Skocz do zawartości

ZDJECIA FORUMOWICZOW :)


travcka

Ta sonda jest potrzebna, by temat sam nie zniknal po jakims czasie.  

73 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ta sonda jest potrzebna, by temat sam nie zniknal po jakims czasie.



Rekomendowane odpowiedzi

Upss, sorry za zamieszanie, ale jednak puścili inny odcinek niż ten, o którym wcześniej mnie poinformowano. Było trochę dezinformacji, bo w piątek dostałem SMS-a z agencji zapraszającego do oglądania odcinka, w programie telewizyjnym też był ten odcinek zapowiadany, natomiast na oficjalnej stronie serialu był inny, i ten właśnie poszedł. Nie wiem teraz kiedy będzie ten, w którym grałem, ale rola była "trochę" większa niż "przechodzień nr 8" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upss, sorry za zamieszanie, ale jednak puścili inny odcinek niż ten, o którym wcześniej mnie poinformowano. Było trochę dezinformacji, bo w piątek dostałem SMS-a z agencji zapraszającego do oglądania odcinka, w programie telewizyjnym też był ten odcinek zapowiadany, natomiast na oficjalnej stronie serialu był inny, i ten właśnie poszedł. Nie wiem teraz kiedy będzie ten, w którym grałem, ale rola była "trochę" większa niż "przechodzień nr 8" :mrgreen:

grales kogos kogo przesluchiwali ? ;d wstaw foto najpierw zeby kazdy wiedzial kogo sie spodziewac ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem ojca zamordowanej nastolatki. A moje zdjęcie gdzieś w tym temacie już jest, tylko pewnie nikomu nie będzie się chciało przekopywać przez 37 stron, więc wrzucę jeszcze raz:

Dołączona grafika

To z jednego z odcinków "Detektywów", w którym grałem :D Co prawda od tego czasu trochę zmienił mi się "image" :mrgreen: :wink: , ale myślę, że da się mnie rozpoznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem ojca zamordowanej nastolatki. A moje zdjęcie gdzieś w tym temacie już jest, tylko pewnie nikomu nie będzie się chciało

a nie krecili twojego odcinka czasem na krolewskiej? Ostatnio sobie wychodze elgancko w klapeczkach z trzema workami ze smieciami, a tu się gonią jacyś dziwni ludzie, a inni ich filmują, ale to chyba detektywow krecili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mythos się pochwalił, to teraz moja kolej.

 

Dołączona grafika

Król Parkietu - Cudem zdobyłem to zdjęcie, było moim priorytetem i już straciłem nadzieję ale udało się.

Dołączona grafika

Bostjan Nachbar - Padała mi bateria, stres jak c*** ;] Pierwsze jakie zrobiłem.

Dołączona grafika

Jose Manuel CalderonW Press Roomie

Dołączona grafika

Pops Mensah-Bonsu - My man Big Daddy. Biłem z nim piony przed meczami.

Dołączona grafika

Jorge Garbajosa - Autentycznie go przestraszyłem jak podszedłem, był wciągnięty w książkę.

Dołączona grafika

Erazem Lorbek - Przymodelowałem k****. Wściekli kibice z tyłu, że Findek dostanie fote a oni nie.

Dołączona grafika

Andrew Betts - Przyznam, że dopiero Mythos mi powiedział kto to jest, ale zrobiłem szybki research i stwierdziłem że warto mieć fote z tym człowiekiem. Chociazby żeby mieć dowód na to, że 190cm wzrostu to niewiele.

Dołączona grafika

Nick George - Pani Press Officer jest żenująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.