Skocz do zawartości

Największy talent młodego pokolenia


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

 

Myślę, że dziś definitywnie widać, iż przynajmniej (ja uważam, że więcej) jeden skill będzie miał na elitarnym poziomie - wjazd. 67%FG przy ledwie 36% assisted at rim na dużej częstotliwości w drugim sezonie i wieku 20 lat to są po prostu przeje*ane liczby (nie wspominając jak często przy drive'ach był faulowany)..

Wszystko niby fajnie tylko że nieprawdziwe

 

Różne strony się trochę różnią ale opierając się choćby o nba.stats wynika że Ingram robi 10,6 wjazdów na mecz z czego tylko 4,6 razy rzuca i skutecznośc z wjazdów ma 47%  nie podane przez Ciebie 67%

Ba ogólnie doliczając faule robi 5,8 pkt czyli ma 55% szanse na pkt przy wjeździe

 

To nie są złe wskaźniki ale do elitarności to mu brakuje

 

Możesz podać skąd masz info o tych 67% fg z wjazdów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj dokładnie, bo absolutnie prawdziwe - 67% at rim przy ledwie 36% ast. Nie procenty przy wjazdach.

 

Akurat ostatnio śmigało porównanie klasowych SF (KD, Butler, Giannis etc) w 2 sezonie fg% at rim + ast. Więc z głowy podałem.

 

Średnia ligowa FG z 0-3FT to 65% więc jak to mówio w juesej, nie ma raczej o czym pisać do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj dokładnie, bo absolutnie prawdziwe - 67% at rim przy ledwie 36% ast. Nie procenty przy wjazdach.

 

Akurat ostatnio śmigało porównanie klasowych SF (KD, Butler, Giannis etc) w 2 sezonie fg% at rim + ast. Więc z głowy podałem.

no i widzisz strony które opierają się na ply by play pokazują,że ingram at the rim ma 61%fg

 

B-r ma często błedy w shot location

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wyglądał lepiej (niż w większości starsi) KD, George, Giannis, Butler, PG13 iDDR w swych 2 sezonach.

 

Durant 68, PG 62 (ale w 1 sezonie miał 66), Giannis 65, Butler 68, DeRozan 61. Naprawdę nie widzę tu materiału do jakiejś większej podjarki.

 

 

 

Wiesz Chytruz ciężko mi Cię uznać za coś w ocenie prospectów ;], bo posty pod lajeczek z Ingramem bardzo mi przypominają to :

 

Nie rozumiem. Uważasz, że żartowałem mówiąc, że Ingram nie ma dupy? Chyba każdy widzi, że nie ma.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I sprawdź % AST teraz. A porównujemy do najlepszych.

 

Ten %AST jest rzutów za 2, nie rzutów z 0-3FT.

 

 

Nie uważam, że Twoje opinie typu Tatum ~~ Morrison, są tak samo miarodajne jak pisanie o dupie Ingramia, ot zaśmiecanie.

 

lol, myślałem że nawet najcięższe z ciężkich przypadków dadzą sobie radę. Forum nigdy nie przestaje zaskakiwać.

 

 

 

lol - myslalem, ze z tym mockiem to chodzilo o kolejnosc ze slabo trafiona

 

a nie o smieszki w nawiasach, gdzie nawet taki niekumaty sztywniak jak ja widzi ze to smieszki :smile:

 

Kolejności nikt nie trafił, bo to było zanim Ainge zamieszał tbh.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wyglądał lepiej (niż w większości starsi) KD, George, Giannis, Butler, PG13 iDDR w swych 2 sezonach.

 

Wiesz Chytruz ciężko mi Cię uznać za coś w ocenie prospectów ;], bo posty pod lajeczek z Ingramem bardzo mi przypominają to :

 

 

 

Kevin Durant w swoim drugim sezonie był o 27 dni młodszy od Ingrama i rzucał o 9,2 punktu na grę więcej przy o 4,1% TS lepszej skuteczności.

 

Myślisz, że my internetu nie mamy i na bbr wejść nie możemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Co dalej pokazuje, że BI jest sam sobie kreatorem, ale jak na Twoje posty fajnie, że coś merytorycznego w końcu zamiast tekstów typu tatum ~~ morrison, czy braku dupy ingrama, gratulacje.

 

Tak, sam jest kreatorem czego chyba nikt nigdy nigdzie nie negował, ale jego FG at rim nie jest niczym szczególnym w porównaniu do wspomnianych SFów, a %AST nie dotyczy tych rzutów tylko rzutów za 2 ogółem. Cieszę się że udało nam się ustalić wszelkie braki tamtych danych.

 

 

Pozdrawiam tych, którzy uważają że nie widziałem tej  "pseudośmiesznej" ironii.

 

Wow, nie dość że pseudo to jednocześnie jeszcze w cudzysłowie, ostro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gubicie wszyscy główny wątek.

 

Jan Ingrama dał na pierwszym miejscu w 1st tier

To jest ok?

Dlatego lepiej porównywać Townsa z Jokieciem na zasadzie wprowadzeń do PO ;)

 

A co do tematu licząc i tak za szeroko łącznie z draftem'16

 

T1 : Ingram, Tatum, Simmons

T2 : Mitchell, Doncić, Ja.Jackson

T3 : Ball, Lauri, Brown

 

wild card : Fultz.

Hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ja rozumiem przywiązanie do klubu ale stawianie Ingrama w tym samym rzędzie z Tatumem i Simmonsem, oraz stawianie go nad Mitchellem to jakiś niesmaczny żart,

 

Poczekaj, aż się zacznie sezon, i minie miesiąc,dwa. LeBron zrobi całą robotę, jeziorany wykręcą jakiś dobry bilans, (żadne statsy tego nie potwiedzą, że to zasługa Ingrama ktory będzie miał tyle samo w tym udziałów co Lebron w akcjach klubu z Liverpoolu) ale eye test pewnego usera od eye testów  ( bo przeciez cyferki nic nie mówią) jasno pokaże mu, i nam, że Ingram, i jego progres był tutaj kluczowy, i nie tyle, że będzie jeszcze w tym samym rzędzie z Tatumem, i Simmonsem ba! nawet ich przeskoczy i będzie sam jako tier1.

A na święta już będzie ogloszony MIP sezonu ( po bo czekać dłużej skoro zwyciezca tej klasyfikacji jest już nam znany), aha i na samym końcu jeszcze wyjdzie kierowca autobusu, i zacznie mu klaskać.

Edytowane przez Vice-kontorezerwowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj, aż się zacznie sezon, i minie miesiąc,dwa. LeBron zrobi całą robotę ( ...)

 

To jest dość ciekawe, bo już któryś raz czytam, że Lebron tą młodzież ogarnie, tylko kiedy on w ogóle pomógł w rozwoju jakiegoś młodego grajka, który potem wypłynął bez niego na szerokie wody? Bo osobiście pamiętam tylko świerzaków, których spuszczał w kiblu (Wiggins, Napier). Nie uważam z góry, że to się nie uda, ale chłop nie ma zbytnio doświadczenia w ogarnianiu smarków, doliczając do tego Rondo, Beasleya i Lancelota ciekawi mnie bardzo na ile starczy mu do tego wszystkiego cierpliwości i jak bardzo będzie się starał do tych młodych dotrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dość ciekawe, bo już któryś raz czytam, że Lebron tą młodzież ogarnie, tylko kiedy on w ogóle pomógł w rozwoju jakiegoś młodego grajka, który potem wypłynął bez niego na szerokie wody? Bo osobiście pamiętam tylko świerzaków, których spuszczał w kiblu (Wiggins, Napier). Nie uważam z góry, że to się nie uda, ale chłop nie ma zbytnio doświadczenia w ogarnianiu smarków, doliczając do tego Rondo, Beasleya i Lancelota ciekawi mnie bardzo na ile starczy mu do tego wszystkiego cierpliwości i jak bardzo będzie się starał do tych młodych dotrzeć.

 

a kiedy mial topowego mlodziaka obok siebie? w zasadzie tylko Kyrie, który przed LeBronem krecil staty ale Cavs nic nie wygrywali, z LeBronem pykal w finalach 40 pts i bez niego tez sobie radzil w Bostonie

 

po za tym, nie chodzi chyba o to, ze LeBron rozwija dobrze mlodych ogolnie, tylko o to, ze obok niego wszyscy wygladaja lepiej, cos jak przez lata robili Spurs, gdzie w ich systemie zawodnicy blyszczeli a jak tylko trafiali do innej druzyny to byla kupa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie to ciekawi kto- w ostatnich latach- wyglądał lepiej przy Lebronie niż bez niego? 

Clarkson w ciągu ostatnich dwóch lat

Hood, Hill, Irving a nawet Thomas zyskiwali po odejściu z Cavs ewentualnie tracili na efG po przyjściu

 

@ Ignazz

 

Takie czysto osobiste pytanie

 

Czy Ty masz jakiś nieustający kompleks Lakers bo odkąd poszło info ,że Kawhi woli Lakers od Spurs to wpadasz w każdy możliwy temat i dopieprzasz się do opinii fanów Lakers. Każesz im coś udowadniać itp

 

Nie idź tą drogą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blake juz w swoim pierwszym (drugim) sezonie byl kozakiem - przyjscie Paula nie bylo tu zadnym przelomem.

 

Na DAJa wiekszy wplyw miala zmiana trenera, gdzie po prostu zaczal byc duzo bardziej wykorzystywany.

No to jeśli Shaq w 2006 był jeszcze superstarem to on i Wade ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z januarym odnośnie potencjału Ingrama. Jest jedna zasadnicza różnica między Ingramem, a Simmonsem, Tatumem czy Mitchellem, gotowość do gry pod względem fizycznym. Ingram wchodził do ligi będąc bardziej patykowatym nawet od Duranta, powoli rozwija się jednak pod tym względem i postępy były wyraźne przy wbijaniu się pod kosz względem 16/17.

 

Pierwszy sezon miał naprawdę słaby i w wielu meczach nie potrafił się odnaleźć. Przypuszczam więc, że optymizm januarego wynika z tego jak Ingram grał w drugim sezonie i jak rozwijał się na przestrzeni tego sezonu - szkoda, że przez kurewski faul Winslowa chłopak stracił aż tyle meczy - tutaj jednak patrz gotowość do gry w NBA pod względem fizyczności. 

 

W styczniu i lutym miał 45% za 3 przy 45 próbach, w marcu zagrał tylko 3 mecze i miał 50% przy 8 rzutach, wcześniej robił 30% przy 56 rzutach. 

To tylko jeden z aspektów w którym poprawił się na przestrzeni tego sezonu. 

 

Żeby nie było, że tylko o Ingramie moja tier lista draftów 2015, 2016, 2017 - miejsca w danym tierze są bez znaczenia. 

 

Tier 1:

Ingram, Tatum, Porzingis

Tier 2: 

Mitchell, Simmons

Tier 3:

Murray, Booker, KAT, Ball

 

Porizngis pod względem, że wróci do formy. Ball jest najbliżej wypadnięcia z listy, przez rzut i ilość bloków jakie dostawał przy wjazdach, ma jednak passing na elitarnym poziomie i bardzo dobrze bronił. 

W Tier 2 obawy mam co do Simmonsa, o to że niewiele jest w stanie się poprawić. On nawet nie próbuje rzucać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.