Skocz do zawartości

Washington Wizards 16/17


Bogut

Rekomendowane odpowiedzi

bogdanovic wow

 

chyba tylko lou williams lepiej wystrzelil z nowych dodatkow.

problem polega na tym, ze w offseason szykuje sie wyplata... mam nadzieje, ze jakos sie dogadaja, bo z nim  i jenningsem rotacja wyglada na kompletna. jezeli jeszcze mahimi dojdzie do formy, moze byc zabawnie.

 

i pomyslec, ze trzon zespolu moze byc jeszcze lepszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Jenningsem to póki co nic nie wygląda na kompletne, typ miał wczoraj 7 asyst w 16 minut, a i tak był na minusie. Jeśli nie przypomni sobie, że kiedyś potrafił rzucać, to przy jego obronie ten transfer może być dla Wizards jednym z gwozdzi do trumny.

 

Martwi mnie trochę forma Walla, to już któryś mecz z rzędu gdy jego obecność na parkiecie powoduje tylko nerwy w poczynaniach Wizz.

 

Bogdanovic jest 9-0 gdy rzuca z ławki przynajmniej 20 punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizards są po dwóch zestawach back-to-back na wyjeździe i we wszystkich musieli odrabiać spore straty. Nie sądziłem, że ta sztuczka uda im się przeciwko Blazers, a tu mogli spokojnie zamknąć mecz bez dogrywki gdyby nie stracili czterech punktów w jednej akcji w końcówce. Wygrana w doliczonym czasie po trafieniu Morrisa, który nadepnął na linie boczną, nikt tego nie wyłapał od razu, dopiero na powtórce to wychwycono, ale sędziowie widocznie uznali, że nie mogli sprawdzić powtórki. Blazers zostało 0.4s na oddanie ostatniego rzutu, Lillard nie trafił długiej trójki.

 

Rzut Morrisa:

https://www.youtube.com/watch?v=gELaH8unc3Q

Edytowane przez Barbarzyńca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam byly chyba te debilne przepisy, ze jak sprawdzasz powtorke pod katem jakiejs rzeczy, to jak wychwycisz inne to nie mozesz tego jakby zglosic, oni pewnie sprawdzali ile czasu zostalo do konca, wiec juz to ze ktos nadepnal na linie nie moga, jakos tak to wyglada.

 

czasem bywaly takie akcje ze sprawdzali czy ktos nadepnal na linie, a na video widac ewidentny faul, ale nie to sprawdzaja, wiec nie moga zglosic faulu, to jest wg mnie jedna z najglupszych rzeczy ever

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizards są po dwóch zestawach back-to-back na wyjeździe i we wszystkich musieli odrabiać spore straty. Nie sądziłem, że ta sztuczka uda im się przeciwko Blazers, a tu mogli spokojnie zamknąć mecz bez dogrywki gdyby nie stracili czterech punktów w jednej akcji w końcówce. Wygrana w doliczonym czasie po trafieniu Morrisa, który nadepnął na linie boczną, nikt tego nie wyłapał od razu, dopiero na powtórce to wychwycono, ale sędziowie widocznie uznali, że nie mogli sprawdzić powtórki. Blazers zostało 0.4s na oddanie ostatniego rzutu, Lillard nie trafił długiej trójki.

 

Rzut Morrisa:

https://www.youtube.com/watch?v=gELaH8unc3Q

Przepisy mówią ,że w ostatnich dwóch minutach nie możesz weryfikować czy ktos nadepnął na linię czy nie (nawet taka plansza się pojawiła w trakcie weryfikacji co mogą sprawdzać i w którym momencie meczu). Gdyby było coś takiego wcześniej np w 3 kwarcie to mogą ci nawet anulować punkty. Już widziałem takie historie np w pierwszym meczu Jazz-LAkers

 

Oficjalne tłumaczenie sędziego

 

https://twitter.com/NBAOfficial/status/840819098946830336

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpalać, nie podpalać. Wizz już teraz są "czarnym koniem" tego sezonu. Kto dawał im miejsce chociażby w przedziale 1-4 przed sezonem? A tu taka niespodzianka. Kibice drużyny z D.C. na pewno są pod nie lada wrażeniem już teraz choć ostatecznie nie sądzę by Cavs dali sobie jedyneczkę zabrać. Z drugiej zaś strony patrząc na ostatnie wydarzenia w lidze wszystko jest możliwe.

 

Wizz z 1'go miejsca? Poproszę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cicho w temacie a spójrzcie w tabele.

 

Wizz mogą wygrać wschód

Jesli chodzi ci o RS to malo realne. Wizards ma obok Jazz najtrudniejszy terminarz do końca sezonu a Boston z Toronto najłatwiejszy

A do tego zarówno z Kings jak I Blazers wygrali dzięki pomocy sędziów co potwierdzają last 2 minutes raporty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda dzisiejszego meczu. Naprawdę szkoda. Na chwilę obecną Wizz są na 3 miejscu za Cavs i Celtics. Boston ma 1 mecz mniej do rozegrania więc jak narazie strata jest znikoma choć tak jak pisał ely terminarz faktycznie do najłatwiejszych na nieszczęście Wizz nie należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raven ty tak na serio czy trollujesz? Wizz i pierwsze miejsce? No way...niech beda w top3 Wschodu i powalcza o ECF to juz bedzie dobrze. Gracze z s5 powoli puchna od tych minut, lawka bez szalu, druga runda to troche bedzie obowiazek parrzac na ostatnie tygodnie ale tez niejako sukces tego skladu personalnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja zaczęła się od mojej niefortunnej wypowiedzi bo po wielu dniach spojrzałem na tabele wschodniej i pozycja wizz mnie zaszokowała.

 

Uwaga tyczyła się faktu ze cavs zaczęli przegrywać i tak na sucho wrzuciłem mimo chodem ze zaraz będą seedem 1.

 

Nie miałem na myśli ani jakości ich gry ani szans tylko San fakt ze tak sobie wszyscy pykają a wizz po cichu są bardzo wysoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raven ty tak na serio czy trollujesz? Wizz i pierwsze miejsce? No way...niech beda w top3 Wschodu i powalcza o ECF to juz bedzie dobrze. Gracze z s5 powoli puchna od tych minut, lawka bez szalu, druga runda to troche bedzie obowiazek parrzac na ostatnie tygodnie ale tez niejako sukces tego skladu personalnego

Tak to prawda. Po prostu odnosząc się do wypowiedzi innych faktycznie dostrzegłem światełko w tunelu. Jest to jednak bardzo odległe i prawie przygasłe światełko.

 

Cavs nie oddadzą zapewne 1go miejsca ale tak jak piszesz shevcu. Top 3 wschodu jest dużym sukcesem i chciałbym zobaczyć Gortata i resztę w ECF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocne wybieganie w przyszlosc, ale cos takiego widzialem 

 

 

w sumie od dawna mowi sie o tym ze DMC chcialby grac z Wallem i w druga strone tak samo, po tym jak slabo idzie poki co wspolpraca Davis-Cousins w NOP mysle ze gdyby od nich to zalezalo to Cousins po prostu podpisalby jako FA w 2018, ale Wiz maja zapchane salary na dzien dzisiejszy jest to prawie 90 mln w 2018/19 takze chyba nici z tego, ale tak o z ciekawosci po tych latach w Kings i teraz malej probce w NOP chcielibyscie go w Wiz? bo ja szczerze mowiac nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wizz ograli Cavs, Wall jest w ewidentnym gazie i nie ukrywam że, jego gra mi imponuje. Jako fan OKC mogę jedynie napisać: Brooks ty chu*u. Nie wyobrażałem sobie nawet że, pod jego batutą ten zespół może tak grać. Na moje oko rośnie kolejny kandydat do ECF. Dawać mi już te PO !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.