Skocz do zawartości

Chleba i Igrzysk! #Rio2016


SkoczekS1

Rekomendowane odpowiedzi

Serio nie razi Cię, że koleś w wywiadzie czuje się niedoceniony przez kibiców, którzy uwagę poświęcają takiemu banalnemu sportowi, jak piłka nożna, zamiast jemu, uprawiającemu niezwykle skomplikowane przebiegnięcie stadionu dwa razy dookoła, który to sport uprawiają przecież miliony ludzi na całym świecie i trudno jest się przebić.

Nikt mu przecież nie kazał przepraszać, pojechał po to, żeby za 4 lata powalczyć o medal, bo ma potencjał. No ale jeżeli on nie wie, czy spalenie wszystkich prób w konkursie to sukces, czy porażka, to chyba dość nisko stawia sobie poprzeczkę. 

Owszem, palnal glupote, ale na jego miejscu tez by sie wkur..., ze ludzie bardziej doceniaja osoby, ktore nie potrafia prosto kopnac pilki. A co do 800m to raczej nie jest latwo sie przebic...a na pewno nie az tak, jak Ty to tu malujesz ;)

 

Ale EOT. przynajmniej macie troche "radosci"...

Prawda jest taka, że piłka jest sportem który przebija każdy inny sport w polsce. Chyba tylko skoki za Małysza tak regularnie przyciągały tylu widzów przed telewizory i budziły ogólnonarodowe zainteresowanie. Lekką dosyć dużo ludzi uprawia ale mało ogląda i kibicuje. Więcej tylko na IO i czasem MŚ. Tak było jest i będzie. Po co niepotrzebnie tracić nerwy na walkę ze zjawiskiem na które nie ma się specjalnego wpływu?

Ale przeciez to jest jasne i tamte slowa byly niepotrzebne. Tylko wyciaganie tego po 9 m. na IO jest dosc mocno slabe. I na pewno nie to bylo powodem jego porazki.

Edytowane przez polskignom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, palnal glupote, ale na jego miejscu tez by sie wkur..., ze ludzie bardziej doceniaja osoby, ktore nie potrafia prosto kopnac pilki. A co do 800m to raczej nie jest latwo sie przebic...a na pewno nie az tak, jak Ty to tu malujesz ;)

 

Rozumiem, że może go to trochę denerwować, ale nie powinien się wypowiadać na temat doceniania, bądź nie wykonując, moim zdaniem jeden z najmniej godnych docenienia zawodów na świecie :nevreness:

 

Poza tym uważam, że dla wielu osób takie słowa są obraźliwe, np. to:

W skrócie przekaz był taki: zasady gry w piłkę nożną są proste, a lekkoatletyka jest skomplikowana.

I to właśnie spotkało się z ogromnym odzewem. Ale zestawmy sobie 90. minut na stadionie lekkoatletycznym z 90. minutami. gdzie jest rozgrywany mecz. Tyle dyscyplin biegowych, każda zaczynająca się w innym miejscu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Semenyi 

No chciał zrobić lebrona jak Bolt wczoraj. 

 

Joasia (śliczna dziewczyna swoją drogą) brawo, z facetami nie miała szans. Dzięciołowski fajnie dowalił w wywiadzie: 

 

 

To niech ONI biegają z mężczyznami!

 

:smile:

Edytowane przez bankrut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Joasia (śliczna dziewczyna swoją drogą) brawo, z facetami nie miała szans. 

 

Serio? el o el

 

 

 

Semenya ładnie odstawiła rywalki a końcówka wyglądała jakby szła a nie biegała :)

 

 

 

Dobry bieg Polki, ale nadal za mało. I tak sobie myślę czy inwestycja w lekką w ogóle się opłaca. Przynajmniej jesli chodzi o sporty biegowe ...

 

 

 

 

Piłkarze r ęczni - no cóż widac tylko na dwa świetne mecze było ich stać. O reszcie meczów mówi się że byli zmeczeni. Nie kumam takich tłumaczeń w sporcie. Medal się wyślizgnął.

 

Duńczycy za to pyknęli Francję ! dobra gra,

 

Siatkarze Brazylii też pokazali charakter i u siebie w końcu złoto

 

 

Igrzyska w zasadzie były okay. Polacy mieli wzloty i upadki ale ogólnie pare fajnych niespodzianek i chyba bilans wychodzi na zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? el o el

 

 

 

Semenya ładnie odstawiła rywalki a końcówka wyglądała jakby szła a nie biegała :smile:

 

 

 

Dobry bieg Polki, ale nadal za mało. I tak sobie myślę czy inwestycja w lekką w ogóle się opłaca. Przynajmniej jesli chodzi o sporty biegowe ...

 

 

 

 

Może Joasia jest brzydka?

 

Semenya, tzn. ten ON, powinien w ogóle wypierdalać z tej kategorii i startować z facetami. Srebro dla Joasi wśród kobiet i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest brzydka, ale na pewno nie jest "śliczna"... 

 

Dziękuję że mnie uprzedziłeś.

 

 

 

A Semenya już od lat startuje więc nie wiem po co ten cały chałas od początku? :)

 

Być może zacznie się pokazywanie ilosci hormonów w organizmach sportowców - to dopiero będzie ciekawe. I później wejdzie tzw wyrównywanie szans czyli że każdy człowiek na planecie będzie musiał mieć tę samą ilość hormonów aby startować.

Ciekawie się robi w sporcie. 

Tak przy okazji już kiedyś mówiłem , że coś mi się wydaje że sport nie przetrwa 21 wieku, ale zobaczymy ..... bądź też nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 800m K to było jak piękna i bestia. Top3 to jakaś karykatura płci kobiecej. Natomiast 5 z tyłu to normalne kobiety. Gdzie Bishop i Jóźwik wybijały się ponadprzeciętną urodą. Szkoda że Kanadyjka nie urwała brązu.

Edytowane przez Stratosfear
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję że mnie uprzedziłeś.

 

 

 

A Semenya już od lat startuje więc nie wiem po co ten cały chałas od początku? :smile:

 

Być może zacznie się pokazywanie ilosci hormonów w organizmach sportowców - to dopiero będzie ciekawe. I później wejdzie tzw wyrównywanie szans czyli że każdy człowiek na planecie będzie musiał mieć tę samą ilość hormonów aby startować.

 

http://sport.wp.pl/kat,16072,title,Semenya-jednak-hermafrodyta,wid,11482129,wiadomosc.html?ticaid=11797a

 

IAAF finansował jej kurację obniżającą testosteron, ale od początku tego roku (albo jeszcze w zeszłym) zniesiono limity naturalnego testosterony i Caster przestała się "leczyć". Związek między terapią, a wynikami aż nazbyt oczywisty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sport.wp.pl/kat,16072,title,Semenya-jednak-hermafrodyta,wid,11482129,wiadomosc.html?ticaid=11797a

 

IAAF finansował jej kurację obniżającą testosteron, ale od początku tego roku (albo jeszcze w zeszłym) zniesiono limity naturalnego testosterony i Caster przestała się "leczyć". 

 

Wiem no i co? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stąd ten hałas, przez kilka lat osiągała słabsze wyniki, a po zniesieniu limitu testosteronu znowu zaczęła dominować w tej konkurencji. To zmusza do pytań, gdzie w sporcie postawić granicę między kobietą, a mężczyzną, tak aby nikt nie poczuł się pokrzywdzony.

Phelps też jest mutantem i żaden plywak nie ma z nim szans. To ze ona naturalnie wyższy poziom to trudno ale jest fair...

To tak jakby Japończycy uznali że sa mistrzami w kosza bo inni sa niesprawiedliwe wyzsi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Serenę w tenisie jakoś takich ataków nie ma, pewnie dlatego że cyc i dupa dają nadzieję ;) jakieś granice są, ale ogólnie biadolenie że ktoś jest większy i szybszy jest śmieszne, Lebron też zabija wszystkich atletyzmem to co nie może grać? mają zrobić kategorie wagowe w bieganiu? świat pomału dociera do granic absurdu z tą polityczną poprawnością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phelps też jest mutantem i żaden plywak nie ma z nim szans. To ze ona naturalnie wyższy poziom to trudno ale jest fair...

To tak jakby Japończycy uznali że sa mistrzami w kosza bo inni sa niesprawiedliwe wyzsi...

Tylko, że Caster jest hemafrodytą, dosadniej ujmując nie ma macicy, ma siusiaka, więc nie wiem, czy porównanie z Phelpsem jest trafne i nie wiem, czy nie powinna startować z mężczyznami. Gdyby nie było podziału na płcie, to Caster mogłaby sobie startować w zawodach, ale moim zdaniem startuje nie w tej płci, co powinna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.