Skocz do zawartości

Washington Wizards 16/17


Bogut

Rekomendowane odpowiedzi

Cavs 29 obrona w lidze po All-Star wielki problem

Wizards 25 obrona w lidze po All-Star faworyt do finału wschodu.

Może dlatego że Cavs w marcu to najgorsza obrona ligi. Bronią coraz gorzej

I Wizards mimo słabej obrony potrafi wygrywać a Cavs ma bilans 6-9 w marcu i przegrało u siebie z Waszyngtonem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego że Cavs w marcu to najgorsza obrona ligi. Bronią coraz gorzej

I Wizards mimo słabej obrony potrafi wygrywać a Cavs ma bilans 6-9 w marcu i przegrało u siebie z Waszyngtonem?

 

Cavs byli b2b. W b2b w tym sezonie są 5-10.

A Wizards bronią coraz lepiej tak? W marcu to 27 obrona ligi. Dzielnie ścigają Cavs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs byli b2b. W b2b w tym sezonie są 5-10.

A Wizards bronią coraz lepiej tak? W marcu to 27 obrona ligi. Dzielnie ścigają Cavs.

A ile razy Cavs grali w drugą noc z rzędu w pełnym składzie? Bo o ile pamiętam to często wtedy gwiazdy odpoczywały.

A co do obrony to wciąż nie zmienia to faktu że Cavs w marcu są 6-9 a Wizards 11-6

Przeoczyłeś moją uwagę że jednym to nie przeszkadza wygrywać a drugim tak? Czy może znów to swoista ironia z Twojej strony

Bo jeśli się pytasz czemu jednych uważa się za faworytów ,a drugich za zespół w kryzysie, pomimo podobnej obrony ,to podpowiadam bilans może ci trochę wyjasnić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jeśli się pytasz czemu jednych uważa się za faworytów ,a drugich za zespół w kryzysie, pomimo podobnej obrony ,to podpowiadam bilans może ci trochę wyjasnić

 

Nie kumam, trąbisz o tej obronie. A na wschodzie 13 zespołów ma lepszą.

Bilans ok.

Buck 13-4

Celtics 10-5

Raptors 9-6

Czemu faworytów nie widzisz w tych zespołach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam, trąbisz o tej obronie. A na wschodzie 13 zespołów ma lepszą.

Bilans ok.

Buck 13-4

Celtics 10-5

Raptors 9-6

Czemu faworytów nie widzisz w tych zespołach?

Toronto bo Lowry z DeRozanem mają długą historię znikania w PO - nie wierze im

Boston bo IT jaki by nie był fajny to nie widze go w roli lidera prowadzącego do finałów

 

Bucks - ooo i to jest ciekawa propozycja - z Middletonem w składzie to jest kompletnie inny zespół - chyba raz widziałem ich słabych może dwa od powrotu Middletona. Cavs mimo wszsytko powinni ich unikać pomimo niedoświadczenia bo Giannis to jest wyższy RW . Jak zbierze pilke pod swoją tablicą to w 3 susach jest już pod atakowaną. A tam nie ma go kto zatrzymać w Cavs . Do tego Monroe grający na high post a tam znów obrona Cavs ma wielką czarną dziurę

 

Gdyby nie byli tak cholernie młodzi to bym uważał ich za mega zagrożenia. Gdyby nie mieli tak beznadziejnego trenera to uważałbym ich za TOP 2-3 Wschodu ale Kidd moim zdaniem zabija ich szanse.

 

Milwaukee to ośmiornica i na miejscu Wizards walczyłbym z całym sił by ich uniknąć w pierwszej rundzie

No i zapominasz że Wizards pokazali w tym sezonei że potrafią bronić na poziomie TOP10 ligi. Cavs są albo słabi albo beznadziejni słabi. Najwyżej byli chyba na 18 miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zapominasz że Wizards pokazali w tym sezonei że potrafią bronić na poziomie TOP10 ligi. Cavs są albo słabi albo beznadziejni słabi. Najwyżej byli chyba na 18 miejscu

 

Niczego nie zapominam po prostu uważam, że przewartościowujesz te rankingi obrony. W lidze są 3 zespoły, które bardzo dobrze bronią, kilka solidnych, a reszta jest średnio/słaba i różnica pomiędzy drużynie w dolnej części top 10 a top 20 jest niewielka.

Mimo też że Cavs byli słabi  czy jakie tam stopniowanie użyjesz to mają więcej zwycięstw niż Wizards.

Mimo, że mieli więcej straconych spotkań przez starterów to mają więcej zwycięstw niż Wizards.

 

A te spotkanie Bucks - Wizards jest coraz bardziej prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gortat złapał zadyszkę po All-Star. Wizards mieli chyba niepisaną zasadę, że jak Marcin wygra pierwszy rzut sędziowski to dostaje pierwszą akcję, którą grał najczęściej tyłem do kosza. Po przerwie te akcje na początku meczu mu kompletnie nie wychodziły. Miał też kilka spotkań gdzie łapał szybkie faule już w pierwszej kwarcie. Ostatnio gra mniejsze minuty na co złożyło się kilka czynników. Brooks trochę grał niskim ustawieniem co było wymuszone przez ustawienie przeciwnika albo Wizards musieli odrabiać i Scott wystawiał na pozycjach 4-5 pary Morris-Smith albo Morris-Bogdanovic, które grożą rzutem za trzy a Morris może zagrać tyłem do kosza jak trzeba. Dodatkowo Mahinmi to solidny zmiennik i Gortat nie musi grać tyle minut co w pierwszej części sezonu.

Kilka spotkań wstecz mówiło się o tym, że podstawowi gracze będą odpoczywać w wybranych spotkaniach ale Wizards ciągle mieli o co walczyć i nikt nie odpoczywał w całym spotkaniu. Za to Brooks stara się zmniejszyć ilość minut podstawowej piątki. Z Hornets  grał długo rezerwami w czwartej kwarcie (pewnie też dlatego, że dobrze grali),  Mahinmi grał niemal całą kwartę mimo że sporo w niej faulował, 3,5 minuty prze końcem odgwizdali mu 5 faul. Na 2 minuty do końca 5 punktów przewagi a Morris i Gortat na ławce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gortat złapał zadyszkę po All-Star. Wizards mieli chyba niepisaną zasadę, że jak Marcin wygra pierwszy rzut sędziowski to dostaje pierwszą akcję, którą grał najczęściej tyłem do kosza. Po przerwie te akcje na początku meczu mu kompletnie nie wychodziły. Miał też kilka spotkań gdzie łapał szybkie faule już w pierwszej kwarcie. Ostatnio gra mniejsze minuty na co złożyło się kilka czynników. Brooks trochę grał niskim ustawieniem co było wymuszone przez ustawienie przeciwnika albo Wizards musieli odrabiać i Scott wystawiał na pozycjach 4-5 pary Morris-Smith albo Morris-Bogdanovic, które grożą rzutem za trzy a Morris może zagrać tyłem do kosza jak trzeba. Dodatkowo Mahinmi to solidny zmiennik i Gortat nie musi grać tyle minut co w pierwszej części sezonu.

 

Napiszę to kolejny raz - świetny wpis - merytoryczny dobry oby częściej że tak powiem

 

I wciąż mam nadzieje że wygracie Wschód i będziecie w finałach . I wrócicie do chwalebnej historii pocisków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja też tak czasem mam że jak jest hype na kogos to ja lubię iśc pod prąd :P

no chyba żę sam "pierwszy" go wyczailem niż był hype

 

dobrym przykladme jest Curry na którego jest tak mega hype (albo był) że jest po drugiej stronie barykady ale np. chłopaków z Bucks czy Nikole to jade na ich bandwagonie, albo tez np. na Wade

 

reasumując rozumiem, że nie każdy musi wolec Birda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.