Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, MarcusCamby napisał:

Wątpię, by Norman Powell zrezygnował z takiej kasy.

Jak 11,1M to dla niego dużo to w tym miejscu składam deklaracje (* - o ile nie dozna poważnej kontuzji ), że może śmiało odstępować od player option bo dostanie od rodzimego klubu wyżej niż zwykłe MLE. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Braveheart22 napisał:

@Eld tego multiwaya można wprowadzać, bo wszyscy potwierdzili :)

Coś się nie mogę wziąć za niego. Poudawałem, że pracuję, odkurzyłem, byłem na zakupach, pranie poskładałem i generalnie to robię wszystko aby się za to nie wziąć :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

W ciągu ostatniego miesiąca zagrał przynajmniej 7 dobrych i 3 b dobre. A co do powsciagliwosci GMow, to zdarzało mi się czytać dziesieciostronicowe peany na temat 3x gorszych wafli :)

No tak, ale jak tych wafli masz u siebie to już nie musisz za nich płacić :D Monk to przeciętniak, pewnie nikt się na niego nie rzuci o tak o z ofertą, zostaw go sobie bo masz szansę go taniutko podpisać po sezonie a na niskim kontrakcie może się przydawać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eld @kolader deal nie przechodzi, bo Hill nie może być wymieniony 3 miesiące po podpisaniu umowy, co niestety uruchamia lawinę...

To samo się ma z Boucherem @mac @Alonzo @Szulim i kto tam jeszcze, to samo z Clarksonem @shevcu@cvbe, to samo z Leonardem @january @Principe, to samo z Juancho i może jeszcze kimś, trzeba sprawdzić.

Wszystkie te wymiany przejdą w następnym okienku, teraz nie są zgodne z CBA.

Sorry, ale olśniło mnie dopiero przy Hillu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

@Eld @kolader deal nie przechodzi, bo Hill nie może być wymieniony 3 miesiące po podpisaniu umowy, co niestety uruchamia lawinę...

To samo się ma z Boucherem @mac @Alonzo @Szulim i kto tam jeszcze, to samo z Clarksonem @shevcu@cvbe, to samo z Leonardem @january @Principe, to samo z Juancho i może jeszcze kimś, trzeba sprawdzić.

Wszystkie te wymiany przejdą w następnym okienku, teraz nie są zgodne z CBA.

Sorry, ale olśniło mnie dopiero przy Hillu... 

A nie padło już te pytanie jakiś czas temu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

@Eld @kolader deal nie przechodzi, bo Hill nie może być wymieniony 3 miesiące po podpisaniu umowy, co niestety uruchamia lawinę...

To samo się ma z Boucherem @mac @Alonzo @Szulim i kto tam jeszcze, to samo z Clarksonem @shevcu@cvbe, to samo z Leonardem @january @Principe, to samo z Juancho i może jeszcze kimś, trzeba sprawdzić.

Wszystkie te wymiany przejdą w następnym okienku, teraz nie są zgodne z CBA.

Sorry, ale olśniło mnie dopiero przy Hillu... 

W RL NBA nie mają tur. My mamy. W RL NBA nie skończyli tych tur 24 Grudnia. My tak. 

Jak w 99,9% przypadków jestem za trzymaniem się CBA, tak w tym przypadku to zepsuje i zabije grę. Nikt na to uwagi nie zwrócił przed planowaniem trymestrów więc wywalenie kilku dobrych godzin na śmietnik na negocjowanie wymian czy w moim przypadku - na ich wprowadzanie do arkusza jest zniechęcające. 

Jeśli tak ma być to ja ze skutkiem natychmiastowym składam rezygnację z uczestnictwa w Radzie. Nie podpiszę się pod tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Eld napisał:

Jeśli tak ma być to ja ze skutkiem natychmiastowym składam rezygnację z uczestnictwa w Radzie. Nie podpiszę się pod tym.

Jako zainteresowana strona nie powinieneś zabierać głosu. Jako uczestnik wymian w Twoim interesie jest przepchnięcie swoich deali, a jako Radny powinieneś dbać o to, żeby wszystko szło zgodnie z regulaminem. Nie widzisz konfliktu interesów?

W rl NBA FAs podpisywali od 22.11, u nas trymestr się skończył 17.02. To nie jest kwestia naszych tur, po prostu w tym roku było za krótkie offseason również w realu i w również w rl, kluby są zobligowane do przestrzegania reguły 3 miesięcy. To, że ktoś o tym zapomniał, to nie jest wina Covida.

Teraz, BMF napisał:

Nowo podpisani zawodnicy mogą być trejdowani po 6. lutego.

Chyba, że któryś z nich podpisał kontrakt z 20% zwyżką salary na podstawie praw Birda, wtedy nie, ale nie wiem czy któryś z wymienionych graczy się pod to łapie.

Możesz dać źródło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

Możesz dać źródło?

Cytat

The NBA’s Collective Bargaining Agreement states that – in a typical league year – a free agent who signs with an NBA team can’t be traded for three months or until December 15, whichever is later. That rule has had to be tweaked for 2020/21 to account for the league’s revamped calendar, so the new trade eligibility date for most offseason signees is February 6.

https://www.hoopsrumors.com/2020/12/players-who-cant-be-traded-until-february-6.html

Cytat

 

There’s also a small subset of free agent signees whose trade ineligibility lasts for an four weeks. Typically, these players would become trade-eligible on January 15. Due to the changes to the NBA’s calendar for the 2020/21 league year, that date has been shifted to March 3.

These players all meet a specific set of criteria: Not only did they re-sign with their previous team this offseason, but they got a raise of at least 20%, their salary is worth more than the minimum, and their team was over the cap, using Bird or Early Bird rights to sign them.

https://www.hoopsrumors.com/2020/12/players-who-cant-be-traded-until-march-3.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

Jako zainteresowana strona nie powinieneś zabierać głosu. Jako uczestnik wymian w Twoim interesie jest przepchnięcie swoich deali, a jako Radny powinieneś dbać o to, żeby wszystko szło zgodnie z regulaminem. Nie widzisz konfliktu interesów?

W rl NBA FAs podpisywali od 22.11, u nas trymestr się skończył 17.02. To nie jest kwestia naszych tur, po prostu w tym roku było za krótkie offseason również w realu i w również w rl, kluby są zobligowane do przestrzegania reguły 3 miesięcy. To, że ktoś o tym zapomniał, to nie jest wina Covida.

Prosił bym bez takich insynuacji bo doprowadzi to do sytuacji gdzie zrezygnuję tak czy siak chcąc udowodnić, że wcale tak nie jest. Dla zainteresowanych: mnie w tych wymianach najbardziej chodzi o Zubaca, Naz Reida i swap 1st rounderów. To tak czy siak przeprowadzę, czy będziesz chciał się trzymać CBA jak Mojżesz dekalogu, czy jednak popatrzymy na to, że jest to gra, a gra ma sprawiać przyjemność o czym zresztą pisałem na temacie Rady, że wymiany i ich negocjowanie jest dla mnie jedną z najfajniejszych rzeczy w beGM. Juancho, G. Hill, McDermott mogą spokojnie poczekać. Jestem przekonany, że Kolader na pewno się nie wycofa. Chodzi mi przede wszystkim o fun i o to, że chcesz wyjebać moich kilka, kilkanaście godzin w śmieci.

Nawiązując raz jeszcze do pomówienia na jakie się zdobyłeś. Nie życzę sobie takich tekstów bo gdyby tak było to na przykład mojemu bezpośredniemu rywalowi MMM ujebał bym spokojnie wymianę z Jazz bo nawet nie chcę wskazywać palcem kto był przeciw. Gdybym się kierował tylko swoim dobrem i korzystał ze stołka Radnego to bym nie marnował swojego czasu, nie pisał do kilku ludzi, nie grzebał po całym forum w poszukiwaniu dwóch nowych GMów. Mógł bym takich przykładów przytaczać całe mnóstwo i co jak co, ale ja jestem akurat ostatnią osobą w Radzie która może być o to posądzana. Dodam więcej - dziwny zbieg okoliczności, że to samo tylko dzisiaj usłyszałem o Tobie od dwóch zupełnie nie związanych w moich wymianach osób.

Czuję się urażony tym tekstem. Trochę chamówa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.