Skocz do zawartości

ZDJECIA FORUMOWICZOW :)


travcka

Ta sonda jest potrzebna, by temat sam nie zniknal po jakims czasie.  

73 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ta sonda jest potrzebna, by temat sam nie zniknal po jakims czasie.



Rekomendowane odpowiedzi

"Nasz gwiazda" (??) nie pamięta już co to za program bo nie ogląda MTV, więc nie jest w stanie odpowiedzieć.

To taki program gdzie pokazują jak mieszkają najwieksi ""gangsterzy i jakimi się wożą brykami. Oni sami oprowadzają MTV po swoim lokum. Pamiętam ze był kiedyś odcinek bodaj z z Wadem, czy Szakiem tyż. Teraz czas więc na Ciebie Monterze :!:

Ano tak, był już taki temat na forum, chyba przepadł. Ja nie mam się czym chwalić niestety, ale jak ktoś założy, to mogę kilka fotek wrzucić. Jednak chętniej obejrzę jazzowe koszulki, skóry niedźwiedzi polarnych i inne pamiątki z Alaski ozdabiające pokój naszego skromnego Gimmi'ego :twisted:

 

weź na zlot małe sk****syny :)

Nie, bo wpierdolą pół parkietu zanim się obejrzysz i nie będzie gdzie grać. I k**** nie przeklinaj, trochę kultury!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

to może coś dla rozluźnienia atmosfery - redakcja jazz.e-nba.pl w 1/2 składu (Gimmie, Greg, Jazzmen, brakuje tylko Maxa, Karla i dmasta) w ostatni weekend w Krakowie, o który zahaczyłem po powrocie z firmowej imprezy. kto pokona taką ekipę :?: 8)

 

http://img253.imageshack.us/my.php?imag ... ukang4.jpg

 

szkoda tylko, że wtedy Gimmie się połamał i po analizie RTG...

http://img141.imageshack.us/my.php?image=rtgny1.jpg

 

musiałem go zawieźć do gipsowni

http://img291.imageshack.us/my.php?image=drogaij3.jpg

 

po wsadzeniu Gimmie'emu nogi w gips sprawdziliśmy jego wytrzymałość

http://img177.imageshack.us/my.php?image=gips2dv4.jpg

 

oraz na wszelki wypadek także zębów

http://img140.imageshack.us/my.php?image=zabaq3.jpg

 

jako że gips nie chciał za bardzo schodzić to zdecydowaliśmy się zrzucić na próbę Gimmie'ego ze zbocza

http://img142.imageshack.us/my.php?image=zboczezd7.jpg

 

generalnie jednak Gimmie przeżył i wycieczkę można uznać za udaną

http://img139.imageshack.us/my.php?image=koniecku9.jpg

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jmy a musisz mi robić smaka tymi widokami :wink: Plenery po prostu fantastyczne, a woda w oceanie pewnie bardzo ciepła. W Kalifornii jest podobnie ? W sumie inny ocean, więc może tam jest zimniej :?: Tak czy owak wakacje na pewno ciekawe 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mowie, to dopiero pierwsza czesc, jak wroce to zrzuce zdjecia z drugiego aparatu. Woda? Czlowieku, zeby zobrazowac. Wchodzisz do Baltyku i musisz sie oswoic, wiesz, takie ciarki cie przechodza, gesia skorka. Wchodzisz do tej to tak jakbys do wanny sie kompac szedl. Jest taka ciepla, ze nie trzeba sie z niczym oswajac. Ale wiesz jak ona sie caly rok nagrzewa, bo tam w zime to jest prawie jak u nas w lato. Tam 36-40 stopni to jest normalne. Wakacje bardzo ciekawe. A dla porownania, bylem w Myrtle Beach (South Carolina) w zeszlym roku. I woda byla tez ciepla, ale jednak przed wejsciem trzeba bylo sie oswoic i gesia skorka byla. Ale gdyby porownywac, Floryda to raj na ziemi. A dziewczyny na tej plazy. Daaaamn. Przymierzam sie na Bahamy czy Jamajke w przyszlosci i mniemam, ze moze byc podobnie o ile nie lepiej... . Tu jeszcze kilka zdjec:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

http://img293.imageshack.us/my.php?image=picture028ny2.jpg

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia z przepięknej Barcelony otworzyły mi się w liczbie 1 także jestem niezadowolony (aczkolwiek mniej zapewne od tych, którzy tam nie byli a chcieliby zobaczyć).

Otworzyło mi się jedynie zdjęcie z touru po Camp Nou za 11 czy tam 17 Euro, już nie pamiętam. W każdym razie mam pytanie - jak teraz wygląda film 3D na początek zwiedzania puszczany? Bo gdy byłem tam pare miesięcy temu, to główną rolę w nim odgrywał pewien jegomość, który nie wiedzieć czemu już w Barcelonie nie występuje, ciekawi mnie czy filmik (dość mało imponujący w porównaniu z resztą) został zmieniony itd.?

 

No i jeszcze jedno pytanie - byłeś też zahaczyłeś o jakiś mecz czy tak po prostu na sucho Camp Nou zwiedziłeś? Bo jak nie byłeś na meczu to musisz pojechać do tego miasta jeszcze raz (polecieć nawet) i nadrobić zaległości, bo to jest naprawdę COŚ. A tak w ogóle to i tak jestem przekonany w 200%, że w jakimś stopniu jesteś zakochany w tym mieści i tak czy siak chcesz tam wrócić co najmniej jeszcze jeden raz :)

Pozdrawiam i liczę na odpowiedź, rychłą 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choć zapracowany to rychło zatem odpowiadam :]

ze zdjęciami to dziwne, bo u mnie się wszystkie otwierają ok. tak dałem ich trochę, bo stadion naprawdę imponujący i siedziałem tam przykuty do trybun przez bite dwie godziny :) choć trzeba przyznać, że niezły szok jak się ogląda go "od kuchni" i widzi te wszędzie nieotynkowane ściany, wyraźne ślady po szalunku. taki trochę gierkowski od środka :) co do filmiku to mówiąc wprost - niezła porażka :) generalnie nie ma w nim nic fajnego a znany jegomość nadal odgrywa w nim główną rolę, więc panowie oficjele raczej nie idą z duchem czasu 8)

 

na meczu nie byłem, szkoda że akurat Wisła grała pierwszy mecz na wyjeździe bo bym się akurat załapał i pewnie bilety byłyby niedrogie bo i zainteresowanie relatywnie niewielkie...atmosfera na camp nou na pewno niesamowita ale na mecz mnie jakoś specjalnie nie ciągnie bo ze względu na czasy Zidane'a w Realu nie przepadam za Barcą (ale stadion to mekka kibiców piłki więc był jednym z moich głównych celów, jak nie pierwszym:)....jeśli więc wrócę do tego miasta to na pewno głównie ze względu na jego urodę i piękne plaże, bo nic się o nim nie da innego powiedzieć jak "bajka"...bez wątpienia najpiękniejsze miejsce w jakim byłem w życiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Ci odpowiem ;) swoje zdjecia z podobnych miejsc już chyba wrzucałem :) i tak, jestem zakochany.. byłem już 3 razy w bracelonie, 3 razy na stadionie, 3 razy zwiedzałem te wszystkie historyczne bajery ;) i pojadę tam jeszcze nie raz w życiu i to akurat wiem na pewno :) tylko tym razem wreszcie muszę zaliczyć jakiś meczyk, bo do tej pory nigdy nie było nawet okacji :( jako ciekawostkę mogę napisać, że z klubowego sklepiku gdzie zawsze robię jakieś szersze zakupy wyciągnąłem za ileś tysięcy pesos (oj dawno to było, początki Rivaldo w Barcie) zdjęcie z Rivaldo. Co prawda montowane na kompie, ale w szkole byłem bossem ;) Do dzisiaj stoi u mnie w pokoju :)

 

PS. u mnie też wszystkie zdjęcia banglają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to jest to w tle? dubaj? ;) pytam serio, nie wiem co to jest.

kolega ma zdjęcie z barcelony na naszej klasie. siedzi na takiej ławce z dziewczyną. a pod spodem ktoś skomentował 'mam zdjęcie z tego samego miejsca'.

to coś jak piramidy? wszyscy robią zdjęcia z jednego miejsca, tak żeby nie było widać bloków? :)

 

Zdjęcia z przepięknej Barcelony otworzyły mi się w liczbie 1 także jestem niezadowolony

mam ten sam problem ze zdjęciami z imageshack, ale to przez skrypt w operze. wystarczy, że odświeżę zdjęcie i działa. u Ciebie to pewnie coś innego, spróbuj użyć jakiejś strony z sieci privax.us czy coś - może będzie działać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów mi się post skasował aaaaaaaaaa :/

 

co do filmiku to mówiąc wprost - niezła porażka generalnie nie ma w nim nic fajnego a znany jegomość nadal odgrywa w nim główną rolę, więc panowie oficjele raczej nie idą z duchem czasu

 

To już totalna porażka jest w takim razie :)

taki trochę gierkowski od środka

No tak troche przesadzacie chyba :P Podczas touru się tych największych betonów chyba nie widzi (co innego podczas wchodzenia na mecz z kilkudziesięciu innych bramek). Owszem, też miałem/mam wrażenie, że Camp Nou prócz swego ogromu innych tak dużych zalet nie ma i na te 5 gwiazdek przyznanych temu stadionowi raczej nie zasługuje.

 

Ja podczas touru w loży aż tyle nie siedziałem bo dzień wcześniej spędziłem ładnych kilka godzin na Camp Nou podczas meczu, ale i tak nie mogłem sobie odmówić "paru" minut w loży i wyobrażania sobie, jak to z tego miejsca ogląda się genialnych piłkarzy.

 

a meczu nie byłem, szkoda że akurat Wisła grała pierwszy mecz na wyjeździe bo bym się akurat załapał i pewnie bilety byłyby niedrogie bo i zainteresowanie relatywnie niewielkie...

Relatywnie nie drogie :) A zainteresowanie jak się okazało było wystarczająco duże, by zgromadziła się tam publiczność, której żaden stadion w Polsce i niewiele na świecie byłoby w stanie pomieścić. Ja akurat byłem na meczu podczas którego Camp Nou było przepełnione. Wokół stadionu na samej górze trybun (skąd sobie można genialną fotkę (jak z Montjuic) panoramy Barcelony pstryknąć) stała cała masa ludzi, nie było metra, na którym nie stałoby kilka osób. Także było genialnie. Podejrzewam, że lepiej (co zresztą powiedział mi jeden z kibiców Barcy w przerwie) jest tylko na meczach z Realem.

 

 

aha - już obejrzałem wszystkie zdjęcia, może coś u mnie było, ale teraz się otworzyły.

 

3 razy zwiedzałem te wszystkie historyczne bajery

Co do muzeum to jest, owszem, ciekawe i nie zrobione na siłę (to, że klub ten ma historię wie każdy), ale bardzo chaotycznie rozplanowane wg mnie.

 

 

 

Jeśli chodzi o sklep klubowy Barcelony to jest on jednym z największych na świecie. Jest tam wszystko, także fan Blaugrana może się tam rozpłakać, albo spłukać, albo spłukać i wtedy rozpłakać. Zdjęcie z piłkarzem kilka ładnych lat temu mogło robić niesłychaną wręcz furorę :) Dzisiaj (choć też można je robić i to niemal z każdym piłkarzem kadry Barcelony) raczej naraziłoby na śmieszność opowiadanie, że jest prawdziwe.

A oprócz tego PI3TR45 jesteś mistrzem świata, skoro byłeś tam trzy razy i ani razu nie trafiłeś na mecz, ani przynajmniej na prezentację zawodnika jak mniemam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.