Skocz do zawartości

beGM - dyskusja nad regulaminem


january

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.10.2021 o 22:54, Eld napisał:

13 dni później po 15 mam urodziny. Możesz mi kalendarz kupić. Koniecznie z kotkami.

Jak to dokładnie funkcjonuje? Wątpię aby dodawane to było do SC, ale np. jest to extra cash w rozliczeniu rocznym? 

Podbijam temat bo Lakers chcą zasponsorować lidze Vegas.

Rado - trzeba to wklepać do regulaminu koniecznie w trakcie RS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
22 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Btw @Tecu tak mi teraz na mysl przyszedł jeden argument apropo Irvinga - skoro mamy uznać ze gra, (wiem ze tego nikomu nie narzucasz co szanuje, ale pewnie byś chciał tego) to nie uważasz że bedzie to trochę nie fair wobec graczy którzy opuszczają mecze z powodu zakażenia/pójścia na kwarantannę przez kontakt z zakażonym? My point is, to jest patowa sytuacja i skoro mamy uznawać ze Irving gra bo gra u nas w Philly to czemu musimy trzymać się tez nieobecności poprzez contact tracing i health and safety protocols… ?

Tu wychodzi mi że ani w tę ani w tamtą stronę nie jest to nijak sprawiedliwe i szkoda ze nie bardzo można tez w regulaminie jakos jasno określić co i jak. Jedynym wyjściem byłby zapis ze nieobecność to nieobecność i wyjątkiem jest udowodnienie ze to tankowanie na koniec sezonu jest przyczyna czyjejś nieobecności. Ale takie coś trzeba by było wprowadzić od nowego sezonu, a nie od teraz. 

 

Idąc krok dalej chciałbym zaproponować przeprowadzenie ankiety na temat wprowadzenia takiego zapisu do regulaminu. 
 

Uważam że wyjaśniłoby to po prostu raz na zawsze, wszystkie wątpliwości  związane z sytuacjami typu harden nie chce grać dla rockets, Simmons nie chce grać dla 76ers, Irving nie chce grać bo jego Kuzyn ma urodziny, itd. Itp. Zawsze jest afera co zrobić w takich sytuacjach i myślę że to jest dobry pomysł żeby to uregulować w końcu.

 

Uważam też że Skoro oprócz kontuzji, urazów, odpoczynku itd itp uznajemy te takie rzeczy jak np personal reasons, ostatnio pogrzeb babci Beala w realu jako nieobecność i u nas w begm to sprawiedliwiej by było uznawać wszystkie nieobecności jako nieobecności - z wyjątkiem udowodnienia/przekonania głosujących że w realu zaistniała sytuacja posadzenia graczy celowo dla tankowania. Skoro beal nie chciał grac dwóch meczy, bo miał żałobę, i przez to @Regis go nie może wstawić do składu, wg mnie sprawiedliwiej bedzie jak ben Simmons też nie gra, bo sobie po prostu nie chce grać w żadnym meczu…

 

Nie jest to żaden atak na teamy @Tecu i @człowiek...morza, zmiana w regulaminie weszłaby oczywiście od kolejnego sezonu czy coś. Nie namawiam tym postem do uznawania Kyrie i Bena jako niegrających, tylko chciałbym wreszcie to wyjaśnić. 
 

Pewnie znajda się ludki co będą przeciw takiemu zapisowi bo coś. jak macie lepsze pomysły to dawajcie znać,  bo wypadałoby ukrócić tego typu irytujące wszystkich dramy. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Idąc krok dalej chciałbym zaproponować przeprowadzenie ankiety na temat wprowadzenia takiego zapisu do regulaminu. 
 

Uważam że wyjaśniłoby to po prostu raz na zawsze, wszystkie wątpliwości  związane z sytuacjami typu harden nie chce grać dla rockets, Simmons nie chce grać dla 76ers, Irving nie chce grać bo jego Kuzyn ma urodziny, itd. Itp. Zawsze jest afera co zrobić w takich sytuacjach i myślę że to jest dobry pomysł żeby to uregulować w końcu.

 

Uważam też że Skoro oprócz kontuzji, urazów, odpoczynku itd itp uznajemy te takie rzeczy jak np personal reasons, ostatnio pogrzeb babci Beala w realu jako nieobecność i u nas w begm to sprawiedliwiej by było uznawać wszystkie nieobecności jako nieobecności - z wyjątkiem udowodnienia/przekonania głosujących że w realu zaistniała sytuacja posadzenia graczy celowo dla tankowania.

 

Nie jest to żaden atak na teamy @Tecu i @człowiek...morza, zmiana w regulaminie weszłaby oczywiście od kolejnego sezonu czy coś. Nie namawiam tym postem do uznawania Kyrie i Bena jako niegrających, tylko chciałbym wreszcie to wyjaśnić. 
 

Pewnie znajda się ludki co będą przeciw takiemu zapisowi bo coś. jak macie lepsze pomysły to dawajcie znać,  bo wypadałoby ukrócić tego typu irytujące wszystkich dramy. 

afere to ty robisz. nie chcesz go uznawac za grajacego, to nie uznawaj. twoj wybor.

i mowimy o zaledwie 2 przypadkach, a nie milionie, wiec nie jest problemem podejscie indywidualne. rozkmina dla kazdego na minute maks.

temat do skasowania.

edit: twoj tok rozumowanai sie sprowadza zatem do tego, ze ci co w realu nie graja w PO, u nas tez nie graja. ELO. No bo jak, mam sobie wyobrazac jak graja skoro nie graja? Mam wyobrazac sobie, ze sa, skoro moga byc na kwarantannie? Przeciez to nie sprawiedliwe dla tych co graja, ale zlapali kontuzje. Jest to problem duzo bardziej znamienny, na duzo wieksza skale, anizeli poruszone przez Ciebie D W A przypadki ;( Mam jednakze nadzieje, ze jak nie przeforsujesz proponowanego zapisu, to bedziesz jednak kosnekwentny swoim przekonaniom w trakcie PO. VETO ALBO SMIERC

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, człowiek...morza napisał:

afere to ty robisz.

i mowimy o zaledwie 2 przypadkach, a nie milionie, wiec nie jest problemem podejscie indywidualne. rozkmina dla kazdego na minute maks.

temat do skasowania.

No to jak chcesz indywidualnego podejścia to nie krytykuj mnie jak moje mówi mi, że ben Simmons nie gra i nie narzucaj innym jakie ma być to indywidualne podejscie :D proste. 
 

moja perspektywa np. jest taka ze skoro beal u Regisa nie może grac dwa mecze bo miał w realu żałobę akurat i nie chciał dwóch meczy grać to skoro ben nie chce w ogóle grac i odmawia wyraźnie gry ty tez powinieneś nie mieć dostępu do takiego gracza. Moim zdaniem powinien być Twój pech i twoja strata, że takiego gracza sobie wybrałeś, który wybrzydza w realu. tak samo jak mój pech ze sobie wybrałem gold diggera Aldridge :) który skończył sobie karierę, bo się bał o zdrowie,a gdy tylko wypłaciłem mu 20mln poszedł sobie grać dla Lakers jak taka k****.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

No to jak chcesz indywidualnego podejścia to nie krytykuj mnie jak moje mówi że ben Simmons nie gra i nie narzucaj innym jakie ma być to indywidualne podejscie :D proste. 
 

moja perspektywa jest taka ze skoro beal u Regisa nie może grac dwa mecze bo miał w realu żałobę akurat i nie chciał dwóch meczy grać to skoro ben nie chce w ogóle grac i odmawia wyraźnie gry ty tez powinieneś nie mieć dostępu do takiego gracza. Moim zdaniem powinien być Twój pech i twoja strata, że takiego gracza sobie wybrałeś, który wybrzydza w realu. tak samo jak mój pech ze sobie wybrałem gold diggera Aldridge :) który skończył sobie karierę, bo się bał o zdrowie,a gdy tylko wypłaciłem mu 20mln poszedł sobie grać dla Lakers jak taka k****. 

 

Stary, twoje porownania sa totalnie z pizdy. przyklad przykladowi nie rowny. piernik do wiatraka

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

No to jak chcesz indywidualnego podejścia to nie krytykuj mnie jak moje mówi mi, że ben Simmons nie gra i nie narzucaj innym jakie ma być to indywidualne podejscie :D proste. 

 

to jest chyba forum?

a coz jest glownym celem forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

Stary, twoje porownania sa totalnie z pizdy. przyklad przykladowi nie rowny. piernik do wiatraka

Tak właśnie wygląda gadka z tobą🙃

Więc wróć do mnie jak będziesz miał coś wartościowego do powiedzenia. Ja nie będę tracił na takie teksty czasu na pewno 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Tak właśnie wygląda gadka z tobą🙃

no tak wyglada dyskusja z Tobą, gdy podajesz przykład bez mozliwosci zmiany (smierc babci Beala), z przykładem, gdzie zmiana może byc (zmiana klubu=zmiana sytuacji).

to jest byczku logika. nic wiecej. 

wiem, ze chcialbys by prawo znalazlo odpowiedz na kazdy kazus, niemniej jest to ziemia obiecana. a rozwiazania na sile z reguly do niczego nie prowadza. tym bardziej gdy kwestia dotyczy problemu prostego w odbiorze i prostego do decyzji (gra, nie gra, twój wybor).

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

no tak wyglada dyskusja z Tobą, gdy podajesz przykład bez mozliwosci zmiany (smierc babci Beala), z przykładem, gdzie zmiana może byc (zmiana klubu=zmiana sytuacji).

Oficjalna wersja wg klubu czy tam zawodnika jest ponoć taka ze gracz zgłosił problemy mentalne i nie chce grac dlatego. I co teraz ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra Się w założeniu opiera na ocenieniu przez nas zbudowanych zespołów na podstawie ich wyników w realu. Jedyna różnica od fantasy - na Yahoo, ze nie ma przelicznika zadnego oprócz tej oceny głosujących. To tak jakbyś grał w ROTO i prosił wilqa i graczy żeby uznali statsy projected Albo z kariery Irvinga i Bena bo ich akurat wydraftowałeś i nie wiedziałeś ze nie będą grać. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Ta gra Się w założeniu opiera na ocenieniu przez nas zbudowanych zespołów na podstawie ich wyników w realu. Jedyna różnica od fantasy - na Yahoo, ze nie ma przelicznika zadnego oprócz tej oceny głosujących. To tak jakbyś grał w ROTO i prosił wilqa i graczy żeby uznali statsy Irvinga i Bena bo ich akurat wydraftowałeś i nie wiedziałeś ze nie będą grać. 

znow porownanie z dupy. roto jest zero-jedynkowe wzgledem reala.

begm nie jest zero-jedynkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

znow porownanie z dupy. roto jest zero-jedynkowe wzgledem reala.

begm nie jest zero-jedynkowe.

Patrzmy tez więc na staty westbrooka/olynyka/wsadź coś chcesz z zeszłego sezonu może albo z kariery, bo nie jest zero jedynkowo że grałby tak słabo jak w tym roku. Skoro mamy uznawać impact Simmonsa z zeszłych lat to czemu nie i impact westbrooka ?

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Patrzmy tez więc na staty westbrooka z zeszłego sezonu może albo z kariery, bo nie jest zero jedynkowo że grałby tak słabo jak w tym roku 

no jak masz zamair brac zero-jedynkoo gre wstbrooka z lakers wzgledem hornets to twoj wybor. 

idiotyczne, ale na szczescie to tylko 1/29

4 minuty temu, cvbe napisał:

To nie jest prawda. Klub nie wypłaca pieniędzy nie dlatego, że nie wierzy a dlatego że Simmons odmawia leczenia lub choćby diagnozy u klubowych lekarzy.

szczegół w obliczu całej tej dramy, ktora ma milion podpunktow

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

no jak masz zamair brac zero-jedynkoo gre wstbrooka z lakers wzgledem hornets to twoj wybor. 

idiotyczne, ale na szczescie to tylko 1/29

To wsadź innego dowolnego zawodnika który narazie gra c***owo w tym sezonie a w zeszłym grał lepiej. Skoro ben Simmons liczy się impact z zeszłych sezonów tu również powinien. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

To wsadź innego dowolnego zawodnika który narazie gra c***owo w tym sezonie a w zeszłym grał lepiej. Skoro ben Simmons liczy się impact z zeszłych sezonów tu również powinien. 

 Ja Ci nie kaze brac kresa w kreske formy simmonsa.
 

to do ciebie decyzja nelazy, jakie wedlug ciebie jest prawodpodobienstwo, ze zleci mu forma, ktora mial co do zasady rowna przez 3-4 ostatnie sezony. Jak uwazasz, ze po collapsie w PO nagle zlecialaby w pizdu, droga wolna (jest to jakies uzasadnienie, pytanie czy najbarziej prawdopodobne zdarzenie).

Ty nam zaraz bedziesz chcial wmawaic, ze van fujara nadaje sie na 1 opcje ofensywna. i kazdy z nas oceni, czy gosc jako 3 opcja rzucaacy na 42 % (cała kariera na poziomie 40 %) sie do tego nadaje.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

 Ja Ci nie kaze brac kresa w kreske formy simmonsa.
 

to do ciebie decyzja nelazy, jakie wedlug ciebie jest prawodpodobienstwo, ze zleci mu forma, ktora mial co do zasady rowna przez 3-4 ostatnie sezony. Jak uwazasz, ze po collapsie w PO nagle zlecialaby w pizdu, droga wolna.

Spoko, czyli rozumiem dobrze? Że skoro jesteś przeciw uregulowaniu takich dylematów zapisem w regulaminie, i jesteś za indywidualnym podejściem,

to ja mogę mieć swoje indywidualne podejscie: jeżeli benowi simmonsowi w realu się nie chce grać (no bo nie chce mu się i już, zobacz nawet to że traci kasę go nie skłania do gry) to w begm też mu się nie chce ? ;) nie lepiej byłoby dla atmosfery w grze gdyby takie dyskusje uciąć zapisem w regulaminie ? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.