Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Prawda jest taka, ze january okradl Kings dzieki czemu Lakers sa w teraz tu gdzie są (czyli sa w gronie contenderow i maja dwóch niezlych prospectow), cm kradl wielokrotnie, ale najbardziej okradł LAFa (kiedy gdzies uslyszalem teorie, ze LAF to mac czyli ziomek czlowieka_morza, oczywiście nic nikomu nie zarzucam bo nie mam pojecia czy to ma cos wspolnego z prawda) od ktorego za Melo dostal picki zamiast samemu doplacac do Melo, to ustawilo go na resztę gry i wtedy nikt nie krzyczal i nie blokowal trejdow.. Wydaje mi sie, ze mamy doczynienia z podwojnymi standardami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, january napisał:

Qcinowi jeszcze większych kradzieży też nikt nie blokował. Nie dlatego tu będzie blok jak to nie jest jeden wielki trolling Twój i Qcina tylko (mega rozczarowanie  notabene Sla w kontekście tego co pisaliśmy nie wiem 3 dni temu na priv?)

Od tego czasu trochę sie zmienilo, a ja jednak zostaję w grze więc w sumie nie wiem o co chodzi? Wiem, że pisałem ze odchodze, ale szkoda mi bylo tego czasu poswieconego na tą grę. Obiecalem sobie tylko, że jesli jeszcze raz cos zawale przez brak czasu to wtedy odejdę. (Gdyby nie ten czas to moze Bucks byliby w troche lepszym polozeniu :p)

kolejna sprawa, dlaczego piszesz ze tu bedzie blok i tyle? Co najwyzej to mogloby byc jakies glosowanie (ale tego nie ma w regulaminie chyba) a nie, ze january powie że blokujemy to blokujemy i koniec tematu. :)

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Pominąłeś jeszcze jedno dość ważne zdanie w cytacie, KTÓRY ODNOSIŁ SIĘ DO LILLARDA I WESTBROOKA czyż nie?

I ogólnie nie porównujmy Bux do Rox pod względem poziomu bo to obraza, doskonale sam wiesz (i to pisałeś), że HOU to się psim swędem w WCF znaleźli.

Wchodzącego w prime Giannisa dopiero do Hardena.

Giannisa, który kocha Milwaukee i nie ma ćwierci słowa o jego możliwym odejściu (przypuszczalnie zdecydowanie najlepszym zawodniku najbliższej dekady w NBA).

Lillard tez kocha Portland no i co z tego ?:) 

Bux awansowali do Finału Konferencji ale stracili Khrisa wiec to jest chyba jakieś tam osłabienie czy zaraz się dowiem ze Khris to jest kasztan i bez niego będą lepsi :) 

Giannis wchodzi w prime, ale Harden tez z niego jeszcze nie wyszedł i nic nie zapowiada żeby prędko to nastąpiło- co zabawne bo zamiast Giannisa można by było wstawić Curryego w porównaniu z Hardenem, tylko tutaj argument o prime działa na korzyść Hardena ale to o Curryego kruszyłbys kopie , a Hardena skierowałeś PM do Regisa .

I teraz zastanówmy się czemu January, jedyny sprawiedliwy w tej grze , mógłby mieć problem z przejściem Giannisa do Minnesoty, ale odejście Hardena przyjął dziwnie spokojnie .

Czy naprawdę uważa ze odejście Hardena byłoby bardziej prawdopodobne, czy może dlatego ze Minnesota z Lillardem i Giannisem to jest gwarantowany wpierdol dla Lakersow przy każdej możliwej okazji ? 

Minnesota która miała przez lata babrać się w bagnie nagle dostała kopa , a GM zamiast czekać na wytrysk formy wszystkich Bellow Jacksonow i Meltonow zrobił to co SS (Lillard) lubią i cenią najbardziej - dokooptował im kolejna Super Gwiazdę .

Jasiek nikt nie miał w tej grze takiego handicapu jak Ty, nie tylko dostałeś Lebrona za frajer, ale tez DARa wypłakałes za 13 mln na sezon, do tego masz Lakers, a mimo to udało Ci się stworzyć zespół który w najbliższej dekadzie będzie odpadał w każdej możliwej rywalizacji z drużyna która pol roku temu grała Parsonsem F.Jacksonem,Meltonem i Jahem Okaforem w s5 .

GRATULUJE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W momencie, gdy Bucks stracili na własne życzenie Middletona, faktycznie są w pozycji, że w przeciągu 1,5 roku raczej będą musieli handlować Giannisem, bo są zbyt słabi, żeby walczyć z Knicks, a tu dochodzą jeszcze Sixers czy Magic. Kemba, Lopez, Green - mocny team dalej, ale stracenie allstara za free to potężny cios przy napietych finansach. Nie ma tutaj powodów do weta, jeżeli oferta jest sprawiedliwa, skoro przeszło np. zaoranie playoffowego teamu (Blazers) w trakcie sezonu. Każdy wie co (a raczej kto) jest tutaj wspólnym mianownikiem, hehe. Raczej warto się zastanowić, co stałoby się z GM-em, który miał drużynę, która rozegrała najlepszy sezon od jakichś 45 lat i czasów Kareema: a on traci za free allstara i oddaje najlepszego gracza RS (i największą gwiazdę jaka zawitała do Wisconsin od tych 45 lat). Moim zdaniem miałby reputację podobną do tej, jaką ma teraz Billy King na Brooklynie - i miałby podobne szanse na znalezienie pracy w NBA, jak Billy King ma po zwolnieniu przez Nets. Tak samo powinno być tutaj.

Jak to jest trolling, to wyjątkowo marnej jakości.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, BMF napisał:

Raczej warto się zastanowić, co stałoby się z GM-em, który miał drużynę, która rozegrała najlepszy sezon od jakichś 45 lat i czasów Kareema: a on traci za free allstara i oddaje najlepszego gracza RS (i największą gwiazdę jaka zawitała do Wisconsin od tych 45 lat). Moim zdaniem miałby reputację podobną do tej, jaką ma teraz Billy King na Brooklynie - i miałby podobne szanse na znalezienie pracy w NBA, jak Billy King ma po zwolnieniu przez Nets. Tak samo powinno być tutaj.

Raczej nie cierpimy na nadmiar zainteresowania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, BMF napisał:

W momencie, gdy Bucks stracili na własne życzenie Middletona, faktycznie są w pozycji, że w przeciągu 1,5 roku raczej będą musieli handlować Giannisem, bo są zbyt słabi, żeby walczyć z Knicks, a tu dochodzą jeszcze Sixers czy Magic. Kemba, Lopez, Green - mocny team dalej, ale stracenie allstara za free to potężny cios przy napietych finansach. 

Wciaż Bucks z Giannisem są u nas lepsi niż w RL.

Utrata Khrisa to jakaś abstrakcyjna sytuacja u nas spowodowana IMO w głównej mierze przez nieelastyczny regułamin (i próby cwaniakowania Qcina). Dziwna akcja ale mając Kembe Lopeza Greena i Boogiego Bucks się dla mnie nie boją odejścia Giannisa - odejście Khrisa usprawiedliwia sie tak jak w RL odejście Brogdona - był walkaway number i nie można go było przekroczyć żeby nie utopić finansów klubu.

W RL Giannis zrozumiał odejście 4-5 najbardziej istotnego gracza (mimo że Brogdon był viceMVP ich play-offs) i u nas na pewno też zrozumie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko na marginesie przypomne, ze bucks za rok maja miejsce na maxa.

ogolnie wiaodmym jest, ze nie rezygnuje sie z realnej mozliwosci walki o mistrzostwo.

dlatego jesli bedzie taki deal, to zasluguje on na zablokowanie.

a Slakb jak nie chce sie bawic z bucks z giannisme, to niech zrezygnuje i tyle. a nie psuje zabawe innym. inne druzyny, gdzie mozna sie bawic w przebudowe, na pewno sie znajda.

dobro klubu>gm w tym przypadku

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Raczej nie cierpimy na nadmiar zainteresowania:)

Owszem, dlatego ta gra nie ma sensu, skoro nie ponosimy konsekwencji tego, co robimy, i nikt 'z góry' nie jest w stanie na nas wymusić, żebyśmy prowadzili ekipy w bardziej racjonalny sposób. 

1 minutę temu, Wooden napisał:

W RL Giannis zrozumiał odejście 4-5 najbardziej istotnego gracza (mimo że Brogdon był viceMVP ich play-offs) i u nas na pewno też zrozumie.

Brogdon zagrał średnie playoffy po kontuzji, już George Hill był lepszy, dlatego go zresztą pożegnali, przedłużając Hilla za 2x mniejszą kasę. Nie ma co porównywać. Bucks mogą mieć szansę, jak zrobią miejsce na maxa za rok, ale rynek za rok jest biedny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, BMF napisał:

Owszem, dlatego ta gra nie ma sensu, skoro nie ponosimy konsekwencji tego, co robimy, i nikt 'z góry' nie jest w stanie na nas wymusić, żebyśmy prowadzili ekipy w bardziej racjonalny sposób. 

Dlatego powinnismy przemyslec rozwiazania ktore moga cos na nas wymusic. Tak jak np trade request.

Moze warto nakazac po fa wypisanie 3 graczy nietykalnych na sezon? Lub 3 klauzule no trade?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przeżywacie xq deal jak deal , chyba wiadome bylo, ze nie będę trzymał assetow by patrzec jak się starzeją ? 

Ogolnie plan na lato/lata wykonany już w 70% , został jeszcze tyko Paul George na którego na szczęście zostało mi trochę assetow :wink::wink: i czekamy na październik 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Ale przeżywacie xq deal jak deal , chyba wiadome bylo, ze nie będę trzymał assetow by patrzec jak się starzeją ? 

Ogolnie plan na lato/lata wykonany już w 70% , został jeszcze tyko Paul George na którego na szczęście zostało mi trochę assetow :wink::wink: i czekamy na październik 

c***a ugrasz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze mimo ze wymiana jest bardzo zaskakująca i jej połączenie z wcześniejszymi sygnałami o odejściu GM ocierają się o podejrzenie o prowokacje należy dać swobodę tego typu wymian. 

Oceniam ja negatywnie ale nie widzę powodów do veta. Dajmy pograć wszystkim w taki swobodny swój sposób. 

Zal ze nie miałem opcji złożyć kontroferty jak praktycznie każdy inny GM ale to może taki urok GM minny. 

Szkoda ze ABC odchodzi ale spurs veta nie dadzą nawet jakby jakieś dziwne PM zostały opublikowane. 

Z innej beczki bardzo bardzo cicho siedzi Tecu który obecnie jak patrzę na dwa lata w przód sałary to widzę Bizancjum. 

Cos jest na rzeczy i czuje w kościach ze tu będzie atak na mistrza. 

Tylko co kto Wojo Ptaku. 

7 minut temu, fluber napisał:

Dlatego powinnismy przemyslec rozwiazania ktore moga cos na nas wymusic. Tak jak np trade request.

Moze warto nakazac po fa wypisanie 3 graczy nietykalnych na sezon? Lub 3 klauzule no trade?

To jest pomysł 

6 minut temu, Qcin_69 napisał:

Ale przeżywacie xq deal jak deal , chyba wiadome bylo, ze nie będę trzymał assetow by patrzec jak się starzeją ? 

Ogolnie plan na lato/lata wykonany już w 70% , został jeszcze tyko Paul George na którego na szczęście zostało mi trochę assetow :wink::wink: i czekamy na październik 

Możesz nie dać rady przebić konkurencji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Z innej beczki bardzo bardzo cicho siedzi Tecu który obecnie jak patrzę na dwa lata w przód sałary to widzę Bizancjum. 

Cos jest na rzeczy i czuje w kościach ze tu będzie atak na mistrza. 

Tylko co kto Wojo Ptaku. 

Tecu nie ma jaj do stanowczych ruchów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, BMF napisał:

Owszem, dlatego ta gra nie ma sensu, skoro nie ponosimy konsekwencji tego, co robimy, i nikt 'z góry' nie jest w stanie na nas wymusić, żebyśmy prowadzili ekipy w bardziej racjonalny sposób. 

 

Mamy bardzo proste rozwiązanie - czołowi FA nie podpisują z takimi teamami, a ci nieco słabsi żądają dużo większej kasy, gdyż istnieje ryzyko szybkiej zmiany klubu :) 

Przy bilansach i ogólnie gry w playoffs powinniśmy brać pod uwagę to "żonglowanie kartoflami" a nie oceniać jak w zwykłym Fantasy sumując statsy bo X to gra tak przeciwko Y.

X dopiero przyszedł do drużyny, więc ch%%^a jego statsy znaczą, a Y gra tam juz 2 lata, więc jest lepszy.

 

Ja tak będę oceniał.

Jak uda mi sie przebrnąć jeszcze przez opisy pozostałych 26 teamów (o Celtics jestem już przy ich 3 GMie), to może jesienią lub zimą pokuszę się o ilościowe zmiany w składach. 

 

Jak będziecie nagradzali żonglowanie składami wysokimi bilansami i mocnymi playoffs, to dalej tak będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.