Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

no nawet nie wiem jak skomentować wymianę bulls.

 

Sam oddałbym co najmniej(oznacza to, że jakby trzeba to jeszcze bym jakoś podbił ofertę) dwa picki 1-rundowe i murray'a za mccoluma, ale że jedynym oczekiwaniem z drugiej strony był KP, to oczywistem jest, że porozumienie nie miało szans dojść do skutku.

 

I i teraz taki zonk.

 

 

Moze wolal oddac go na Zachod niz na Wschod. Po drugie MJ moze przycisnal dobrze negocjacje, nie grzebal sie z odpisywaniem, wykorzystal chwile, dobrze trafil z dostepnoscia Tima i ma to co chcial ;-)

Regis, przepraszam. Wróć.

A tu o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze wolal oddac go na Zachod niz na Wschod. Po drugie MJ moze przycisnal dobrze negocjacje, nie grzebal sie z odpisywaniem, wykorzystal chwile, dobrze trafil z dostepnoscia Tima i ma to co chcial ;-)

 

No tak, bo w grze forumowej czas to piniondz.

 

Jestem bardzo, bardzo, zawiedziony tym, że Bulls zostało zostawione w bardzo fajnym stanie przez Palnika, jeśli coś by tam miało być problemem to ewentualnie HW na tej umowie. A tu szykuje się rozjebanie kolejnego teamu na drobne i szorowanie dna. Not funny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę z dwóch wymian :) udało się pozyskać McColluma dość małym kosztem - Rossa i tak chciałem oddać, Baynes wyczyścił trochę salary, Joe Johnson jest rok starszy ;) na Swanigana nalegał Timi - nie dziwię się po świetnej SL ;) i jeszcze 7 mln w salary do wykorzystania na zadaniowców ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo w grze forumowej czas to piniondz.

 

Jestem bardzo, bardzo, zawiedziony tym, że Bulls zostało zostawione w bardzo fajnym stanie przez Palnika, jeśli coś by tam miało być problemem to ewentualnie HW na tej umowie. A tu szykuje się rozjebanie kolejnego teamu na drobne i szorowanie dna. Not funny.

 

Słuchaj to co robię ze swoją drużyną to jest mój problem. Mam swój pomysł na ten team i tyle. Ja nie komentuję decyzji innych. Z tym szorowaniem  dna to poczekajmy. Proponowałbym się skoncentrować na swoim teamie.

 

Po za tym przejąłem roster , który zbudował ktoś inny. A chcę mieć 100 % własny.

no ja powiem tyle. Sami mnie zmuszacie do tankowania :grin:

 

byłem gotów rozbić bank dla Mccoluma, bo widziałem w nim gościa, który z obecnym składem zrobi mi PO, no ale cóż :tongue:

 

To trzeba było się zgłosić z konkretną ofertą.

Edytowane przez Timi Hardaway
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj to co robię ze swoją drużyną to jest mój problem. Mam swój pomysł na ten team i tyle. Ja nie komentuję decyzji innych. Z tym szorowaniem  dna to poczekajmy. Proponowałbym się skoncentrować na swoim teamie.

 

Po za tym przejąłem roster , który zbudował ktoś inny. A chcę mieć 100 % własny.

 

Od tego jest ten temat. Od głaskania po główkach i wytykania palcami. 

 

Nie chodzi o to, że zmieniasz roster. Spójrz na wyższe komentarze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgoda. Ale mnie one nie interesują w ani jednym procencie. Przede mną droga, która ja wybrałem sam.

 

No niestety, ale wszystko to tu działa jako prawo naczyń połączonych

 

Jeśli Cię nie interesują to sobie przeczytaj i nie reaguj.

 

Akurat wyszło, że Ciebie wypada wytknąć, a MJ pogłaskać. Może kiedy indziej będzie odwrotna sytuacja. To wtedy tak się stanie. Nothing personal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli CJ poszedł za Swanigana i pick w zakresie 20-30? ja jebie nie mam słów

 

january - moja luźna propozycja jest taka, żeby każdy nowy chętny do gry musiał odpowiedzieć na kwestionariusz/quiz, gdzie musiałby ocenić 3-5 wymian i na tej podstawie ocenimy czy się nadaje i nie zrobi rozpierduchy - bo niestety im więcej będzie takich deali, tym więcej ludzi będzie wkurwionych i zrezygnuje w końcu z gry

 

edit: a w ogóle wcześniej go jack za Drummonda opchnął co też jest dziwne - czy ludzie zapomnieli, że CJ to top40 zawodnik i za takiego trzeba dać dwa lub trzy bardzo dobre assety??

 

btw to nie jest żaden personalny pojazd, każdy ryzykuje i może zrobić zły deal, ale no tutaj się czasem zdarzają już tak ewidentne rabunki, że to widać jak na dłoni już w dniu wymiany kto wyraźnie przegrał

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.