Skocz do zawartości

Toronto Raptors 2016/17- Views from the six


Cardioka

Rekomendowane odpowiedzi

Sezon już się zaczął a nadal nie ma tematu o finaliście konferencji? Toronto przystępuje do nowego sezonu z praktycznie nienaruszonym składem. Największą stratą jest brak Biyombo którego starać się będą zastąpić Sully i Poeltl. Z ważniejszych graczy odszedł jeszcze Luis Scola na którego miejsce wyciągnięto z draftu Pascala Siakama. Oczywiście na coś więcej niż finał konferencji i skaczącego Drake przy linii bocznej nie ma co liczyć. Podsumowując, w Kanadzie utrzymano sprawdzony skład, dodano ciekawych wysokich z draftu i nadal celem jest próba postawienia się Cavs w finale konferencji. Warto też dodać że DeRozan po dwóch pierwszych meczach ma 36 ppg.

Oto skład który będzie się starał zadowolić Kanadę:
PG: Joseph, Lowry, VanVleet, Wright
SG: DeRozan, Powell
SF: Carroll, Caboclo, Ross
PF: Siakam, Patterson
C: Valenciunas, Nogueira, Sullinger, Poeltl


#WeTheNorth

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stykowa końcówka ale mecz udało się wygrać 105-103 i jesteśmy 2-1. DeRozan kolejny mecz z 30+ pkt, tym razem było 33pkt na 13-23 z gry. DeMar dodał do tego 5reb. Kyle 29 pkt, 5reb, 7ast 10-20FG ale tylko 1-5 za trzy. Szkoda że w 3 kwarcie prawie roztrwoniliśmy 13pkt przewagę. Na dodatek w 4 pierwszym minutach 3 albo 4 kwarty(raczej 4) nie zdobyliśmy żadnego punktu. Ławka praktycznie nie dała punktowego wsparcia. Z taką grą nie powtórzymy wyniku z ostatniego sezonu.


#WeTheNorth

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meczu nie oglądałem bo grali Knicks(a są drużyny ważne i ważniejsze) ale widzę że ładnie została zagrana 3 kwarta i udało się spokojnie wygrać. DeMar 40pkt, on serio chce walczyć o mvp :onthego:  :onthego:  :onthego: 
Ross 15pkt z ławki. Jesteśmy 3-1 i lecimy dalej tylko po to żeby przegrać z Cavs w finale konfy, inne drużyny mogą tylko o tym marzyć :playful:

 

 

#WeTheNorth

Edytowane przez Cardioka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nareszcie wygrana z Houston po kilku kiepskich meczach. Żal mi było Valanciunasa, bo grał ostatno bardzo dobre spotkania, ale przegrywali jako zespół. W tym spotkaniu za długo grał Nogueira i Houston odrabiali straty, JV wszedł i uspokoiło się trochę. Spotkanie dla Toronto uratował w dużej mierze też Carroll, grał bardzo dobre ostatnie 5 minut spotkania. Houston kiepski mecz zagrało, dużo strat, niecelnych rzutów. Brawo Raptors.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szkoda, że nikt tu nie pisze. Toronto gra bardzo dobrze. 6 wygranych z rzędu póki co, ostatnio duże wygrane z Lakersami (33 pkt), pogrom Atlanty (44 pkt). Grają świetnie w defensywie, bardzo widowiskowo w ataku. Chłopaki się starają i to widać. Szkoda, że jest takie nikłe zainteresowanie tym zespołem.

Edytowane przez mateuszf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że jest takie nikłe zainteresowanie tym zespołem.

 

Nie licząc prownicji Ontario w Kanadzie, gdzie rzeczywiście Toronto jest najbardziej popularne to w pozostałych prowincjach Kanady w rankingach popularności klubów NBA wyprzedzają ich....Lakers.

 

Przynajmniej tak było jakieś dwa lata temu. Teraz nie mogę znaleźć aktualnego rankingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie licząc prownicji Ontario w Kanadzie, gdzie rzeczywiście Toronto jest najbardziej popularne to w pozostałych prowincjach Kanady w rankingach popularności klubów NBA wyprzedzają ich....Lakers.

 

Przynajmniej tak było jakieś dwa lata temu. Teraz nie mogę znaleźć aktualnego rankingu.

To w Kanadzie mają gdzieś swój jedyny aktualnie zespół w NBA, a ja się dziwię, że w Polsce tak mało ludzi się nimi interesuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie bym to osrał, ale to wyszło od Woja, więc:

 

 

Chyba wreszcie poszli po rozum do głowy i będą mistrzami PRu, jeśli grali Siakamem, tylko po to, żeby nabrać na niego jakiś team.

Na razie to nabrali na niego tylko BigManFana ( sorki to tylko żarcik bez urazy)

 

Toronto potrzebuje dobrej czwórki więc może Favors+Mack za Josepha i Rossa plus pick z 2022

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toronto potrzebuje dobrej czwórki więc może Favors+Mack za Josepha i Rossa plus pick z 2022

 

Brawo udało Ci się wygenerować umowę, ala LAF. Bardzo korzystna umowa dla Jazz.

 

Ross i Joseph są na przyjaznych 3 letnich kontraktach, a chcesz dać spadającego Macka, 2 lata Favorsa, a i jeszcze pick Toronto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo udało Ci się wygenerować umowę, ala LAF. Bardzo korzystna umowa dla Jazz.

 

Ross i Joseph są na przyjaznych 3 letnich kontraktach, a chcesz dać spadającego Macka, 2 lata Favorsa, a i jeszcze pick Toronto.

I tak i nie . Toronto uwielbiam ale ten zespół nie potrafi kompletnie bronić. Nie mają tam żadnego obrońcy. A co do wymiany można zrobić prosto Favors za Rossa plus pick. Widzisz Favors zdrowy to dla Raptors ideał . Pytanie czy on jeszcze potrafi być zdrowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak i nie . Toronto uwielbiam ale ten zespół nie potrafi kompletnie bronić. Nie mają tam żadnego obrońcy. A co do wymiany można zrobić prosto Favors za Rossa plus pick. Widzisz Favors zdrowy to dla Raptors ideał . Pytanie czy on jeszcze potrafi być zdrowy

 

Ross za Favorsa to już bardziej racjonalna umowa. Choć, że względu na Carrola lepiej mieć Rossa niż go nie mieć.

 

Obrona to kwestia starań nie umiejętności.

 

Co do zdrowia Favorsa to wydaje mi się, że do sezonu wszedł strasznie słabo przygotowany (wydaje mi się, że miał nadwagę i słabo kondycje). Po powrocie w krótkich odcinkach czasu wygląda wow (i mi odpala się lampka ostrzegawcza), ale mam do niego ograniczone zaufanie, nie dziwiłbym się gdyby Jazz chciało do opchnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.