Skocz do zawartości

Random Shit 2016/2017


Fudzi

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, brawo. Całe ich kariery.

 

Rozważę propozycję zmiany awatara.

moze taki avek, co ma jednoczesnie naszych ulubionych zawodnikowz ktorzy za niedlugo zmierza w bezposrednim pojedynku gdzie oboje sa po mega MVP level meczach?

 

r960-9827995f9f567443e34e7d2a6cd6a744.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porownanie.png

Kto wie, jakich graczy jest to porównanie?

kobe i westbrook per100 poss za caly rs.

Tak, brawo. Całe ich kariery.

Spoznilem sie na udzial w zgadywanie, ale ciekaw jestem jaki jest moral z tego porownania?

 

Co Ci się nie podoba w awatarze?

Jakby co mi sie przez jakis czas wydawalo, ze to Twoje zdjecie ;-)

Chyba przeceniasz jak powszechna jest znajomosc jak wygladaja GMowie gdy byli mlodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat to zdjęcie Prestiego kojarzy mi się z Tobym Flandersonem z "The Office" i dlatego nie mogę na nie patrzeć :grin:

 

Toby był mocny :grin:

w takim razie kogo bardziej kochasz od bestbrooka?

 

Nikogo nie kocham, ale od zawsze wolę chociażby KD od Westbrooka.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda, ale kurde oni tam wszyscy na podcastach sa tacy "likeable" jak cholera, w zasadzie za kazdym razem czy jest to zawodnik, trener czy GM, to wypadaja niesamowicie dobrze. ja np zawsze mialem raczej zle zdanie o Scott'ie Brooksie bo po prostu brak ciekawych zagrywek i systemu, w zasadzie sam ISO ball w OKC byl caly czas itp. wiec zawsze bylem zdania zeby go zwolnic jak najszybciej, ale po podcascie u wlasnie Simmonsa albo Zacha Lowe, bo tylko ich 2 slucham z tego typu podcastow (bo tak to jeszcze piatkowe The Drop i wtorkowe Twitter Show z The Starters + Przerwa na Zadanie Extra), zmienilem totalnie zdanie o nim, wydawal sie byc takim mega madrym i ogarnietym gosciem i nawet mowil o tym ISO ball itp i mialo to duzo sensu, zrozumialem jego punkt widzenia.

 

tak samo ten wlasnie podcast z KD, ja akurat wielkim fanem KD nigdy nie bylem i raczej nie bede, ale jesli wiecej takiego contentu bedzie od niego to moze sie przekonam (bo ja osobiscie mam wywalone na to przejscie do GSW, bardzo nie lubie jak zawodnicy sa strasznie nijacy w wywiadach i pierdola po wielkim meczu ze dziekuja za to Bogu etc a tak KD czesto w przeszlosci robil + np jak mial ta ksywe Slim Reaper i go pytali o to reporterzy to zamiast jak to sie mowi po ang "own it" to mowil ,ze aaa za grozne i agresywne on lubi po prostu "KD", a dla mnie Slim Reaper +

19dgfhanfhixsjpg.jpg

bylo jednym z fajniejszych ksyw od lat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

The leftovers:

C: JJ Hickson, Chris Kaman, Andrea Bargnani, Kendrick Perkins

 

PF: Jared Sullinger, Josh Smith, Amar'e Stoudamire, Carl Landry, Jason Thompson, Luis Scola, Chris Copeland, Tyler Hansbrough, Anthony Bennett

 

SF: Omri Casspi, Alonzo Gee, RJ Hunter, Dahntay Jones, Rasual Butler

 

SG: Jarrett Jack, Gary Neal, Marcus Thornton, Jordan McRae, Jimmer Fredette

 

PG: Grievis Vasquez, Mario Chalmers, Tony Wroten, Phil Pressey, Kirk Hinrich

Goście do pobrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.