Skocz do zawartości

Toronto Raptors 2016/17- Views from the six


Cardioka

Rekomendowane odpowiedzi

Ile by Ibaka nie miał lat jeśli będzie grał jak w Thunder i wszyscy będą zdrowi w Toronto to może ten zespól sporo krwi innym napsoć w playoff. Na dzisiaj wymiana na plus dla toronto zobaczymy co im się uda ugrać.

Masz rację. Przy aktualnym stanie mentalnym i sportowym w jakim znajdują się Raptors, ta wymiana to na pewno duży plus dla nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie taki sam deal zaproponowałem DNC wczoraj w beGM :) Ross od rookie year kompletnie się nie rozwinął, wreszcie Powell dostanie 20min na mecz. Czekam na upgrade Carrolla, kilka assetów jeszcze zostało więc na Gallinariego powinno starczyć.

 

 

@KeithSmithNBA

 

Source: Serge Ibaka is thrilled with trade to Toronto and hopes to sign a long term deal with Raptors this summer.

6:33 PM - 14 Feb

 

V3LkaZX.gif

Potwierdzam Longer taki deal wyczarowal już wcześniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mecz z Bostonem tylko potwierdził, że Jebaka i Tucker to bardzo dobre posunięcia. Tucker ponad 30minut na boisku. Bardzo dobra robota w obronie, produktywny w zbiórkach. Super. Jebaka również bardzo solidny mecz, twardy w obronie, w ataku dawał radę. Mecz bez Lowryego, z bardzo dobrym prowadzeniem przez Derozana. Byle tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jedno zwycięstwo od wyprzedzenia Wiz i uniknięcia Cavs w drugiej rundzie. Raptors mają dużo łatwiejszy terminarz i wygrany tiebreak z Wizards. To czy Toronto w ogóle będzie w 2rd zależy od tego kiedy wróci Lowry i w jakiej formie.

PS: Po pozyskaniu Ibaki i Tuckera Raptors mają czwartą obrone ligi, tylko to wieczne iso ball w@!#wia człowieka niesamowicie ale póki co się sprawdza - ORTG 109,8

 

Tak broni P.J Tucker 

https://streamable.com/jvjtn

 

CZmDWAqVIAAslfR.jpg

Edytowane przez LONGER01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ten klocek Tucker jest całkiem dobry, chociaż ja tam głównie zapamiętałem jego dobre mecze przeciwko Raptors ale w ataku... 

 

Pierwsze zwycięstwo przeciwko Bulls od 11 spotkań, chociaż przyszło w bólach to cieszy.

 

Do końca sezonu jeszcze trochę czasu więc myślę, że uda się wyprzedzić Wizards, a może i Celtics. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że nie uda się wyprzedzić Celtics. Jak dobrze pójdzie, to Raps przegonią Wizz, ale do tego trzeba się przyłożyć. Jebaka zawieszony na mecz z Heat, może być ciężko. Szkoda tej kontuzji Lowryego. Z nim na boisku w aktualnym składzie z Jebaką, Tuckerem i sporymi minutami Powella, spokojnie byłaby 3 lokata. Tylko ten Carroll... oczy bolą jak widzę gościa. Powinni się go pozbyć czym prędzej, tylko kto się na niego nabierze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Derozan tak strasznie mi Kobasa przypomina, ma kontry w ataku na kazdy ruch obroncy, zajebisty shooter, second coming of Kobe

 

DeRozan?

 

Bardziej D-Wade

 

mid range ma perfect, step back, fadeaway, full package

 

te porównania do KB wydawały się jakąś kompletną bzdurą, jeden sezon, jedna seria i proszę, co ja pacze

 

Kobe, Wade, Carter.. Czemu ten gość nie ma jeszcze MVP?

 

A tak poważnie to DeRozan zrobił ogromny postęp, niespodziewalem się że osiągnie taki poziom, ale chyba troszkę przesadzacie.

 

dla mnie DeRozan jest z deczko flegmatyczny w ruchach aby go do topu porównywać, KD też coś takiego miał, ale się wyrobił

 

W kadrze USA z tego co pamietam na tle wszystkich gwiazd tez bardzo dobrze wygladal

 

Według nie DeMar jest underrated, ale super gwiazdą to on nigdy nie będzie.

 

Dzisiaj kolejna noc retro w Air Canada Centre. Będzie emocjonalnie, z pełnym zaangażowaniem i na pewno głośno.

Kurs ponad 2.00 na Raptors - brać póki dają.

tak tylko przypominam, co derozan robi w ataku w tym sezonie, poezja

 

ogolnie costam widzialem Raptors, ogolnie juz od dawna wiem ze Lowry jest c***owy, a Joseph od niego lepszy, ale jak ktos Josephowi nie powie ze ma rzucac w ataku to Raptors beda dalej kaleczyc, nie wiem czemu zmienil kompletnie podejscie odkad jest w s5, w tej lidze jak twoj pg nie sieje strachu to jestes nikim, patrz Clippers, ogolnie Isiah rozjebal swoja wypowiedzia ostatnio, cp3 nie ma tego extra gearu jaki maja inni pg w ataku, znaczy sie moze i ma ale nie wiadomo czemu go nie chce uzywac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Ty chyba kolego faktycznie "ogolnie costam" widziales Raps skoro piszesz takie herezje ;-)

Lowry jest najbardziej przehajpowanym superstarem w lidze, z topu pg ligii skillem atletyzmem warunkami fizycznymi w sumie wszystkim odstaje dlatego tak w po znika, w rs przy tylu rzutach ile moze w raps oddawac nabija swoje numerki

 

slaby kreator na pick and rollu, slaby podajacy, defensor tez z niego zaden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.