Skocz do zawartości

Sezon 2016/17 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Środkowy ze zbiórkami i blokami choć nie aż takimi jak Whiteside + dobry złodziej.

To niestety takich gosci jest kilku w lidze, wiec ciezko cos sklecic ;-) 

 

Lucas Nogueira do sprzedania za kogoś z duża liczbą strat, chętnie też asysty oddam (Cousins, Lowry, Curry)

Sprawdz skrzynke... 

 

Criss to chyba najczęściej pobierany gość w naszej lidze, co chwilę go widzę :smile:

A nie Jennings? ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie Jennings? ;-)

A to możliwe, mocno konkurują... a wystarczyłoby, żebyście dali go pobrać do mojego zespołu i byłoby z bani B) 

 

Ale dzięki za Okafora! W końcu udało się kogoś wziąć z waivera, chociaż na niego po informacji o rozmowach za mocno nie liczyłem. Teraz czekam na trade do NOP lub gdzieś indziej i grę jak w zeszłym roku, co świetnie by mi pasowało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to możliwe, mocno konkurują... a wystarczyłoby, żebyście dali go pobrać do mojego zespołu i byłoby z bani B)

Pewnie niedlugo bedziesz mial szanse... bo znow wyladuje na waiverze ;-)

 

Ale dzięki za Okafora! W końcu udało się kogoś wziąć z waivera, chociaż na niego po informacji o rozmowach za mocno nie liczyłem.

Wywalilem go przed tymi plotkami...

Ale ogolnie prosze bardzo, zwlaszcza, ze tez pobralem wysokiego z waivera ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ogolnie prosze bardzo, zwlaszcza, ze tez pobralem wysokiego z waivera ;-)

Nie będę ukrywał, że mój wysoki za $0 to lepsza opcja od Twojego za $5 :) 

 

Właśnie ze względu na plotki byłem przekonany, że kilka osób wystartuje po JO i tyle będzie z jego pozyskania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę ukrywał, że mój wysoki za $0 to lepsza opcja od Twojego za $5 :smile:

Dlaczego? Obaj sa rezerwowymi, ktorzy musza liczyc na jakies sprzyjajace zmiany zeby dostac wieksze minuty.

Ba! We wlasnej druzynie Okafor musi przeskoczyc 2 innych centrow, a Stein jednego, ktory dzis jest zawieszony i wlasnie doszedl do limitu technikow na sezon...

 

Właśnie ze względu na plotki byłem przekonany, że kilka osób wystartuje po JO i tyle będzie z jego pozyskania.

Przeciez plotki nic nie gwarantuja, a wrecz z nich wynikalo, ze Sixers i Pelikany sie nie dogadaja bo chca zeby w wymianie byli zupelnie inni zawodnicy. Takze to nie jest pewniak tylko los na loterii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obaj są rezerwowymi, ale Okafor startuje podczas każdej nieobecności Embiida (jeśli sam też może grać). Noel wchodzi z ławki. Więc z tym przeskakiwaniem to na spokojnie. 

 

Stein tak szybko, jak dostał minuty, tak samo zaraz może znowu zacząć grać po 5-10 minut. O transfer JO jestem dziwnie spokojny, WCS będzie za plecami Cuza. Ich sytuacja nie jest w żaden sposób podobna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obaj są rezerwowymi, ale Okafor startuje podczas każdej nieobecności Embiida (jeśli sam też może grać). Noel wchodzi z ławki. Więc z tym przeskakiwaniem to na spokojnie.

Startowanie ma mniejsze znaczenie gdy graja splita.

Ale pierwszy mecz Okafor mial lepszy... szkoda, ze u mnie tak nie gral ;-)

 

Stein tak szybko, jak dostał minuty, tak samo zaraz może znowu zacząć grać po 5-10 minut. O transfer JO jestem dziwnie spokojny, WCS będzie za plecami Cuza. Ich sytuacja nie jest w żaden sposób podobna.

Mialem na mysli Koste, moze zostac sprzedany otwierajac minuty Steinowi.

Poza tym Kuzyn przeciez bedzie mial wiele zawieszen ;-)

 

Cóż, w związku z tym, że 2/3 sezonu za nami, a moja sytuacja nie rokowała, to zdecydowałem się na dosyć radykalne środki. Zobaczymy czy to coś przyniesie ;)

Tak z ciekawosci, jaki plan stoi za tymi ruchami? ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez trejdami w lidze sypnelo, dzisiaj az cztery wisza ;-)

I ja się wyjątkowo załapałem na tę listę :) niespodziewanie trochę. Ale w końcu nie będę musiał oglądać trójek od Morrisa i Hardawaya u siebie... nic mnie tak nie irytuje, jak niepotrzebne staty.

 

Dzięki za deal Benon, oby pomógł w walce o zwycięstwo i utrzymanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.