Skocz do zawartości

Warhammer "Zaginiona karczmarzówna" - komentarze do sesji


Dnc

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie coś mnie choroba złapała i dopiero około północy odpisze bo ledwo co chodzę.

Porzucam wam na plotkowanie i zobaczymy co wyjdzie.

Kung fu podobało mi się zagadania będzie bonus do rozmowy

 

Dajcie w kolejnych postach znów swoje avatary by przypomnieć jak wygladacie.

 

Na drobne sprawy jak jedzenie i picie czy nocleg nie będę wam dokładnie liczył złota ale tak na oko czy was na to stać. Na razie stać :P problem będzie jak będzie chcieli coś drozszego zakupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest możliwość dowiedzenia się co nie co ale będzie was to niestety kosztowało

Garalt nie miał tak dobrego rzutu by to przeskoczyć a Kostek miał bardzo dobry na rzut na kontr-rzut Hugona więc negocjujcie 

 

jutro cały dzień latam po mieście ale postaram się coś z telefonu napisać więc nie krępować się i dawać posty

 

ekipa w drugiej karczmie również! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garalt jak pamiętam mówi z lekkim wschodnim akcentem, prawda?

 

 

Edit:

Pamiętajcie że o Czarnym wie tylko Garald więc reszta niech odgrywa swoje postacie zgodnie z tym co one wiedzą ;)

 

 

@
Gregorius i Kamanwislak

Rolo z Alexandrem uderzają do strażników czy w końcu do gospodarza tego przybytku?

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alexander nie będzie się kłócił więc do Gospodarza. Ale opiszę o Tym koło 12-13 dopiero.

 

Edit: Gwiazdka w głównym temacie żęby wytłumaczyć kwestie imienia Dimitija. Alexander nie wie jakie imie jest prawidłowe ale zakładam że tak jak i my plus minus znamy imiona wschodnie tak i on zna. Stad niejako od początku przed pojawieniem się postu Dnc miałem zamiar zapytaćsię rownież o to imie.

Edytowane przez Gregorius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję ze żartujesz. Bo jednak zaufanie wzajemne to podstawa. Ile znasz Btw wpisz sobie dimortij do googla ;)

Wiesz teraz można dorobić sobie każdą historię do tego a też po prostu może być zbieg okoliczności i rzeczywiście miałeś taki pomysł nie ważne.

 

Wytrzeźwieje to dam odpis bo między kielobkakami to piszę chyba że będę miał dłuższą chwilę

 

Tak czy siak zaufam Ci i jedziemy dalej.

Mam nadzieję że nie będzie takie kolejnej sytuacji i tyle.

Wszyscy gramy dla zanawy i tego się trzymajmy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można. 

 

Teoretycznie Alexander wiedział i znał tylko imie Dimortij. O Tym że Dimortij to Dimitij wie narazie tylko Gerald. Z drugiej strony jako że takiego imienia jak Dimortij nie znam ale pare razy było podkreslane że zle Hugon i elf słyszeli wiec załozyłem ze to blednę imie. Stad moje pytanie o Dimitra bo to w sumie znane imie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czytam

 

Ale nie wiem o co wam z tym imieniem choddzi. Mozna jasniej?

 

tak jak napisał Gregorius

chodzi mi o to by moi gracze grali tak jakby nie wiedzieli co się dzieje u innych, co jest w miarę logiczne ale czasem jak się coś przeczyta to trudne się powstrzymać nawet podświadomie

 

no i miałem takie podejrzenie co do Gregoriusa ale może bledne bo jestem na imprezie i z doskoku pisze

 

także sorry, mam nadizeję że nie uraziłem 

 

posta dałem bo solenizant w kiblu rzyga :tongue:

 

edit: dlatego mam chwilę 

rzuciłem Ci na kostnica.eu na plotkowanie i całkiem nieźle posżło więc odwiedziałeś się to co on wiedzial

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy którzy rozmaiwali z karczmarzami, dostali swoje zamówienie i wrócili spokojnie do swoi stolików.

 

@Kungfu

odpisz sobie ze swojej karty postaci jedną sztukę złota bo to był już wiekszy wydatek

 

edit:

przypominam o avatarach na początku posta ;)

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy którzy rozmaiwali z karczmarzami, dostali swoje zamówienie i wrócili spokojnie do swoi stolików.

 

@Kungfu

odpisz sobie ze swojej karty postaci jedną sztukę złota bo to był już wiekszy wydatek

 

edit:

przypominam o avatarach na początku posta ;)

jak wrócę do domu to odpiszę, bo teraz nie mam dostępu do karty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie poczekamy :)

 

Edit:

Już nie czekam :P

Ale posta swojego możesz dac

 

@kucio

Umiesz grać?

Do tch dwóch kości dokladacie swoje by była jak najmocniejsza figura.

Te 6 szylingow to kasa jaką możecie stawiać. Oczywiście można więcej ale była potrzebna połówka tej korony by wiedział że jesteś wypłacalny no i gracie aż kasa się skończy

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO to mam chwilę.

Na wstępie to sorry Kucio myslałem że grałeś kiedyś w kościanego pokera (pewnie ma jakąś inna nazwę ale nie kojarze wiec zostanę przy tej) i dziwnie wyszło ale zaraz wszystko naprawimy.

 

W ogóle też mój błąd powinienem Ci wyslać wyniki na PW żeby inni nie widzieli byłaby większa dramaturgia ale hej! Wszyscy się uczymy! :)

 

No to gra się w to podobnie jak w Teskas Holden (to mam nadzieje że kojarzysz jak nie to też daj zanć postaram się wytłumaczyć)

Rzucasz 3 kościami w swoim kubku nie pokazując ich przeciwnikowi z tych 3 i dwóch wyłożonych kości ( w tym przypadku 3 i 6 ) układasz jak największe fgury z pokera.

Np. miałeś 6 więcmasz na bank parkę bo na środku też jest 6.

Figury to parki, dwie pary, trójki, poker, czwórka no i piątki

 

I najważniejsze możesz obstawiać nie tylko swoje wyniki ale też wyniki swojego przeciwnika tzn bierzesz pod uwagę jego kostki także.

Np. możesz teraz w ciemno rzucić że masz cztery 6 bo liczysz na to że on także ma parę. Jak Cie sprawdzi i nie bedizesz miał to lipa :P

Wejście o jednego srebnego szylinga w jednej złotej kornie miesci się 12 szylingów a jak gracie o połowe korony to masz 6. Oczywiscie możesz dorzucić coś więcej do tej puli (tak samo on) ale w Twoim przypadku ani Ty ani Garalt nie macie kasy <złowrogi smiech Mistrza Gry> :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.