Skocz do zawartości

[2025-2026] Regular Season - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

30-paroletni fan Bulls.. Ciężko żeby było inaczej. :panda:

 

Brackins z Jordanem rozegrał w sumie kozacki sezon. 24-11 i awans do PO.

 

Naaah, internet kłamie. Mogę być dziewczyną, która kibicowała Bulls ze względu na Luuuca Longleya :fox:

 

Craig zawsze był niezłym scorerem, ale ostatni raz słyszał o obronie jak był w gimnazjum i cenię go zdecydowanie niżej niż Patryka / Austina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naaah, internet kłamie. Mogę być dziewczyną, która kibicowała Bulls ze względu na Luuuca Longleya :fox:

 

Craig zawsze był niezłym scorerem, ale ostatni raz słyszał o obronie jak był w gimnazjum i cenię go zdecydowanie niżej niż Patryka / Austina :)

W cuda nie wierzę. :panda:

 

Ale w ataku taka druga opcja spoko, jakby reszta graczy była dobrych w D mogłoby być ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 44 (na pierwszym miejscu goscie)

 

Celtics 131 - Lakers 127

play-by-play

 

Timberwolves 123 - Spurs 86

play-by-play

 

Knicks 87 - 76ers 103

play-by-play

 

Wizards 96 - Raptors 103

play-by-play

 

Nets 80 - Trailblazers 110

play-by-play

 

Hawks 91 - Warriors 95

play-by-play

 

Magic 97 - Bulls 94

play-by-play

 

Clippers 125 - Heat 126

play-by-play

 

Suns 117 - Mavericks 147

play-by-play

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani: 

  • Christian Laettner (Knicks) - 8 dni (bruised jaw)
    Hassan Whiteside (Wizards) - 8 dni (severe migrains)
    Elton Brand (Raptors) - 7 dni (groin pull)
    Isiah Thomas (Hawks) - 6 dni (fractured nose)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czaję transferu od strony Heat - chyba że GM się boi, że będzie musiał Jonesa przepłacić na FA

Wiadomo, że najlepszym grajkiem w tej wymianie jest Jones, ale Christie też jakimś ogórkiem nie jest, a Dee Brown to całkiem fajny rozgrywajek. Obaj są na bardzo niskich kontraktach, a tak jak piszesz Jonesowi pewnie trzeba będzie grubo zapłacić, a nie wiem czy w sytuacji Heat to jest dobry pomysł. Teraz na FA też będą mieli więcej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 45 (na pierwszym miejscu goscie)

 



 



 



 



 



 



 



 



 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że najlepszym grajkiem w tej wymianie jest Jones, ale Christie też jakimś ogórkiem nie jest, a Dee Brown to całkiem fajny rozgrywajek. Obaj są na bardzo niskich kontraktach, a tak jak piszesz Jonesowi pewnie trzeba będzie grubo zapłacić, a nie wiem czy w sytuacji Heat to jest dobry pomysł. Teraz na FA też będą mieli więcej opcji.

 Jaka to sytuacja? W przyszłym sezonie mają tylko trzy rookie kontrakty i w sumie 8,5 M wydatków- spokojnie mogą dać maxa Eddiemu już teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka to sytuacja? W przyszłym sezonie mają tylko trzy rookie kontrakty i w sumie 8,5 M wydatków- spokojnie mogą dać maxa Eddiemu już teraz.

Chodzi mi o to, że jeśli i tak będą się przebudowywac to nie wiem czy jest sens płacić grubą kasę Eddiemu czy nie lepiej zostawić sobie elastyczność finansową żeby obudować ewentualnych kozaków z draftu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. Comegys chyba nigdy nie przestanie mnie zadziwiać.. To, że jest jednym z najlepszych obrońców w lidze od kilku sezonów to wszyscy wiedzą, ale ze zrobi on taki postęp w ataku i co sezon będzie się pod tym względem rozwijał i będzie w stanie robić 20 ppg to sie nie spodziewałem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 46 (na pierwszym miejscu goscie)

 



 



 



 



 



 



 



 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:  

  • Elliot Perry (Nuggets) -6 dni (Dislocated Finger)

Donatas Motiejunas (Timberwolves) – 7 dni (Bruised Hip)


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motiejunas kolejna kontuzja, w pierwszym meczu po poprzedniej i już trzecia w tym sezonie... To tylko upewnia mnie, że nie jest mi zbytnio potrzebny.

Jeśli komuś przyda się szklany skrzydłowy ze spadającym po tym roku kontraktem- zapraszam na PM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.