Skocz do zawartości

ZDJECIA FORUMOWICZOW :)


travcka

Ta sonda jest potrzebna, by temat sam nie zniknal po jakims czasie.  

73 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ta sonda jest potrzebna, by temat sam nie zniknal po jakims czasie.



Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś z forumowiczów chciałby zobaczyć weterana :wink: , znaczy się mnie, to może to uczynić. Warunkiem koniecznym jest dostęp do archiwalnych odcinków TVN-owskich seriali "Detektywi" lub "W-11". Pojawiłem się już w kilku odcinkach, ostatnio w odcinku "Detektywów", który emitowany był w dniu 1.04 (i to wcale nie było prima aprilis :D ) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z forumowiczów chciałby zobaczyć weterana :wink: , znaczy się mnie, to może to uczynić. Warunkiem koniecznym jest dostęp do archiwalnych odcinków TVN-owskich seriali "Detektywi" lub "W-11". Pojawiłem się już w kilku odcinkach, ostatnio w odcinku "Detektywów", który emitowany był w dniu 1.04 (i to wcale nie było prima aprilis :D ) :D

w jakiej roli? Rigiel postrach przestępców? czy Rigiel postrach prywatnych detektywów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jakiej roli? Rigiel postrach przestępców? czy Rigiel postrach prywatnych detektywów?

Nic takiego wielkiego, to jeszcze przede mną :wink:

Rigel pochwal się, kim byłeś w tych odcinkach

Dotychczas raz grałem rzecznika prasowego firmy wydawniczej, innym razem świadka przestępstwa, ostatnio znowu sąsiada zaginionych dzieci, takie tam epizody, jedna czy dwie sceny w odcinku. Za parę dni znowu mam próbę do kolejnego odcinka, a nagranie po długim weekendzie :D

 

 

Dołączona grafika

Fotka z archiwum "Detektywów" z ostatniego odcinka, w którym grałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas raz grałem rzecznika prasowego firmy wydawniczej, innym razem świadka przestępstwa, ostatnio znowu sąsiada zaginionych dzieci, takie tam epizody, jedna czy dwie sceny w odcinku. Za parę dni znowu mam próbę do kolejnego odcinka, a nagranie po długim weekendzie :D

To dość mocno się eksploatują :)

I rzeczywiście (choć raczej tych seriali nie oglądam, czasami z braku laku trafię i trochę popatrzę), czasami miewałem wrażenie, że twarze takich właśnie epizodycznych postaci się powtarzają... No to masz fajne przeżycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

O kurcze ale komentarzy, to lepsze niż nasza-klasa :lol:

 

Dzięki za wychwalanie koszulki, zwłaszcza Tobie Jmy, też mi się podoba.

 

Gimmie a w sumie to się dziwię, że sobie ze swoim nickiem jeszcze nie kupiłeś, przecież okazję miałeś?

 

Nie jeden krolik a dwa... Lol

Co chcesz od moich królików? ;) Zobacz jakie fajne są: http://www.e-monty.info/galeria/kroliki/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gimmie a w sumie to się dziwię, że sobie ze swoim nickiem jeszcze nie kupiłeś, przecież okazję miałeś?

no właśnie nie bałdzo heh.... Ale w tym roku może się uda. Wyczesane w kosmos masz te króliki. Wogóle Nasza gwiazdo kiedy zawita wreszcie MTV Cribs do Ciebie? <peace>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dzięki, wiem, że wporzo :lol:

 

Wogóle Nasza gwiazdo kiedy zawita wreszcie MTV Cribs do Ciebie? <peace>

"Nasz gwiazda" (??) nie pamięta już co to za program bo nie ogląda MTV, więc nie jest w stanie odpowiedzieć.

 

Ps. Jazzmen na jakiej wysokości ten kosz, bo na żadnej fotce tego nie widać wyraźnie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nasz gwiazda" (??) nie pamięta już co to za program bo nie ogląda MTV, więc nie jest w stanie odpowiedzieć.

To taki program gdzie pokazują jak mieszkają najwieksi ""gangsterzy i jakimi się wożą brykami. Oni sami oprowadzają MTV po swoim lokum. Pamiętam ze był kiedyś odcinek bodaj z z Wadem, czy Szakiem tyż. Teraz czas więc na Ciebie Monterze :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.