nie trolluj. 

Ah ta wymiana KaT Tatum piękna, zabrakło rok dłuższego kontraktu Rubio i by było Fox Tatum i odzyskanie mojego picku, za Rickyego i KATa :( wspaniale wspomnienia i super negocjacje, jak napisałem do DNC to odpowiedział :”czekałem aż na to wpadniesz” :D fajne czasy beGM gdy jeszcze nie był tak przepełniony kunktatorstwem i obłuda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac

Choć ogólnie od dealu z Noelem wszystkie deale z @Qcin_69 robi mi się faktycznie dobrze i złego słowa nie powiem :) 

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Ah ta wymiana KaT Tatum piękna, zabrakło rok dłuższego kontraktu Rubio i by było Fox Tatum i odzyskanie mojego picku, za Rickyego i KATa :( wspaniale wspomnienia i super negocjacje, jak napisałem do DNC to odpowiedział :”czekałem aż na to wpadniesz” :D fajne czasy beGM gdy jeszcze nie był tak przepełniony kunktatorstwem i obłuda :)

Ricky mógł być w Dumnych Magic? Jak??? tego nie znam :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

@mac

Choć ogólnie od dealu z Noelem wszystkie deale z @Qcin_69 robi mi się faktycznie dobrze i złego słowa nie powiem :) 

Ricky mógł być w Dumnych Magic? Jak??? tego nie znam :P 

Si, Fox miał słaby debiutancki sezon a Ricky był cholernie dobry w drugiej części sezonu i w PO z Thunder i wszystko było bliskie finalizacji gdy DNc uznał ze Rubio ma za krótki kontrakt (miał tylko na 1 rok jeszcze) i woli dłuższa umowę Lowryego :) wiec skończyło się na Tatum i zdjęcie swapu MIN/ORL 18’ zdaje się za KATa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Si, Fox miał słaby debiutancki sezon a Ricky był cholernie dobry w drugiej części sezonu i w PO z Thunder i wszystko było bliskie finalizacji gdy DNc uznał ze Rubio ma za krótki kontrakt (miał tylko na 1 rok jeszcze) i woli dłuższa umowę Lowryego :) wiec skończyło się na Tatum i zdjęcie swapu MIN/ORL 18’ zdaje się za KATa :)

Tak było z samym dealem - jak czytałem i analizowałem wymiany Orlando po dołączeniu. O Rickym nie wiedziałem :P I faktycznie jakoś w tym samym czasie Dnc oddał Foxa i dwa 1st picki bodajże za Lowrego.

Taka s5 jaką odziedziczyłem, taką grałem do teraz do pojawienia sie Bouchera (któremu obiecałem s5) - fitowo wołabym Bouchera z ławki, ale słowo się rzekło. :) 

Choć w playoffs g1 zaczynam bez względu na matchup żelazną s5 Lowry/Mitchell/Oubre/Gordon/KAT - chyba pierwszy raz (mam nadzieję ) uda się to oficjalnie, bo do tej pory zawsze mi ktoś z nich wypadał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Braveheart22 napisał:

1. Giannis to niezbyt zadowolony chodzi po tym pierwszym ruchu nowego GM'a

2. Bdb deal zrobił Tecu, a Szulim kolekcjonuje kolejne bieda picki

3. Jaki interes mają Bulls w tym zgarnięciu Silvy? 

2. Deal 76ers - Jazz jeszcze nie przeszedł

3. Silva to uzupełnienie dealu z początku sezonu, gdzie nie szło wtedy tego inaczej przeprowadzić, a gonił nas czas ze względu na deadline hard cap. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Braveheart22 napisał:

Giannis to niezbyt zadowolony chodzi po tym pierwszym ruchu nowego GM'a

Czy ja wiem? Ok, Lopez i Gallo oddani ale rotacja bardzo poszerzona, dodani 2-way gracze, więc bardzo wzmocniona obrona a i atak aż tak bardzo nie osłabiony bo każdy z pozyskanych graczy jest co najmniej dobry w swojej wąskiej specjalizacji. Dodatkowo i Lopeza i Gallo po sezonie Bucks by i tak stracili a tak nadal walczą na dwa fronty - o wyniki i o finanse.

24 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Jaki interes mają Bulls w tym zgarnięciu Silvy? 

Ale to ponoć kontynuacja innego dealu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tangiers napisał:

Twardy orzech do zgryzienia w sprawie KCP. LAL go potrzebuja, NYK nawet bardziej

Czekam na rozprawki na jego temat. Licze przynajmniej na 3 akapity, a slowo ,,fit” i ,,elite” powinnno wystapic chociaz 10 razy

A Wiz nie ma przestrzeni, aby go podpisać? 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, cvbe napisał:

Wizards są 300k tylko pod hardcapem,nie dadzą rady.

O matko bosko

ale imho raczej NYK, na chwile obecna wydają się mieć  większe problemy z rotacja plus, on tam może wskoczyć do s5 nawet na playoff, a do LAL chyba nie? 
plus Lakers powinni być pod lupą graczy jak złamali NTC DLO. 

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MMM2121 napisał:

O matko bosko

ale imho raczej NYK, na chwile obecna wynająć większe problemy z rotacja plus, on tam może wskoczyć do s5 nawet na playoff, a do LAL chyba nie? 
plus Lakers powinni być pod lupą graczy jak złamali NTC DLO. 

zaraz jasiu cos tam walnie jakies fikcyjne teoriem luzik :P

w knicks ma pewne s5 tak jak mowilem, idealna dla siebie role.

przy zdrowiu jestesmy glownym faworytem do mistrzostwa (kontuzje robinsona i beasleya koncza sie mniej wiecej przed PO, a davisa chyba jeszcze wczesniej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Qcin_69 napisał:

Idź tam gdzie Jordan Bell zimuje

A nie lepiej 'idź tam gdzie Wielki Ivan Rabb zimuje'?

48 minut temu, january napisał:

1. Nie żebym oceniał zadowolenie Giannisa, ale imo bardzo słabo wyglądają te pierwsze ruchy Bucks tutaj, poza powrotem Klebera delikatnie mówiąc szału nie ma, myślałem że w innych - lepszych i na lepszych umowach graczy będą uderzać Lopezem i Gallinarim. Zobaczymy co finalnie te Bucks tu wyklują, bo start niezbyt imponujący. Natomiast karpik sobie wyczyścił salary na lato z 20 mln$ i się wzmocnił troszeczkę Lopezem nie płacąc nic. Dymanko nowego na całego, Rada puszcza wszystko :) 

2. Jazz się zakochali w 2nd rounderach mocno, dziwnie ta przebudowa wygląda.

 

1. Łatwo się pisze kiedy po poprzedniku zostało się z 227M do zapłaty po RS z podatkiem. Chętnych za wielu nie było.

2. Szulim każdą ofertę wrzuca mi i muszę Ci powiedzieć, że ludzie się w ciul chytrzy zrobili. Do rady dociera może 10% propozycji. Reszta ofert złożona jest z gównolitu i papą pokryta. 

1 minutę temu, MMM2121 napisał:


plus Lakers powinni być pod lupą graczy jak złamali NTC DLO. 

I to w jego urodziny. Ale ja i tak będę patrzył na obietnicę minut. 

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

a davisa chyba jeszcze wczesniej)

Odpuściłeś temat NBA przez RL więc pewnie nie wiesz ale Davis ma zagrać najpóźniej w Poniedziałek. Tak Vogel mówił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MMM2121 napisał:


plus Lakers powinni być pod lupą graczy jak złamali NTC DLO. 

ano właśnie, a knicks z kolei odrzucili już parę propozycji za Melo :)

3 minuty temu, Eld napisał:

Odpuściłeś temat NBA przez RL więc pewnie nie wiesz ale Davis ma zagrać najpóźniej w Poniedziałek. Tak Vogel mówił. 

ano widzisz. Także z optymizmem patrzę. Coś tam Clippers widziałem wracają do gry po dołączeniu Rondo, Leonard wydaje się bardziej świeży + doświadczenie z zeszłego sezonu powinno być pomocne. Irving świetny sezon i wbrew obawom dobrze się komponuje z hardenem.

patrzę z optymizmem dlatego nie ma nerwowych ruchów.. Myślę, że KCP to jest właśnie to co tej drużynie brakuje i na niego szczerze mówiąc czekałem.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

 

I to w jego urodziny. Ale ja i tak będę patrzył na obietnicę minut. 

A daj spokój z tymi obietnicami, one nic nie znaczą. 
Dla mnie NYK to wygrywają na lajcie, bo go po prostu bardziej potrzebują, a zdrowi są równie(a być może nawet większym) faworytem do mistrza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.