Skocz do zawartości

beGM - dyskusja nad regulaminem


january

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie jest dużo lepsza ekipa niż np dwa lata temu. Lama, Cvbe, Lucas, Alonzo, BMF, nie pamiętam kiedy dołączył fluber to teraz TOP aktywnych graczy + LBS który kiedyś praktycznie nieobecny a teraz nawala jak z kałasza 🙂, Ashi też zawsze odpowie gdy ktoś go zaczepi. Jest dobrze z beGM

Edyta: No i Eld który jest najbardziej zaangażowanym graczem obecnie

Edytowane przez LONGER01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LONGER01 napisał:

Wg mnie jest dużo lepsza ekipa niż np dwa lata temu. Lama, Cvbe, Lucas, Alonzo, BMF, nie pamiętam kiedy dołączył fluber to teraz TOP aktywnych graczy + LBS który kiedyś praktycznie nieobecny a teraz nawala jak z kałasza 🙂, Ashi też zawsze odpowie gdy ktoś go zaczepi. Jest dobrze z beGM

Przede wszystkim jest bardziej stabilnie, ludzie już nie odchodzą co 2 tygodnie. Teraz tylko o tym mówią:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Serio. Niedomyślny jestem ale nie kumam 

No to trudno. Nie będę ruszał gówna bo zacznie śmierdzieć, ale póki co się tylko przyglądam a później znów będzie że ktoś się czuje zaszczuty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę Cię przeprosić @Eld wrzuciłem Cię na ignor, bo uważam że między jest już taki dół nieporozumienia, którego się nie da zakopać. A ostatni spór pokazał, że mimo różnicy zdań nikt nie chce naszego odejścia.

Temat uważam za zakończony. Dla dobra gry polecam "nie ruszać gówna" i wzajemnie się ignorować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, MarcusCamby napisał:

Muszę Cię przeprosić @Eld wrzuciłem Cię na ignor, bo uważam że między jest już taki dół nieporozumienia, którego się nie da zakopać. A ostatni spór pokazał, że mimo różnicy zdań nikt nie chce naszego odejścia.

Temat uważam za zakończony. Dla dobra gry polecam "nie ruszać gówna" i wzajemnie się ignorować.

Dół nieporozumienia który sam wykopałeś w walce, spięciu, nazwij to jak chcesz z wyimaginowanym problemem.

Ale po kolei.

Nie chcę tego nazwać po imieniu bo daleki jestem od obrażania Ciebie, ale wyrzucanie mi w zasadzie od kilku miesięcy tak śmiesznej sprawy "że obiecałem Tobie załatwić moderatora, a załatwiłem sobie" jest infantylne. Zamiast zadać pytanie dlaczego, postanowiłeś mnie i moją ostatnią rolę ( Radnego, koordynatora, dla Ciebie murzyna od czarnej roboty ) w beGM dyskredytować na każdym kroku i przy każdej okazji. Nie mniej tak czy siak odpowiem na to pytanie. Już pomijam to, co to znaczy "załatwić"? Nie jestem ani żadnym znajomym Borysa, a chłopa widziałem raz w życiu. Wymieniliśmy może z 8-10 PMek. Tyle. Ty za to uważasz, czemu dałeś upust, że wchodzę mu do dupy. Przemilczałem. Podobnie jak jakieś 1,5 miecha temu postanowiłeś mnie zgrillować i jak to wtedy ująłeś "nie będę brał udziału w tym debiliźmie" ( dotyczyło głosowań poprzez ankietę two-wayów ). Tamto też przemilczałem choć teksty padały na tyle niewybredne w moją stronę, że nawet sami BMF i CM Cię uspokajali. Wróciłeś po paru dniach z żalami, że przeze mnie czujesz się zaszczuty. Tylko szkoda, że co innego mówiłeś na zlocie, a co innego piszesz teraz. Ba, czuj się zaszczuty ale zawdzięczaj to tylko i wyłącznie samemu sobie. Mógł bym w tym momencie wkleić mema z maścią na ból dupy i kontynuować wywód, ale zastanawiam się czy jest sens. I teraz być może dla Ciebie najistotniejszy fragment - dlaczego Ci tego moderatora nie załatwiłem ( LOL, rofl, xD ). Otóż właśnie z powodów jak powyższe. Jawisz się jako spoko gość, ale czasami przekraczasz granicę. Czy to nie raz w temacie polska scena polityczna, czy tutaj w beGM. Przykładów można by mnożyć począwszy od wrzucania antysemickich tekstów, skończywszy na nazywaniu ludzi murzynami. Stwierdziłem, że nie będę się wstawiał za kimś kto maluje się na podobieństwo męża stanu, a tak naprawdę ma to w dup*e. Przecież nawet jak byś dostał tego moda, to i tak byś go stracił wcześniej czy później właśnie za takie teksty. Nie chciałem kogoś takiego jak Ty firmować swoim nickiem. Pomijam już to, że z Twoją aktywnością i obecnością na forum też bywa różnie co widać po tym jak i kiedy odczytujesz wiadomości na temacie Rady.

Jestem z siebie dumny, że po raz kolejny nie udało Ci się mnie wyprowadzić z równowagi. Tkwij sobie sam w tym dole nieporozumienia który sobie sam wymyśliłeś myśląc, że stoję po drugiej stronie. Poza tym - nieporozumienia podobno powstają wtedy, kiedy ludzie ze sobą rozmawiają, dyskutują. U nas ani jednego, ani drugiego nie było. Więc jaki dół nieporozumienia? 

Ignorowałem zaczepki,, dzisiaj tylko skomentowałem. Na więcej reakcji z mojej strony nie licz.

Z szacunku do pozostałych 28 GMów muszę ogłosić jedną rzecz. Niestety Rada po tym co Marcus, nazwę rzecz po imieniu, sobie wymyślił nie może funkcjonować w takim składzie. Tym samym odchodzę z Rady. Nie będę koordynował na koniec T3 opisów i głosów, jak i wdrażania rzeczy jak trade request. Oczywiście pozostaję do Waszej dyspozycji i możecie na mnie liczyć w wielu kwestiach, również takich jak coś trzeba będzie przypiąć czy usunąć. 

Tym o to sposobem w Radzie zostaje dwóch GMów. Marcus i Ozzy  bo January złożył rezygnacje w zeszłym tygodniu, o czym pewnie nie wiecie.

A teraz z wielką radością się oddalę w stronę listy ignore Marcusa Cambiego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Eld napisał:

Z szacunku do pozostałych 28 GMów muszę ogłosić jedną rzecz. Niestety Rada po tym co Marcus, nazwę rzecz po imieniu, sobie wymyślił nie może funkcjonować w takim składzie. Tym samym odchodzę z Rady. Nie będę koordynował na koniec T3 opisów i głosów, jak i wdrażania rzeczy jak trade request. Oczywiście pozostaję do Waszej dyspozycji i możecie na mnie liczyć w wielu kwestiach, również takich jak coś trzeba będzie przypiąć czy usunąć. 

Jak dla mnie to z szacunku do 28 GMów nie powinieneś zwracać uwagi na jednego a właśnie wziąć pod uwagę zdanie tych 28, ale co ja tam wiem - nigdy nie byłem w żadnej Radzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

Jak dla mnie to z szacunku do 28 GMów nie powinieneś zwracać uwagi na jednego a właśnie wziąć pod uwagę zdanie tych 28, ale co ja tam wiem - nigdy nie byłem w żadnej Radzie :)

A przydał byś się ze swoją aktywnością i pomysłami i w sumie miałem nawet taki pomysł na Ciebie, ale po zakończeniu tego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

A przydał byś się ze swoją aktywnością i pomysłami i w sumie miałem nawet taki pomysł na Ciebie, ale po zakończeniu tego sezonu.

Eee ja nie ogarniam totalnie CBA, po co miałbym być w radzie jak nie umiałbym nikomu pomóc? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, cvbe napisał:

Jak dla mnie to z szacunku do 28 GMów nie powinieneś zwracać uwagi na jednego a właśnie wziąć pod uwagę zdanie tych 28, ale co ja tam wiem - nigdy nie byłem w żadnej Radzie :)

To znaczy ja nie wiem po co Eld odchodzi z rady. Wcale go do tego nie zachęcam. Po prostu jest spór i dobrze by było tego nie ciągnąć. Ja chciałbym zamknąć ten rozdział.

Swoją drogą ostro tu już z poprawnością polityczną, skoro ktoś serio czuje się urażony zwrotami murzyn i żyd. Ja myślałem, że sobie żartujecie...Mniejsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

To znaczy ja nie wiem po co Eld odchodzi z rady. Wcale go do tego nie zachęcam. Po prostu jest spór i dobrze by było tego nie ciągnąć. Ja chciałbym zamknąć ten rozdział.

 

Pewnie już jestem na ignore ale co tam :).

Jak ma Rada funkcjonować, jeśli jest "spór". Jednostronny z Twojej strony, podjazdy, wulgaryzmy itp, ale spór. Pomagam rozwiązać Ci Twój problem i rezygnuje bo rezygnacji MarcuaCambiego wcześniej nie widziałem a temat beGM śledzę dość wnikliwie.

Wedle życzenia - rozdział zamknięty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Pewnie już jestem na ignore ale co tam :).

Jak ma Rada funkcjonować, jeśli jest "spór". Jednostronny z Twojej strony, podjazdy, wulgaryzmy itp, ale spór. Pomagam rozwiązać Ci Twój problem i rezygnuje bo rezygnacji MarcuaCambiego wcześniej nie widziałem a temat beGM śledzę dość wnikliwie.

Wedle życzenia - rozdział zamknięty. 

Przepraszam za podjazdy i wulgaryzmy, a skoro jeden mod zrezygnował, to dobrze by drugi został. Ja mogę nie decydować jako radny, ale wciąż starać się pomagać bez stołka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

weźcie dajcie se do buzi na zgodę, ile razy można odchodzić? 

zresztą Wy nawet porządnie odejść nie potraficie, jak Wałesa ;)

Przecież nikt nigdzie nie odchodzi.

Camby postanowił walczyć ze swoimi internetowymi słabostkami i nie ulegać nerwom. Za każde uniesienie 50zł na cele charytatywne.

Boże dopomóż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Przepraszam za podjazdy i wulgaryzmy, a skoro jeden mod zrezygnował, to dobrze by drugi został. Ja mogę nie decydować jako radny, ale wciąż starać się pomagać bez stołka.

NIe.

Tym razem nie dam się nabrać. Po ostatnim też przepraszałeś i wróciłeś do tego co było 1,5 msc. temu. 

Ciesze się z Twojej chęci pomocy, bo jest ona nieoceniona przez wszystkich z nas, ale sam zadecydowałeś o takim a nie innym rozwiązaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.