Skocz do zawartości

[2025-2026] Regular Season - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

żartował nie żartował jak lubie Stro to rano troszkę mnie podrażnił :smile: peace

 

Aaach Gimmusiu kochanieńki, to wszystko przez to, że Wasze nieporadne próby pokonania praw fizyki simbowej ugryzły moje poczucie estetyki i porządku :redface-new:

 

PS.1. Nie zamartwiaj się proszę, nie uderzasz w żaden sposób w moje interesy

PS.2. Nie pisz proszę więcej odpowiedzi o 4tej nad ranem, jesteś wtedy nieświeży ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 50 (na pierwszym miejscu goscie)

 

Bucks 98 - Warriors 109

play-by-play

 

Suns 122 - Nuggets 120

play-by-play

 

Rockets 116 - Knicks 110

play-by-play

 

Mavericks 133 - Bulls 122

play-by-play

 

Wizards 115 - 76ers 149

play-by-play

 

Spurs 91 - Magic 98

play-by-play

 

Raptors 96 - Timberwolves 110

play-by-play

 

Pacers 82 - Grizzlies 107

play-by-play

 

Clippers 81 - Trailblazers 111

play-by-play

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani: 

  • -

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze wieczorem!

@ manager Sonics: Taktyka to poprawy. Sabonis jest jako key2 i il1. Została stara.

 

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#WebberMVP

 

Zdiagnozowales już dlaczego on tak słabo gra? :panda:

 

Sixers wyglądają na mocniejszych niz z Millsem..

 

jak to słabo? jest szansa, że na koniec sezonu przekroczy 40% fg!!!  :onthego:  :onthego:  :onthego:

 

no Mills to historia kontuzji ostatnie lata (w Hornets znów to samo) ogólnie fajnie być menago Sixers w sumie - człowiek się tu trudzi, ustawia skład, kmini...a tam GM ma w nosie, że grajek z s5 zdrowy od tygodnia - dalej go na IL trzymają i wygrywają 30+ różnicami :D.... zawiść to takie piękne uczucie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 51 (na pierwszym miejscu goscie)

 



 



 



 



 



 



 



 



 



 



 



 



 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:  

  • George McCloud (Grizzlies) – 23 dni (Torn Abdominal Muscle)


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 


 

Wymiana Heat-Jazz wprowadzona, składy do ustawienia na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers chyba poszli all in i liczą na fajny wynik w tym sezonie. Tylko nie wiem czy to ma sens, co prawda po pozyskaniu Johnsona i teraz Bakera mają całkiem fajny skład, ale na wygranie zachodu to chyba trochę za mało, a w offseason trzeba będzie oddać kogoś za darmo. I raczej nie będzie to Rice, bo go raczej nikt nie przyjmie bez żadnych dodatków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baker chyba wart ceny którą dałem,salary przyszłorocznym się nie martwie,zawszę jest jakieś wyjście(nawet zejście Ricem:). Lakers idą na całość,sam nie wiem czy to wypali,ale mam już dość grania co sezon o 8 seed. Brakuje troche ławki, jedynie Billups coś tam prezentuje. Czekamy na wyniki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.