Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Cleveland wlacza sie do walki o HCA na wschodzie. Duzo zaplacili, ale potrzebowali wysokiego z dobra obrona, ktory nie potrzebuje touches. Green spelnial czesc z potrzeb zespolu, ale Big Al daje wiekszy komfort w HCO. Przy odrobinie szczescia w drabince moga zawedrowac do 2 rundy. 

Horford short i long term niewiele daje Phoenix, wiec dobry prospect i solidny roles to fajny return. Teraz jeszcze Greena mozna puscic za jakies assety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Myślę że klasyczne win-win i bardzo miłe negocjacje. Pozdro @cvbe.

Warto docenić, że oddał lottery rookie tegorocznego za tryb win now.

Fajna wymiana dla obu stron. Zaraz Wam to wprowadzę. Strasznie spoko Lucas, że dajesz Alowi jeszcze powalczyć o coś. Zwrotkę za gest też otrzymujesz całkiem spoko. No i powodzenia na Wschodzie Cvbe. Kibicuję mocno szczególnie kiedy większość konkurencji śpi i nie robi ruchów. 

Nie oceniając ceny to top3 najbardziej imponujących ruchów w to offseason: Warriors, Lakers i Cavs. Cavs chyba top1. Kings też fajny ruch wykonali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Myślę że klasyczne win-win i bardzo miłe negocjacje. Pozdro @cvbe.

Warto docenić, że oddał lottery rookie tegorocznego za tryb win now.

Szkoda mi Smitha (Greena zresztą też, ale nim zainteresuję się na FA), miał to coś co przyciągnęło mnie też do wyborów Barretta, THT czy Haliburtona, ale Al to klasa sama w sobie, gra genialny sezon. Cavs, tak jak od początku mojej gry tutaj mają grać o jak najlepszy wynik a jeśli jest szansa na awans do PO to zamierzam z niej skorzystać. Horford był trochę brakującym ogniwem w układance i liczę, że tym razem już po głosowaniu nie będę na (wg mnie) słabym 7 miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, cvbe napisał:

To prawda, że C_M zachęcał mnie do tego transferu, ale pierwszy kontakt po Ala był jeszcze przed tą rozmową :)

dziekuje za mile slowa, swietny ruch.

cieszy mnie, ze tak na oko piaty klub w lidze po moim doradztwie zmierza ku znacznej poprawie jakosci.

ogolnie cavs przypomina mi takie denver sprzed lat za igoudali lawsona, sporo dobrych zawodnikow, ktorzy moga utryzmywac wysokie tempo gry, bez jednej wiekszej gwiazdy

wole cavs od naszych hornets sprzed roku

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

 

wole cavs od naszych hornets sprzed roku

Bardzo mnie to cieszy, bo mocno wspierałem @cvbe odkąd przejął po mnie Cavs:) Liczę, że będzie kolejnym GM-em drużyny z Cleveland, która spuści ci łomot w play-offs:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, cvbe napisał:

Horford był trochę brakującym ogniwem w układance i liczę, że tym razem już po głosowaniu nie będę na (wg mnie) słabym 7 miejscu :)

To 7 miejsce jest mocno umowne kiedy do trzeciego brakuje Ci tylko 0,82 winu...

Generalnie fajnie się bawicie na tym Wschodzie. Między trzecim a jedenastym miejscem 2,39W różnicy. Peleton wchłonie pewnie Knicks po T2, a Heat pewnie jeszcze bardziej odskoczą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, człowiek...morza napisał:

dziekuje za mile slowa, swietny ruch.

cieszy mnie, ze tak na oko piaty klub w lidze po moim doradztwie zmierza ku znacznej poprawie jakosci.

ogolnie cavs przypomina mi takie denver sprzed lat za igoudali lawsona, sporo dobrych zawodnikow, ktorzy moga utryzmywac wysokie tempo gry, bez jednej wiekszej gwiazdy

wole cavs od naszych hornets sprzed roku

1.Prawda

2.5 klub któremu pomagasz? A to ja prowadzę Spółdzielnie spoko;) No i @ignazz zdaje się ze nie do końca jest zadowolony z Twojego doradztwa w sprawie Leonarda

3.Prawda

4.Prawda

Numerki oznaczają akapity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Qcin_69 napisał:

No i @ignazz zdaje się ze nie do końca jest zadowolony z Twojego doradztwa w sprawie Leonarda

nie wiem jak na moje murray i 3 picki to zajebiste value jakie dostal (na pewno duzo wiecej niz dostali spurs w realu). zrobilem co moglem zeby byl zadowolony. potem poszedl wlasna sciezka i skutki sa jakie sa

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

nie wiem jak na moje murray i 3 picki to zajebiste value jakie dostal (na pewno duzo wiecej niz dostali spurs w realu). zrobilem co moglem zeby byl zadowolony. potem poszedl wlasna sciezka

O odrzucenia mu w gratisie Rozchwytywanego Courtneya Lee zapomniałeś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Qcin_69 napisał:

 

2.5 klub któremu pomagasz? A to ja prowadzę Spółdzielnie spoko;)

pomagam pro bono, ty oczekujesz zaplaty w zamian

Teraz, Qcin_69 napisał:

O odrzucenia mu w gratisie Rozchwytywanego Courtneya Lee zapomniałeś? 

wtedy byl dobrym rolesem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.