Skocz do zawartości

Skład Lakers / co zmienić / co z kim zrobić


Szak

Rekomendowane odpowiedzi

No a mi się wydaje, że Mhim, ma duże szanse na S5. Wszystko zależy od stopnia przygotowań i formy Mhima i Granta. Jeśli Mhim jest w jakotakiej formie (mam taką nadzieję) i Grant nie będzie musiał łatać na siłę C. Z drugiej strony, można by było sprawdzić wariant z Odomem na PF :? Może ta kontuzja się jeszcze do czegoś przyda :wink: Miesiąc to jeszcze nie tak dużo, idzie przetrzymać :) chociaż na zgranie każdy dzień się przyda :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Heh loqsh1, Tobie nigdy się nie zdażyło przestawić niechcący literek? To gratuluję :twisted:

zdażyło, ale 3 te same literki 3 razy w tym samym poście to sobie nie przypominam :):P wracajmy do tematu tematu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumuję waszą uroczą dysputę

Czy nazwiemy typa Mihm, czy Mhim czy nawet Mhum-Mham-Mhem nie doda mu to umiejętności koszykarskich. Niestety inwersja dwóch literek tu nie wystarczy tu trzeba dwie literki zamienić - proponuję zamianę hm na ng. Jeszcze tylko kosmetyka imienia. Starzejących się anglosasów i ich Chrisa zamieniamy na dynamicznych żółtków i Yao. Co otrzymujemy -Yao Minga i nową dynastię.

PS. Jeszcze nigdy LA Lakers nie zdobyło tytułu bez dobrego centra i w tym roku to im również nie grozi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, Gandalf. :shock:

Wez czlowieku pojawiaj sie czesciej, szczegolnie w czasie sezonu. Jak byly PO to tylko na serie z Rockets cos napisales. A potem juz nic. Szczegolnie jak drugi rok z rzedu trzeba bylo przezywac gorycz porazki i tlumaczyc "niewiernym" powody tej kleski. Gdzies ty wtedy bywal...? :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Szaku :D

Niestety nadmiar obowiązków mnie przygniata więc nie mam czasu na siedzenie przy necie. Co gorsza w tym roku nie miałem czasu nawet na śledzenie na bieżąco NBA. Stwierdziłem więc, że będę się pojawiał z doskoku. Co też czynię. Co do porażki z Pistons, no cóż nastąpiło zmęczenie materiału, a szczerze mówiąc to tytuł się Lakersom nie należał (może z wyjątkiem Malona) więc sprawiedliwości stało się zadość. Kupą poprzedniego sezonu była postawa Paytona - niech zgnije w Celtics.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.