Skocz do zawartości

Sezon 2016/17 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Pietnuje Miroticia, ze zaczal cos grac po tym jak go wywalilem... oj nie byl to dobry ruch. Coz.

 

Szczasz na nas??? ;-P

Rozumiem pewnosc siebie jak przewaga sie tak ladnie powieksza, ale zeby az tak... ;-)

Mogłem również napisać: Szczę... No... Ro..., Sku... Ku...

...a rozwijaj jak chcesz... Ja na fali skracania czego się da, jednak rozwinę:

 

Szczęśliwego Nowego Roku, Skutecznego Kupowania...

 

Pochwa...

 

...znaczy się...

 

Pozdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem ofertę po info o odsunięciu RR od składu... wisiała, wisiała i bulek przyjął po jakimś czasie. Sam MCW bardziej mi pasuje, więc gdyby zaczął jakąś produkcję, to będzie miłym zaskoczeniem na plus. Knighta i tak nie puszczałem do gry. 

 

Przy okazji ogłoszenie, skoro ostatnio dało szybki efekt:

 

Oddam Haradawaya i jego 4 trójki na mecz w ostatnich czterech spotkaniach za wysokiego lub przechwyty. Zapraszam, można się ze mną sprawnie dogadać, co większość raczej wie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do blednych wywalen obok Miroticia chyba trzeba doliczyc McConnella. Wydawalo mi sie, ze powrot Sergio skonczy jego przydatnosc w lidze, a ten moze zostac starterem na dluzej, wiec ooooooooooooops.

DeMarre Carroll od momentu wywalenia tez zaczal nagle grac wiecej, ale na razie jego za to pietnuje ;-)

 

Może konkurencja dla rynku FA? :smile:

Nie wiem czy ktos by ich pobral, ale na pewno moglo to byc oszczedzenie kasy waiverowej ;-) 

 

Wysłałem ofertę po info o odsunięciu RR od składu... wisiała, wisiała i bulek przyjął po jakimś czasie. Sam MCW bardziej mi pasuje, więc gdyby zaczął jakąś produkcję, to będzie miłym zaskoczeniem na plus. Knighta i tak nie puszczałem do gry.

Nie sugerowalem, ze wymiana bez sensu bo ten akurat ma, ale przyznasz, ze kaliber zawodnikow nietypowo niski ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i bez sensu na to poszedłem, mogłem więcej za MCW pewnie dostać. Ale coś mi chodzi po głowie, że Knight może zostać strejdowany, a taktyka Hoiberga jest nieodgadniona. Tam jest jeszcze Grant no i Rondo, który zagra pewnie nie tylko jak nie będzie wade'a czy butlera. Ale testowanie, tak, to dobre słowo. 

Choć gdyby nie ten pokurwiony trejd z Ibaką, utrzymanie byłoby. Teraz ćwiczę taktykę przed draftem w 2 lidze. A poziom tam jest nie mniejszy niż tutaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wrzucam tabelki po 2 tygodniach przerwy bo jest zbyt podobna do tej wyzej, a i tak gadam sam ze soba.

Co godne uwagi dla ligi to L.TM zwiekszyl aktywnosc na FAsach, wiec chyba wzial sie za odrabianie gier, a mac zaczal wystawiac sklad z wyprzedzeniem [chwala mu za to bo moze w ten sposob wyrobic mecze].

 

Jedyna czesc jakiej bym nie skopiowal z wczesniejszych komentarzy to odnosnie wlasnej druzyny gdzie troche przybylo urazow i martwia bledy w wywalaniu zawodnikow, ale pewnie jeszcze jakies FAsy sie trafia. Z plusow cieszy, ze jestem blisko lidera w paru kategoriach bo to przynajmniej pozwala pomarzyc o wygranej ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta II liga, która mnie wylosuje, może spodziewać się trejdów ;)

 

Swoją droga rotacja Malone'a w Dwenver mnie zadziwia. Stwierdzić, że koleś się gubi, to jak nic nie stwierdzić. Denver, które dysponuje cholernie dobrym materiałem graczy ofensywnych, przegrywało mecz za meczem, a ten z uporem maniaka wywalał Farieda do czeluści rotacji - nie mówiąc już o tym, iż to samo robił z Jokiciem na początku sezonu. Tymczasem ma w swopim teamie najbardziej energetycznego kolesia, jakiego widziała NBA. Gościu ma istotny feler, jak na czwórkę nie ma rzutu, ale jego współpraca z Jokiciem, który jest najbardziej mobilny ze wszystkich centrów NBA, jest wręcz wzorcowa. Widziałem ich mecze z Indianą i z Orlando i tak grając potrafią zniszczyć niejednego rywala. Zaraz znowu Denver będzie grało small-ballem z Chandlerem, Gallo i Faried wróci do 5 minut na mecz. Gdyby nie filozofia Malone'a, Denver miałoby pewne play-off z tym teamem. A że nie mają obrony? Mogą większość wygrywać atakiem, mało było takich drużyn w NBA?

 

P.S. Nie mówiąc już o tym, że Mudiay zdecydowanie nie powinien być pierwszą jedynką. Stary, dobry Nelson ma takie cholerne doświadczenie, iż chyba w ogóle nie podejmuje złych decyzji. A Mudiay co by nie robił, to i tak będzie źle ;)

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie trochę nie mogłem zrozumieć tego postu, ale myślałem, że tylko kontekst wypowiedzi Tobie się pomylił ;)

 

Ale nie potrafię zrozumieć, dlaczego Porter jest tak niedoceniany. Przecież na dobrą sprawę od Leonarda różni go to, że nie jest go-to-guyem, ale tak jak on umie dokładać praktycznie wszystkie statystyki, włącznie z blokami. Brakuje mu tylko regularności.

Za rok on będzie "hot" w roto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cholera, myślałem, że to Ty oddajesz Dragicia i Taja :grin: w takim razie cofam poprzednią opinię, z Twojego punktu widzenia lux trade. 

 

To ja oddaję, ale na rynku mało jest grajków którzy są w stanie dać steale nie szkodząc w innych kategoriach, 

a jeszcze ktoś musi chcieć go sprzedać, więc Porter pasuje mi do teamu a że mam 12 w rotacji to szukałem takiego deala.

Czas pokaże czy dużo przepłaciłem czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.