Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Cudowny deal Wizards, słaby Hawks, baaaaardzo słaby Mamphis 

 

Nie no Memphis zrobiło deal przeciętny IMO, ale nie jakiś fatalny, bo mimo wszystko dostali pick za dwie roczne umowy i Craiga, który kto wie, moze miec lepsza wartosc w okolicy deadline niz teraz (teraz coz, sam go nie przyjałem jak zobaczylem jak długa jest ta umowa).

 

Wizards: A

Memphis: C

Hawks: D

No ale @Sylvinho. wygryw mocno w tej wymianie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Nie no Memphis zrobiło deal przeciętny IMO, ale nie jakiś fatalny, bo mimo wszystko dostali pick za dwie roczne umowy i Craiga, który kto wie, moze miec lepsza wartosc w okolicy deadline niz teraz (teraz coz, sam go nie przyjałem jak zobaczylem jak długa jest ta umowa).

 

Wizards: A

Memphis: C

Hawks: D

Wizards :A+
Hawks:D

Memphis:F 

Szkoda, bo Memphis miało fajny core i dużo capspace, tutaj można było już myśleć o ataku na PO w tym roku na słabym zachodzie, gdzie poza ~top6 jest otwarta walka o PO- Memphis top3 zespołów do prowadzenia to było tego lata :P teraz nie jest nawet w top15:P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, LONGER01 napisał:

Co jaki czas będzie aktualizowany arkusz? Bo ja już się pogubiłem kto jest u kogo :) 

Na tyle, na ile nam czas pozwala to wrzucamy na bierząco.

Ja będę je wklepywał sukcesywnie po potwierdzeniu, ale wcześniej muszę je sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mac napisał:

Ciechocinek to mekka beGM

Cała Polska, w cieniu Tężni :D 

2 minuty temu, january napisał:

Jedna kontuzja Hardena w Wizz i ten pick będzie w sumie mega cenny.

Tam jest obecnie Harden-Durant-Capela-Cameron Johnson i... nawet nie ma kasy na minima dla vets tylko część musi iść dla undrafted grajków. Także warto poczekać czy czegoś dalej Sylwek nam nie zaproponuje, niemniej zrzutka Fourniera i Craiga w podbramkowej sytuacji za prawdopodobnie lepszy pick to świetny deal.

Tam na razie mimo 2xSS dość ciężko z wejściem do PO może być.

Duet Harden-Durant weszłoby do Po nawet z Russellem na PG i Robinem Lopezem na centrze :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Qcin_69 napisał:

Szkoda, bo Memphis miało fajny core i dużo capspace, tutaj można było już myśleć o ataku na PO w tym roku na słabym zachodzie, gdzie poza ~top6 jest otwarta walka o PO- Memphis top3 zespołów do prowadzenia to było tego lata :P teraz nie jest nawet w top15:P 

BMF z tymi memphis by raczej PO nie zrobil, podobnie jak wiekszosc gmow tutaj.

Moze tylko czlowiek z morza i Marcus camby by wprowadzili ich do PO, ale tam tez wyiazd po 1rundzie raczej oczywisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

A jak się połamie też Durant, to może być nawet cenniejszy niż pick Hawks

@eMeS zalajkuj post, jeżeli Cię do tego zmusili...

Zmusili mnie! GMowie którzy myślą, że mają pewne PO, a tymczasem ich frenczajz plejera nikt w NBA nie chce ; )

Ja tam widzę otwarty 8 spot na wschodzie i się wzmacniam jak mogę. Na FA nic lepszego nie ma, Fournier to stablina, dobra ofensywa, a przy PG pokroju Jamala nie będzie musiał kreować za całą drużynę + ma wysokich dobrych w tą całą zabawę w pick&rolle

J Murray - Fournier - Wiggins - Wood/Millsap - WCJ , trochę tu potrzeba szczęścia, nad ławką trzeba popracować, ale ja widzę potencjał żeby to zagrało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ozzy110 napisał:

@Eld ty na razie nic nie zmieniaj bo ja jeszcze moratorium nie skończyłem. Wstrzymaj się z tym do 19.00

 

 

Dobrze, że mi to napisałeś bo właśnie miałem nad tym siadać na poważnie.

Póki co wprowadziłem tylko dwa transfery ( swoje, a co ) oraz skasowałem 3 drużynom zrzucone już cap holdy ( OKC, POR, SAC ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Dobrze, że mi to napisałeś bo właśnie miałem nad tym siadać na poważnie.

Póki co wprowadziłem tylko dwa transfery ( swoje, a co ) oraz skasowałem 3 drużynom zrzucone już cap holdy ( OKC, POR, SAC ).

Oj byczku Portland jeszcze nie skończyłem. Poczekaj te 2 godzinki bo ja tu teraz walczę z gorączką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, eMeS napisał:

Zmusili mnie! GMowie którzy myślą, że mają pewne PO, a tymczasem ich frenczajz plejera nikt w NBA nie chce ; )

Pierwsze słyszę, żeby Pacers próbowali handlować Sabonisem:)

12 minut temu, eMeS napisał:

 

Ja tam widzę otwarty 8 spot na wschodzie i się wzmacniam jak mogę. Na FA nic lepszego nie ma, Fournier to stablina, dobra ofensywa, a przy PG pokroju Jamala nie będzie musiał kreować za całą drużynę + ma wysokich dobrych w tą całą zabawę w pick&rolle

J Murray - Fournier - Wiggins - Wood/Millsap - WCJ , trochę tu potrzeba szczęścia, nad ławką trzeba popracować, ale ja widzę potencjał żeby to zagrało. 

WIzards nie zrobili play-offs mając przy Fourniera z Hardenem i Capelą, więc nie za bardzo wiem na jakiej podstawie wyciągasz wniosek, że Fournier z Murrayem i Wigginsem mieliby tu coś zdziałać. I to już nawet nie chodzi o mnie, bo przy Westbrooku nie jestem absolutnie żadnym pewniakiem do play-offs ( chociaż wciąż z dwoma all-starami i graczem, który był w najlepszej piątce bańki mam dużo więcej argumentów od Ciebie), po prostu Wschód jest przejebanie mocny tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ozzy110 napisał:

Oj byczku Portland jeszcze nie skończyłem. Poczekaj te 2 godzinki bo ja tu teraz walczę z gorączką

Portland i tak zrzuca wszystkie cap holdy więc nawet szkoda Twojego czasu.

Poczekam. Innym się bardziej śpieszy niż mnie. 

Co nie zmienia faktu, że zachęcam wszystkich którzy mają zamiar zrzucać cap holdy do robienia tego. Wprowadzę to jak Ozzy da mi zielone światło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.