Skocz do zawartości

beGM - dyskusja nad regulaminem


january

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, cvbe napisał:

Nawet jakiś Pan Ci widzę piłkę przyniósł

Ten po prawej to @Qcin_69. Aż mu bęben wywalilo od assetow. 

Teraz, MarcusCamby napisał:

Urlop jeden po drugim zaczyna, a ciekawe skąd pieniążki na to

Zarząd Miami Heat docenia wyniki zespolu i darzy mnie duzym kredytem zaufania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, tangiers napisał:

@MarcusCamby

Ja wlasnie koncze urlop, a w piątek zaczynam nastepny. Z tego powodu nie jestem na bieżąco z dyskusją. Jakkolwiek większe zmiany w regulaminie powinny być przeprowadzone po FA. 

Na potwierdzenie, prosto z South Beach:

83MABhe.jpg

Zaraz zaraz czy to nie aby Pan Tomasz Knapik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rado,

na pewno w przyszłości pojawi się ponownie sprawa 24h rule, czyli łączenia świeżo pozyskanych graczy w wymianach. Proponuję wpisać ten punkt do regulaminu. Okazało się, że jest to możliwe pod warunkiem, że operuje się w cap space zgodnie z pkt. 101 CBAFAQ.

Co myślicie? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Eld napisał:

na pewno w przyszłości pojawi się ponownie sprawa 24h rule, czyli łączenia świeżo pozyskanych graczy w wymianach. Proponuję wpisać ten punkt do regulaminu. Okazało się, że jest to możliwe pod warunkiem, że operuje się w cap space zgodnie z pkt. 101 CBAFAQ.

 

Nie ma reguły 24h, to jest czyjś wymysł i na pewno się coś takiego więcej nie pojawi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Ja jestem za obecnym kompromisem, poprawkę zrobić tylko na first rounderów.

Kluby z RL NBA widzą tych graczy na treningach, dla Nas to koty w worku, gdy nie dostają minut. Stąd zresztą pomysł z rocznym stashem. A umowy i tak się nie przedłużają po reformie Camby'ego.

Wyluzujmy z tymi regulaminami bo zabijemy grę. Niech będzie luźniej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie, wyjaśnijcie proszę dokładnie jak działa system finansowy i zbliżające się rozliczenie, co dokładnie daje możliwość wykonania resetu itd. Tylko dajcie do tego jakieś przykłady konkretne, bo ja przyznam szczerze mniej więcej rozumiem, ale trochę jednak mam wątpliwości, czy oby na pewno wszystko rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Qcin_69 napisał:

Panowie, wyjaśnijcie proszę dokładnie jak działa system finansowy i zbliżające się rozliczenie, co dokładnie daje możliwość wykonania resetu itd. Tylko dajcie do tego jakieś przykłady konkretne, bo ja przyznam szczerze mniej więcej rozumiem, ale trochę jednak mam wątpliwości, czy oby na pewno wszystko rozumiem

Ja bym proponował na przykładzie GSW. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.