Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Qcin_69 napisał:

Aż jestemmciekaw dalszych ruchów Rockets, bo jednak 100mln już w salary na przyszły sezon + 2 maksy dla Beala i Adebayo pewnie będzie trzeba rzucić, co tam jeszcze ten Cyrulik przygotował, bo to chyba nie koniec :) 

Beal jak przedłuży z Rockets to może być na 110% pewien, że nie dogra do końca sezonu 2021/2022 w tym mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Beal jak przedłuży z Rockets to może być na 110% pewien, że nie dogra do końca sezonu 2021/2022 w tym mieście.

Czemu? Nie doceniasz Regisa, to Principe Zachodu, skurwiel zawsze sprzedaje w najwyższym punkcie tylko robi to na większych nazwiskach stad tez efekt jest wyraźniejszy- nawet tutaj oddać Greena i jakiś szrot za Nance’a i dostać picki :D Przecież jakbym ja zrobił taki deal to Camby pisałby o Spółdzielni, a tak to cyk, proszę bardzo, Regis jeszcze - zasłużone oczywiście :D- propsy zbiera :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, MarcusCamby napisał:

@Szulim powiedz proszę, że latem nie będziesz sprzedawał Isaaca za psigrosz, tylko po to, by Ci nie psuł tanku?

Odrzuciłem wszelkie propozycje dotyczące issaaca i nadal będę je odrzucał jeśli ktoś zamierza pytać - a deklaratywnie moge powiedzieć ze wyrównam każde pieniądze jeśli ktoś będzie chciał go podkupić ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Szulim napisał:

Odrzuciłem wszelkie propozycje dotyczące issaaca i nadal będę je odrzucał jeśli ktoś zamierza pytać - a deklaratywnie moge powiedzieć ze wyrównam każde pieniądze jeśli ktoś będzie chciał go podkupić ;) 

Trzymam za słowo bo to mój ulubiony zawodnik u Ciebie przed i po porządkach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tangiers napisał:

 

Po stronie Rockets oczywiscie dobry ruch, ale ja juz przyzwyczailem sie do pochwal w ich kierunku. Teraz zobaczymy czy uda sie gdzies upchnac Porzingisa, na ktorego nie moge juz patrzec. 

To dlatego o niego pytałeś? Lubisz się katować białymi jednorożcami? 

50 minut temu, Eld napisał:

Beal jak przedłuży z Rockets to może być na 110% pewien, że nie dogra do końca sezonu 2021/2022 w tym mieście.

A to niby czemu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Dawaj nazwisko GMa Bucks.

Tylko wtedy kiedy mi odpowiesz na pytanie po co Ci tyle centrów?

2 minuty temu, Regis napisał:

A to niby czemu? 

No jak Hardena pogoniłeś to z Bealem raczej się wahał nie będziesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

No jak Hardena pogoniłeś to z Bealem raczej się wahał nie będziesz. 

Kiedy to było? Nie doceniasz tego, że jestem wizjonerem, po tym co Hardena odstawił w Rockets pierwszy byś krzyczał o trade request. 

Wiem, że Beal jest jednym z Twoich celów na FA, ale patrząc na jego lojalność w real NBA i na to, jakie ma perspektywy w Houston raczej powinieneś znaleźć sobie inny obiekt zainteresowania:) 

2 minuty temu, tangiers napisał:

Nie trzeba lubic assetu, ktory sie posiada. 

A to już zależy, jakie kto ma podejście. Ja tam uderzam głównie po graczy, których lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Regis napisał:

Kiedy to było? Nie doceniasz tego, że jestem wizjonerem, po tym co Hardena odstawił w Rockets pierwszy byś krzyczał o trade request. 

Wiem, że Beal jest jednym z Twoich celów na FA, ale patrząc na jego lojalność w real NBA i na to, jakie ma perspektywy w Houston raczej powinieneś znaleźć sobie inny obiekt zainteresowania:) 

 

Mam już inny obiekt zainteresowania ale niestety jest RFA :(.

A Beal nie ma ani krzty powodu aby wobec Ciebie zachowywać się tak jak wobec RL Wizzards. Natomiast co do Hardena to zgoda tyle, że akurat miano wizjonera to Sylwek może sobie tylko rościć. Sorry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Tylko wtedy kiedy mi odpowiesz na pytanie po co Ci tyle centrów?

Noela traktuje jak typowego expiringa. A Cody Zellera bardzo cenię. Dałem jakiś daleki 2nd rounder, by mieć prawa Birda do Niego. Może będę szukał opcji z gamblingiem inwestując w Niego. Wiseman to melodia przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

Nie licząc Qcina który jak zwykle udowadnia, że jest "w formie" to w moim uznaniu mieliśmy wyjątkowo spokojne okienko. 

Największy spokój to był, zwłaszcza jak wymieniłem Blake Griffina :P

Co lepsze ja sam, wciąż mam wątpliwości czy dobrze zrobiłem. Rajcowałem się tym pickiem Bulls i miałem nadzieję na mocnego prospecta, zwłaszcza, że draft 2022 zapowiadany jest od dawna jako ten kozacki ze względu na nowy system draftowy.

A tak to nic ciekawego nie zyskałem. Prawa do Cody Zellera i jakiś pick z poza loterii, gdzie wyciągnę nowego Josha Greena o którym miesiąc po drafcie zapomnę, że mam w rosterze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Eld napisał:

Nie licząc Qcina który jak zwykle udowadnia, że jest "w formie" to w moim uznaniu mieliśmy wyjątkowo spokojne okienko. 

Ja tam jestem bardzo zadowolony z okienka - same wymiany win-win (u mnie zawsze takie - to co Qcin regularnie tylko pisze, u mnie okazuje się prawdą :D), potężne wzmocnienie zespołu, jeszcze pogłębienie składu, a na dodatek główni rywale w konferencji (poza Magic, tu moim zdaniem ciekawie się zadziało) albo cisza albo kosmetyka - to dobry prognostyk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.