Skocz do zawartości

beGM - dyskusja nad regulaminem


january

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, karpik napisał:

Myślę, że wprowadzenie głupiego zapisu do regulaminu nie wpłynęłoby pozytywnie na atmosferę :)

 

W dniu 24.11.2021 o 14:22, tangiers napisał:

Tak, pewne. Mam sobie wyobrazic, ze Irving gra sobie jak wczesniej, Simmons tak samo. Jak przychodza PO czy koniec trymestru zaczynam czytac opinie, ze opisy sa jednak niewazne, bo komus nie chce sie sklecic krotkiego opisu. Dalej promujmy pierdyliard tradow i robmy lache contenderom. Daleko zajedziemy. Odechciewa sie grac.

 

prosze nie nazywac pomyslow @tangiers glupimi. to madry uzytkownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie ma interpretacji, ze ktos uznaje, ze Simmons gra na tyle%, Irving polowe meczow itd. Po trymestrach mamy oceniac te same zespoly, a nie swoje wyobrazenie jak wyglada roster kolegi. Absencja powinny liczyc sie 1 do 1. A sama dyskusja jaka przeczytalem w ostatnich dniach jest zenujaca. 

Oczekuje decyzji Rady w tym zakresie albo glosowania.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Czemu rada a nie np głosowanie wszystkich?

Bo to nie jest sytuacja zerojedynkowa, gdzie masz do wyboru opcję gra albo nie gra. Rada może podjąć np decyzję, że Kyrie w T1 rozegrał 19 meczów. Na pierwszy rzut oka trochę głupie, ale i tak lepsze od tego, że jeden GM powie 25, a drugi 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Ta gra Się w założeniu opiera na ocenieniu przez nas zbudowanych zespołów na podstawie ich wyników w realu. Jedyna różnica od fantasy - na Yahoo, ze nie ma przelicznika zadnego oprócz tej oceny głosujących. To tak jakbyś grał w ROTO i prosił wilqa i graczy żeby uznali statsy projected Albo z kariery Irvinga i Bena bo ich akurat wydraftowałeś i nie wiedziałeś ze nie będą grać. 

1. A przypomnę tylko, że jak pisałem że co poniektórzy grają tu w ROTO + propaganda, to byłem wyśmiewany.

2. Szkoda Ronnie, że w poprzednim sezonie jak wpisywałem nieobecności z bodajże 2T w arkuszu byłeś innego zdania,  bulwersując się i broniąc niczym ojciec cnoty swojej córki obecności LaMarcusa Aldridgea, który nawiasem mówiąc miał już przemyślenia o chwilowym końcu kariery.. - jak widać punkt widzenia zmienia się również u Ciebie w zależności od punktu siedzenia. 

U mnie tak samo jak Horford w poprzednim sezonie  (na którym m.in. Cvbe wjechał do II rundy PO) Irvingi i Simmonse grają w 2/3 meczy i nieco zmniejszam im impact - dla mnie to najuczciwsze i kompromisowe rozwiązanie. Jak usłyszę gdzieś lepszy pomysł, to jestem oczywiście otwarty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alonzo napisał:

1. A przypomnę tylko, że jak pisałem że co poniektórzy grają tu w ROTO + propaganda, to byłem wyśmiewany.

2. Szkoda Ronnie, że w poprzednim sezonie jak wpisywałem nieobecności z bodajże 2T w arkuszu byłeś innego zdania,  bulwersując się i broniąc niczym ojciec cnoty swojej córki obecności LaMarcusa Aldridgea, który nawiasem mówiąc miał już przemyślenia o chwilowym końcu kariery.. - jak widać punkt widzenia zmienia się również u Ciebie w zależności od punktu siedzenia. 

U mnie tak samo jak Horford w poprzednim sezonie  (na którym m.in. Cvbe wjechał do II rundy PO) Irvingi i Simmonse grają w 2/3 meczy i nieco zmniejszam im impact - dla mnie to najuczciwsze i kompromisowe rozwiązanie. Jak usłyszę gdzieś lepszy pomysł, to jestem oczywiście otwarty. 

Przeczytałeś słowo ROTO i Myślisz ze mi chodzi o to ze ja chce grac tu w ROTO, widze, że  nie skumałeś nic z tego postu, jak Zwykle zresztą. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RonnieArtestics napisał:

 

Aldridge

Jedynie ciekaw jestem Twojej gimnastyki słownej porównując ta zaciekłą walkę, że w Indianie by grał w 2T w odniesieniu do sytuacji z teraz Irvinga, Walla i Simmonsa. Gdzie wg Ciebie nie miałeś racji - tam przy Aldridgeu, czy teraz tutaj? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Alonzo napisał:

Aldridge

Jedynie ciekaw jestem Twojej gimnastyki słownej porównując ta zaciekłą walkę, że w Indianie by grał w 2T w odniesieniu do sytuacji z teraz Irvinga, Walla i Simmonsa. Gdzie wg Ciebie nie miałeś racji - tam przy Aldridgeu, czy teraz tutaj? 

Wiesz ze porównujesz właśnie sytuacje w której spurs tankują i szukają kupca na niego i mówią o tym otwarcie ze jest zdrowy ale nie gra bo go oszczędzają, do sytuacji gdzie jeden nie chce spełnić warunkow drużyny zatrudniającej go żeby grać, drugi i trzeci nie chce grac i już ? Mistrz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Wiesz ze porównujesz właśnie sytuacje w której spurs tankują i szukają kupca na niego i mówią o tym otwarcie ze jest zdrowy ale nie gra bo go oszczędzają, do sytuacji gdzie jeden nie chce spełnić warunkow drużyny zatrudniającej go żeby grać, drugi i trzeci nie chce grac i już ? Mistrz. 

Ta teoria miałaby sens, gdyby nie chwilowe zakończenie kariery przez Aldridgea.

Moja jest taka - LaMarcus miał sygnały, że z jego zdrowiem jest coś nie tak (zapewne konsultował się w tej kwestii z różnymi specjalistami - stąd  możliwe opuszczanie meczy i oszczędzanie go przez Spurs - o nic niby nie grali, ale Pop jednak śrubuje ten rekord łinuff by wyjść na czele). Aldridge odpuszcza więcej kasy niż się spodziewaliśmy i idzie do contendera bo nie wie, czy będzie mógł grać w kolejnym sezonie. W Nets szybko okazuje się, że problemy zdrowotne są poważniejsze i kończy karierę. Później po tych paru miesiącach wraca, gdy okazuje się, że jednak nie jest tak źle jak wyrokowano wiosną. Wg mnie raczej było tak - chyba że masz jakieś wiarygodne raporty obalające moją teorię . 

Brak gry w Spurs -> odpuszczenie spooro kasy przy buyoucie -> dołączenie do papierowego contendera z Brooklynu -> niespodziewane zakończenie kariery - 

Twoja jest taka:

Wszystko było ok -> chciał do contendera więc ot tak odpuścił sporo kasy -> niespodziewane z d.. zakończenie kariery podczas sezonu

.. ale jak kto woli 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O k**** ty tak serio? I Ty wiedziałeś o tym wszystkim zanim skończył karierę ? Bo sugerujesz mi ze byłem w błędzie pisząc wtedy ze powinien grac, a na ten moment nie było żadnych sygnałów o końcu kariery, tylko oficjalny komunikat spurs ze się dogadali z nim ze go oszczędzają pod trade. Ty wymyślasz teraz alternatywną historie żeby zrobić ze mnie głupka, i wyszło ze jestem jakims hipokrytą. nie ładnie, bardzo nieładnie.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

O k**** ty tak serio? I Ty wiedziałeś o tym wszystkim zanim skończył karierę ? Bo sugerujesz mi ze byłem w błędzie pisząc wtedy ze powinien grac, a na ten moment nie było żadnych sygnałów o końcu kariery, tylko oficjalny komunikat spurs ze się dogadali z nim ze go oszczędzają pod trade. Ty wymyślasz teraz alternatywną historie żeby zrobić ze mnie głupka, i wyszło ze jestem jakims hipokrytą. nie ładnie, bardzo nieładnie.

No ty pisałeś, że na bank jest zdrowy, a chłop po kilku tygodniach skończył karierę więc nie pier#$l głupot tylko włącz myślenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.