Skocz do zawartości

Sezon 2016/17 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Jak niedawno probowalem sklecic jakies trejdy dopiero zauwazylem jakiego monstera sklecil marcos.

Wiecie, ze wg ninjy jego druzyna jest warta ~270$? A ja naiwnie myslalem, ze powalcze o wygrana...

 

Za dużo kategorii jest na styku żeby być czegokolwiek pewnym tym bardziej że średnie nie wyglądają tak dobrze jak totale.

A że znowu Horford wypadł, Anderson i Lou trafiają w zależności od humoru, Porter też gra niewyraźnie, a wcześniej z dnia na dzień wypadł Tyson, co całe szczęście podratowałem pobraniem Williamsa, także bardziej walczę z własną rotacją niż z Tobą.

Jeszcze 177 slotów mam do zagrania także jest czym nadrobić albo zepsuć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pierwszy sezon kiedy mam godnego rywala w kategorii "Ile razy Evi pobierze tego samego gracza, wyrzuci go, pobierze, znowu wyrzuci, pobierze, aż ktoś się zlituje i go weźmie z FA żebym troszkę odpoczął", L.MP nominowany za David'a Lee - szacun! :-)

mam w planach jeszcze ze 2 czy 3 razy go pobrać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Justin Anderson ciagle grzeje lawe nie zapowiada sie by te pobrania w dniu trade deadline cos mi daly. Szkoda.

 

Ale na pocieszenie dzisiaj znowu wskoczylem na srednich na #1!

Pominmy, ze o pol punkta i przy 37 meczach roznicy bo liczy sie teoretyczna mozliwosc ;-)

 

Swoja droga, nie ma to jak jednoczesna walka we wszystkich kategoriach gdy talentu malo, czy jest lepsza analogia jakie to uczucie niz proba przykrycia sie w nocy kocem dla malego dziecka? ;-)

 

Chyba pierwszy sezon kiedy mam godnego rywala w kategorii "Ile razy Evi pobierze tego samego gracza, wyrzuci go, pobierze, znowu wyrzuci, pobierze, aż ktoś się zlituje i go weźmie z FA żebym troszkę odpoczął", L.MP nominowany za David'a Lee - szacun! :-)

Przy jego strategii nadrabiania slotow to przeciez tylko oznacza, ze Lee jest dobrym wypelniaczem na pare startow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na pocieszenie dzisiaj znowu wskoczylem na srednich na #1!

Pominmy, ze o pol punkta i przy 37 meczach roznicy bo liczy sie teoretyczna mozliwosc ;-)

A dzisiaj na średnich znowu jesteś na -3, co tylko pokazuje jak jest ciasno w wielu kategoriach.

Nie wiem co teraz lepsze, grać tak jak Ty wszystkim co się rusza, czy jak ja wybierać grajków zastanawiając się z kim gra i liczyć że na benchu nie zostawi się lepszego.

Najgorzej jak się chce walczyć w różnych kategoriach gdzie wpływ różnych zawodników się równoważy...

 

U mnie na totalach wygląda dzisiaj super, ale to max i od teraz tylko będzie zjazd,

ale tak patrząc po formie niektórych moich grajków to szykuje mi się deja vu z sezonu 2013/2014.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj na średnich znowu jesteś na -3, co tylko pokazuje jak jest ciasno w wielu kategoriach.

Dlatego wolalem zaznaczyc ta chwile ;-)

 

Nie wiem co teraz lepsze, grać tak jak Ty wszystkim co się rusza, czy jak ja wybierać grajków zastanawiając się z kim gra i liczyć że na benchu nie zostawi się lepszego.

Raczej Twoje... bo jednak tak polujac na pojedyncze mecze glownie sie dostaje wpadki.

 

Najgorzej jak się chce walczyć w różnych kategoriach gdzie wpływ różnych zawodników się równoważy...

Ot caly urok roto ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki mikrofalowka!

Tym bardziej cieszy jak wychodzi, ze mialem dobry miesiac ;-)

 

A ogolnie jak sie porownuje ten krotszy okres do calego sezonu widac, ze:

- lepiej gra druzyna bulka, wiec tym bardziej szkoda slabego poczatku.

- duze obsuwe formy zaliczyli Masud i L.TM [choc ten drugi rozegral wiecej gier, wiec pewnie dlatego].

- tempo odrabiania spotkan przez L.TMa wynosi mniej wiecej 25 gier miesiecznie...

czyli moze sie nie wyrobic bo mniej wiecej tyle czasu zostalo do konca sezonu.

- wroblon stal sie zwyklym olewusem ;-(

 

A Wy co sadzicie o tym zestawieniu?

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze takie zestawienia jakie opracowuje mikrofalowka sa bardzo dobre. Dosc dobrze pokazuja w jakiej formie sa wszystkie druzyny i gdzie, utrzymujac taka forme, moga skonczyc. Szkoda ze mikrofalowka moze nie awansowac w swojej lidze bo Ja mam na to spore szanse i chcialbym z nim zagrac w II lidze bo dzieki temu moglbym liczyc na takie zestawienia w trakcie sezonu. Tak trzymaj mikrofalowka! Trzymam kciuki za awans. Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podsumowaniu ostatniego miesiąca punkty z TO są policzone odwrotnie, ale to szczegół.

 

Haniebna postawa moich zawodników sprawiła, że zamiast walki o podium mam teraz walkę o utrzymanie. Upadek w STL to już zupełna klapa. 

 

Co do wroblona to jego zawodnicy rozegrają jeszcze maksymalnie 100 meczów, czyli skończy sezon z maksymalnie 775 rozegranymi grami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.