Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Btw miejsce miejscem, Zion Zionem (jego akurat nie kupuję xD) + zajebistość Trae, ale takim ruchem Dallas dużo tracą w kwestii tej słynnej kultury organizacji. Pomijając kwestie value to moim zdaniem gracza, którego dopiero co zapewniano o wierze w niego, gracza który jest ciężko kontuzjowany, gracza którego samemu wybrało się w drafcie (i to osobiście, a nie jako wybór po prostu organizacji) nie powinno się w tym momencie odwracać. Mysle, ze superstarzy tez beda za rok pamietac o tym jak Dallas traktuje kluczowego gracza organizacji, gdy ten złapał kontuzję i to nic osobistego karpik (mam wrazenie, ze w tej grze wielu GM-ów jakąś krytykę personalnie odbiera, ale nie chce tu nickami rzucać), po prostu tak to wygląda z boku w mojej opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Qcin_69 napisał:

Świetny deal Wariat, sam bym tego lepiej nie wymyślił 

Qcin ktoś Ci się na konto wjebał.

Ty i skromność?

9 minut temu, Braveheart22 napisał:

 ale widać, że @elwariato stawiał warunki w tej wymianie.

Jak byś widział jaką miałem ofertę od Karpika po SGA to byś pod stół wpadł, ale nie zwykłem i nie będę ujawniał takich szczegółów bez zgody drugiej strony.

To co Wariat dostał to takie 1/3 tego co ja mogłem wyciągnąć. 

Niech to pokaże, że o SGA nie ma co mnie pytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Qcin ktoś Ci się na konto wjebał.

Ty i skromność?

Jak byś widział jaką miałem ofertę od Karpika po SGA to byś pod stół wpadł, ale nie zwykłem i nie będę ujawniał takich szczegółów bez zgody drugiej strony.

To co Wariat dostał to takie 1/3 tego co ja mogłem wyciągnąć. 

Niech to pokaże, że o SGA nie ma co mnie pytać.

XD/

Eld po Twoich tegorocznych wymianach to wnioskuje ze ta 1/3 wartości wg Ciebie a wg mnie różnią się dość znacznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

XD/

Eld po Twoich tegorocznych wymianach to wnioskuje ze ta 1/3 wartości wg Ciebie a wg mnie różnią się dość znacznie

A właśnie Mac się pytał czy między Thunder i Wolves jest sztama.

@mac masz odpowiedź.

Qcin to coś pierdolnie a nawet nie potrafi argumentów przedstawić a ja każdy swój ruch wytłumaczę z miłą chęcią.

Niech Ci Karpik napisze na PM co mi oddawał za SGA a później wróć tu publicznie przeprosić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

A właśnie Mac się pytał czy między Thunder i Wolves jest sztama.

Spytałem czy jest komitywa, sztama użyłem jako wyjaśnienie słowa komitywa, którego nie znałeś.

dowód:

image.png.a9951d0e4ece9d8622a762a1aa072942.png

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

A właśnie Mac się pytał czy między Thunder i Wolves jest sztama.

@mac masz odpowiedź.

Qcin to coś pierdolnie a nawet nie potrafi argumentów przedstawić a ja każdy swój ruch wytłumaczę z miłą chęcią.

Niech Ci Karpik napisze na PM co mi oddawał za SGA a później wróć tu publicznie przeprosić. 

Eld mnie nie obchodzi co kto może dać, Ty na razie oddałeś 1 rundę i 2x2runde za duet Ish Smith i Bruce B. A do tego dałeś 20 mln na 2 lata Juancho, przecież to póki co są najgorsze ruchy w tym offseason ze wszystkich GMow, to nic osobistego, po prostu to są fatalne decyzje.

2 minuty temu, Eld napisał:

Pragnąłem rozwinąć co masz na myśli. Wszak spółdzielnia bywa podstępna a nie, że nie znałem rozumienia tego słowa.

Tak czy siak Qcin dba o to aby sztamy nie było. 

A to przepraszam, zajebiste ruchy Eld ❤️ każdy superstar marzy o takim zespole, teraz lepiej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio tak fetujecie tego połamańca z którego może nie być już koszykarza? Gdzie w druga stronę idzie mocno popularny gracz? Pick sroga dopłata ale przecież to Jazz maja finansowy kłopot a teraz jeszcze skracają o dwa lata taniego gracza bo JI chce wypłaty już w lato. Fatalna wymiana dla Jazz a wy to jeszcze fetujecie?

@karpik gratulacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Braveheart22 napisał:

Przecieram oczy ze zdumienia po tym dealu, serio. Cenię dosyć mocno obu graczy i Mikal na pewno sporo wniesie do Mavs, ale widać, że @elwariato stawiał warunki w tej wymianie.

@karpik

Rozumiem Twój interes w tej wymianie, ale trochę nieładnie postapiłeś z wymianą JI w tym momencie. Jeszcze bym absolutnie zrozumiał, jeśli byłby to gracz, którego gdzieś tam pozyskałeś w jakiś wymianach, w międzyczasie i pchasz go dalej (wtedy ok), ale on chyba był draftowany przez Ciebie (nie mylę się?). Wygląda to na to jakbyś dopłacał, żeby się pozbyć kłopotu czy ryzyka. 

Wyżej napisałem powody oddania Isaaka, to była dla mnie najtrudniejsza wymiana jak dotąd tutaj, ale była nieunikniona chcąc myśleć spokojnie o lecie'21. 

7 minut temu, Lucas napisał:

Btw miejsce miejscem, Zion Zionem (jego akurat nie kupuję xD) + zajebistość Trae, ale takim ruchem Dallas dużo tracą w kwestii tej słynnej kultury organizacji. Pomijając kwestie value to moim zdaniem gracza, którego dopiero co zapewniano o wierze w niego, gracza który jest ciężko kontuzjowany, gracza którego samemu wybrało się w drafcie (i to osobiście, a nie jako wybór po prostu organizacji) nie powinno się w tym momencie odwracać. Mysle, ze superstarzy tez beda za rok pamietac o tym jak Dallas traktuje kluczowego gracza organizacji, gdy ten złapał kontuzję i to nic osobistego karpik (mam wrazenie, ze w tej grze wielu GM-ów jakąś krytykę personalnie odbiera, ale nie chce tu nickami rzucać), po prostu tak to wygląda z boku w mojej opinii.

Ja się generalnie zgadzam (poza nawiasem o Zionie), ale moim głównym celem jest dbanie o jak najlepszy roster. Dostaję super wzmocnienie w tym sezonie i elastyczność na lato, ba, mogę nawet dać temu samemu Isaakowi nowy kontrakt, a Jazz bez roszad w składzie będą mieć finansowy problem, by wyrównać. 

Chciałem Isaaka wymienić na top swingmana na rookie contract przez co najmniej 2 lata. Z SGA się nie udało, drugim i ostatnim graczem na liście był Bridges, którego obserwowałem bardzo uważnie i jest tym, kogo potrzebuję. On będzie miał sezony w stylu 50-40-90, nie potrzebuje piłki, broni najlepszych swingmanów w lidze.

Mając milion assetów widzę też, że stałem się trochę ich zakładnikiem (jak Ainge w real) i cena dla mnie jest pewnie wyższa niż u innych. Jednak obserwacja tego jak kisił te assety Danny Ainge skłoniła mnie do pójścia nieco agresywniejszą i bardziej odważną drogą. Raz wtopiłem z Zhaire, teraz mogę też się pomylić, ale mając perspektywę możliwej straty JI za free w przyszłe lato, a dostanie gracza będącego na trajektorii do zostania star role playerem, w dodatku bez kłopotów zdrowotnych, to postawiłem na pewniejszego gracza + elastyczność finansową. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Qcin to coś pierdolnie a nawet nie potrafi argumentów przedstawić a ja każdy swój ruch wytłumaczę z miłą chęcią.

Hmm pamietam, ze jak obejmowałem Tunder to byli w fatalnej sytuacji finansowej, ale mieli ciekawych prospectow np: Brown, Sabonis, Sga

teraz został tylko Sga, a jeśli plan pozyskania jakiś wolnych agentów się nie powiedzie, to zostaniesz przecież goły i wesoły. A imho są małe szanse, aby ktoś z topu zawiązał do Okc za rok. 
 

czy tutaj twoim zdaniem nie przeceniles cap space? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

(poza nawiasem o Zionie)

Ja tu po prostu "walczę" z hypem na niego i irytują mnie Pelicansi w National TV częściej od lepszych od siebie zespołów czy tyle razy częściej od ciekawszej dla mnie Atlanty, bo ja generalnie mam Trae > Zion i teraz i future :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Qcin_69 napisał:

Eld mnie nie obchodzi co kto może dać, Ty na razie oddałeś 1 rundę i 2x2runde za duet Ish Smith i Bruce B. A do tego dałeś 20 mln na 2 lata Juancho, przecież to póki co są najgorsze ruchy w tym offseason ze wszystkich GMow, to nic osobistego, po prostu to są fatalne decyzje.

trudno sie nie zgodzic xddd

i to pomimo roznic miedzy nami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

Serio tak fetujecie tego połamańca z którego może nie być już koszykarza? Gdzie w druga stronę idzie mocno popularny gracz? Pick sroga dopłata ale przecież to Jazz maja finansowy kłopot a teraz jeszcze skracają o dwa lata taniego gracza bo JI chce wypłaty już w lato. Fatalna wymiana dla Jazz a wy to jeszcze fetujecie?

@karpik gratulacje. 

o i bardzo ładna opinia :P tak naprawdę na dwoje babka wróżyła, jak u Issaca ze zdrowiem to wielka niewiadoma, plus Mikal jeśli jeszcze się rozwinie to Mavs może wyjść in+ dlatego na razie Jazz do końca nie świętują, ale pożyjemy zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

irytują mnie Pelicansi w National TV

ale to wynika raczej z tego jakim wyjątkowym i unikatowym graczm jest Zion i go chce oglądać większość, nawet jeśli nie jest jeszcze w pełni fundamentalnym grajkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.