Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, człowiek...morza napisał:

no tamten deal love'a byl idealnym przysłonięciem jakiś własnych, wyimaginowanych wizji nad zdrowym rozsądkiem

polishman jak mniemam

"ekspert"

Ogólnie polishlamie jak wiedzy nie można odmówić tak deale z udziałem Love i Otto Portera były słabe lub bardzo słabe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

@eMeS musisz coś oddać, np kasę od Knicks albo prawa do Kevina Hervey.

2.61 W przeciwieństwie do RL NBA nie trzeba koniecznie wysyłać w drugą stronę czegokolwiek typu top55 protected 2nd round pick, czy stashowanych graczy. Każdy klub ma zawsze jakichś stashowanych no-name'ów i tak to jest traktowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem pewny, że Wojtek miałby tak ~top5 czystą wiedzę wśród BeGM jeśli chodzi o koszykówkę, ale na pewno nie byłby w TOP5 GM-ów ;) Trochę jak c_m napisał.

Rozumiem czemu Karpik ten deal zrobił teraz, ale długoterminowo Jazz go wygrali, jeśli tylko ogarną swoje finanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Isaaca, to jest to jeden z moich ulubionych graczy, miałem nadzieję, że dogada extension z Magic i będę mógł go przedłużyć i ja, ale się na to nie zanosi, za rok będzie miał wysoki cap hold i istniało duże ryzyko, że stracę go za darmo. No i przede wszystkim zdrowie, ja wierzę, że on wróci do formy fizycznej, ale jednocześnie mam obawy o kolejne kontuzje. Jego sufit jest wyższy od Bridgesa, ale tylko nieznacznie, jednak Mikal chyba w karierze nie opuścił jak dotąd żadnego meczu, to stud i już teraz jakieś top10 rolesów w lidze, idealny gracz do mojego zespołu (lepszy fit od Isaaca), w dodatku na rookie contract jeszcze przez dwa lata.

Trudna decyzja, ale latem będę pamiętał o Jonathanie, to mogę obiecać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Qcin_69 napisał:

Świetny deal Wariat, sam bym tego lepiej nie wymyślił 

dobry debiut

10 minut temu, karpik napisał:

Co do Isaaca, to jest to jeden z moich ulubionych graczy, miałem nadzieję, że dogada extension z Magic i będę mógł go przedłużyć i ja, ale się na to nie zanosi, za rok będzie miał wysoki cap hold i istniało duże ryzyko, że stracę go za darmo. No i przede wszystkim zdrowie, ja wierzę, że on wróci do formy fizycznej, ale jednocześnie mam obawy o kolejne kontuzje. Jego sufit jest wyższy od Bridgesa, ale tylko nieznacznie, jednak Mikal chyba w karierze nie opuścił jak dotąd żadnego meczu, to stud i już teraz jakieś top10 rolesów w lidze, idealny gracz do mojego zespołu (lepszy fit od Isaaca), w dodatku na rookie contract jeszcze przez dwa lata.

Trudna decyzja, ale latem będę pamiętał o Jonathanie, to mogę obiecać.

nie no isaac ma znacznie wyzszy sufit

@elwariato poruchał hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Mikal to gracz z sufitem Covingtona, a nie żaden stud. 

Nie rozumiem tego dealu dla Mavs, zwłaszcza że dorzucili jeszcze dwa picki w tym jeden first. 

Gratulacje dla @elwariatos@elwariatos@elwariatos@elwariato @elwariato może jest tu potencjał jednak :)

Ohhh Camby...jego sufit jest znacznie wyżej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mac napisał:

ale @elwariato to kutas, proponował mu za Mikala Bridgesa wszystkie moje assety

regularnie co miesiąc lub dwa proponowałem mu za Mikala Bridgesa najlepsze assety*, a teraz ten sprzedał go bez słowa.

*najlepsze assety oznacza równowartość wszystkich assetów NOP.

ty mi tylko zdjęcia kotów przysyłasz :P  od razu przy okazji warto ostrzec przez Mackie znanym kotofilem :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, elwariato napisał:

ty mi tylko zdjęcia kotów przysyłasz :P  od razu przy okazji warto ostrzec przez Mackie znanym kotofilem :P 

Proponowalem looneya i jakies picki.

A co do kotow, to nie tylko zdjecia ale tez filmy czy gify

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bridges zajebisty rols, ale pakiet dla Jazz jest znacznie lepszy, tu 1:1 byłoby w mire równe choć dalej ze wskazaniem na Jazz, a dodatek tego picku Kings pokazał jak doskonałym negocjatorem musi być Wariat. Czapki z głow, jestem pod wrażeniem.

Rozumiem tez intencje Dallas- super rols + rok dłuższy kontrakt + miejsce na maksa za rok, wiec sportowo to fajny ruch na ten sezon, ale pod względem ceny to ostro przepłacone bo za takiego Isaca można byłoby pewnie mieć choćby Smarta który daje większy impact od Bridgesa a dodatkowo zachowałoby się pick Kings :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecieram oczy ze zdumienia po tym dealu, serio. Cenię dosyć mocno obu graczy i Mikal na pewno sporo wniesie do Mavs, ale widać, że @elwariato stawiał warunki w tej wymianie.

@karpik

Rozumiem Twój interes w tej wymianie, ale trochę nieładnie postapiłeś z wymianą JI w tym momencie. Jeszcze bym absolutnie zrozumiał, jeśli byłby to gracz, którego gdzieś tam pozyskałeś w jakiś wymianach, w międzyczasie i pchasz go dalej (wtedy ok), ale on chyba był draftowany przez Ciebie (nie mylę się?). Wygląda to na to jakbyś dopłacał, żeby się pozbyć kłopotu czy ryzyka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.