Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, fluber napisał:

Przecież ja 1st pick Charlotte 2020 oddawałem do Cavs we wrześniu, także nie wiem, kiedy go pozyskiwałeś, ale ja już miałem kompletny skład, jak oddawałem ten pick, więc nie wiem na co liczyłeś:)

Na Howarda i RW razem;) niech mi ktoś z ręka na sercu powie ze wierzył w takie zestawienie poza naszym magikiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, ignazz napisał:

Jokic to wspaniały gracz i jak cześć GM mających swoje kotwice sprawia ze masz samograja gdy gramy w Denver 2018-20  korzystasz z uroku Denver dziś a  ja jestem na dorobku i szukam lidera którego mi żałujecie

nikt Ci nie kazał klepać dealu z Leo skoro nie wierzyłeś w Murraya, jego też oddałeś za jakieś frytki, a teraz żal, że Ci żałujemy lidera? 

niczego Ci nie żałuje, PG pójdzie tam gdzie zechce @Principe, nie podoba mi się tylko Twoje żąglowanie pod tezę, nie rób z siebie ofiary, miałeś mnóstwo fajnych assetów w garści, ale osrałeś zbroje by potem chwytać się byle czego by nie wpaść w przeciętność, powiedzmy to sobie otwarcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

miałeś mnóstwo fajnych assetów w garści, ale osrałeś zbroje by potem chwytać się byle czego by nie wpaść w przeciętność, powiedzmy to sobie otwarcie

Niestety @ignazz też prawda. Z Kawhi mogłeś zrobić mistrzostwo i nie wytrzymałeś presji.

A assety z uzyskania Leo też rozdrabniałeś lub fatalnie inwestowałeś jak 1st pick za Steina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego wartość zweryfikowali sami GM Real nba gdzie poszedł koszmarnie tanio. Wiem ze były plotki z lakers ale mało kto rzucił assety. U nas więcej chce zydzic na okazjach wiec było gorzej. 

Teraz, człowiek...morza napisał:

Nie no Leonard musiał odejść i Ignazz dobrze się zachował. On był nie do utrzymanai w Spurs.

Oferty też poszły dobre.

Oddałem lepiej niż w realu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Teraz każdy mądry z Leonardem. Znowu wypiszecie jakie to oferty szły za niego. PrAwda była taka ze był ogólny lament ze nie zostanie a ze zdrowiem nic nie było wiadomo. Ryzyko było w obie strony. Przerabialiśmy to wielokrotnie. 

nawet jeśli, to nie musiałeś brać Murraya skoro w niego nie wierzyłeś, zwłaszcza, że zestaw picków Den był raczej marny, a dodatkowo przejąłeś kontrakt Lee (to już trochę grubszy lol)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

nawet jeśli, to nie musiałeś brać Murraya skoro w niego nie wierzyłeś, zwłaszcza, że zestaw picków Den był raczej marny, a dodatkowo przejąłeś kontrakt Lee (to już trochę grubszy lol)

Przecież tłumaczyłem ze biorąc Murraya na jego niskich rookie dwóch latach totalnie nie spodziewałem się ze Denver wywala 170.000.000 

nie mając Jokica taki rozgrywający był dla mnie nie pasujący na slocie max contract. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Niestety @ignazz też prawda. Z Kawhi mogłeś zrobić mistrzostwo i nie wytrzymałeś presji.

A assety z uzyskania Leo też rozdrabniałeś lub fatalnie inwestowałeś jak 1st pick za Steina.

Przeciez Leonard nie chciał juz nawet stopy postawic na meczach w San Antonio, wiec zwrot jaki dostal Ignazz czyt. Porzingis i tak byl bardzo wysoki, zwlaszcza biorac pod uwage fakt, ze Leonard zaraz zostawal FA. Są jakies przeplacenia (Morris, Murray), ale nie ma zlych kontraktow, a jest jeszcze ~blue chip jak Collins. Jakbym byl kibicem Spurs to modlilbym sie o taka a nie drżał przed extension Derozana. Buford zrobil to znacznie gorzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

i obiektywnie rzecz biorąc nie wiem jak można nie wybrać tu Beala i uciekać

To nie było Beal Leonard tylko plus ciężki kontrakt dodatkowo. I ostatecznie nie przypominam sobie aby to było do klepnięcia. Beal Leonard bym robił lekko i nawet przy kontuzji Leonarda coś dorzucił. Tam tak nie było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

To nie było Beal Leonard tylko plus ciężki kontrakt dodatkowo. I ostatecznie nie przypominam sobie aby to było do klepnięcia. Beal Leonard bym robił lekko i nawet przy kontuzji Leonarda coś dorzucił. Tam tak nie było. 

no ja na koncu to wycofalem, bo wolalem, żeby kp trafił na zachod a nie do sylvinho 😛

z reszta tam wgl bylo smiesznie, bo z sylvinho mialem juz klepnięte pod warunkiem, że w ciągu godziny nikt sie nie odezwie. no i w ciągu tej godziny doszło do dealu z Lbs. 

ale penie jakbys przycisnął to by sie skonczylo na bealu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Przecież tłumaczyłem ze biorąc Murraya na jego niskich rookie dwóch latach totalnie nie spodziewałem się ze Denver wywala 170.000.000 

nie mając Jokica taki rozgrywający był dla mnie nie pasujący na slocie max contract. 

to słaby research zrobiłeś, od początku było wiadome, ze Jamal to będą okolice maksa jeśli bedzie się dslej tak rozwijał, bez sensu był taki trade, SS za grajka, którego nie możesz oszacować i 3 bieda picki, wyszło na to, ze sobie zeszłeś z Leonarda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tangiers napisał:

Przeciez Leonard nie chciał juz nawet stopy postawic na meczach w San Antonio, wiec zwrot jaki dostal Ignazz czyt. Porzingis i tak byl bardzo wysoki, zwlaszcza biorac pod uwage fakt, ze Leonard zaraz zostawal FA. Są jakies przeplacenia (Morris, Murray), ale nie ma zlych kontraktow, a jest jeszcze ~blue chip jak Collins. Jakbym byl kibicem Spurs to modlilbym sie o taka a nie drżał przed extension Derozana. Buford zrobil to znacznie gorzej

Tam były ostre zgryzy w szatni. Przecież Tony Parker, który sportowo już wiele nie znaczył, jechał z Kawhi Leonardem jak z burą suką publicznie w mediach. Ignazz znając konflikt działał dużo lepiej niż Buford. Do tego Spurs nie chcieli dać maxowi Kawhiemu i chyba posady jemu wujkowi. Ignazz mógł poczekać na Kawhi Leonarda.

Lepsza sytuacja niż RL Spurs, ale można było to rozegrać lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

to słaby research zrobiłeś, od początku było wiadome, ze Jamal to będą okolice maksa jeśli bedzie się dslej tak rozwijał, bez sensu był taki trade, SS za grajka, którego nie możesz oszacować i 3 bieda picki, wyszło na to, ze sobie zeszłeś z Leonarda

Brogdon Murray Collins. Wszystko pochodzi z assetow za Leonarda. Wypraszam sobie. 

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Tam były ostre zgryzy w szatni. Przecież Tony Parker, który sportowo już wiele nie znaczył, jechał z Kawhi Leonardem jak z burą suką publicznie w mediach. Ignazz znając konflikt działał dużo lepiej niż Buford. Do tego Spurs nie chcieli dać maxowi Kawhiemu i chyba posady jemu wujkowi. Ignazz mógł poczekać na Kawhi Leonarda.

Lepsza sytuacja niż RL Spurs, ale można było to rozegrać lepiej.

I tak chciałem ale wasze opinie mimo wszystko jako 1/29 agenta były negatywne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.